Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bana da bu illet aldırdı kiloyu ya. Çok sinir bozucu bir hastalık
öyleymiş canım bende öğrenmiş oldum. hayatımda olmadığım kilodayım şu an kendime inanamıyorum. ve eskiye göre yediğimin yarısını yiyorum. bide bütün hormonlarıda bozuyor galiba. başka şeylerde çıktı. ilaç içtiğim halde tsh yüksek antpolar çok yüksek prolaktin yüksek :)

Dozunu ayarlamıyorlar mı?
Bende 25 mg ile başladım az geldi sonraki gittiğimde 50ye cıkardılar şimdi tekrar gitcem kontrole yeterli mi diye

Dozunu ayarlamıyorlar mı?
Bende 25 mg ile başladım az geldi sonraki gittiğimde 50ye cıkardılar şimdi tekrar gitcem kontrole yeterli mi diye
Dozunu arttıracaktı ama kortizol hormonum düşükmüş. Şu an arttıramam onu daha da düşürebilir dedi. Başka bir test istedi. Ona bakınca arttıracak. Bende 25 mg. içiyorum ne güzel düşmüştü ama yine yükselmiş.

Kizlaaar yarin asure yapicam malzemelerimi aldim ilk defa yapicam onerileriniz var mii? - burda da bunu sormak abesle istigal oldu ama napayim-

Selam kızlarrr
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1.5 dilim buğday ekmeği
Domates ve salatalık
Ara Türk Kahvesi ve 3 dilim bitter çikolata
Öğle
Çikolata kaplı eti form

Akşam 16.00
1 porsiyon ıspanak yemeği
Yoğurt
1.5 dilim buğday ekmeği
Yatana kadar 1 elma ceviz ve badem yemeyi düşünüyorum
Spor yaptım ve devam edicem
Bakım ödevi De yapıldı

Bayağı az yiyorsun canım ya kendimden utandımAkşam acıkmayacak mısın yani çok erken yemişsin

Ben hep ekmek arası yiyorum saat başı yerim olsa derece bozuk duzen besleniyorum bu aralar bakalım nasıl bi düzen kuracam kendime

Ben hep ekmek arası yiyorum saat başı yerim olsa derece bozuk duzen besleniyorum bu aralar bakalım nasıl bi düzen kuracam kendime
Ekmek arası çok tehlikeli bende yesem sandviçsiz yapamam mesela ama kendime dur diyorum artık ekmek dahi yemeklerde aramıyorum düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…