Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ya bencede 20 kisiyiz 20 kisiden belki 9 kisi goruorum 3 gun ust uste yazmayan silinsin yani

Aynen. Her gun yeniden katılmak isteyen oluyor onları da kıramıyorum. Yazmayanlar bos yere yer kaplamamış olur.

unutmadım olur mu sadece listede yer yok diye yazmadım yoksa harfiyen uyuyorum.

Canım listede adın var senin. Yazabilirsin

Aynen. Her gun yeniden katılmak isteyen oluyor onları da kıramıyorum. Yazmayanlar bos yere yer kaplamamış olur.

Canım listede adın var senin. Yazabilirsin
yeni gördüm gerçketne yoksa ilk defa bu kadar azimliyim. sabah elmalı sirkeli suyumu içtim leslilmi yaptım. beni öldürselere erken kaldıramazlardı ama erekenden kalkıyorum şimdi

Evelynn ozlem bak dun 3 lt su ictim her zaman icemiyorum sence sebebi ne normalde cok su icen biriyim hep 1lt.
Ama dun 3 lt dun yatarken bile hala iciodum canim istiyo agzim kurudu.
Esimde dio yeter artik suyu bitirdin

yeni gördüm gerçketne yoksa ilk defa bu kadar azimliyim. sabah elmalı sirkeli suyumu içtim leslilmi yaptım. beni öldürselere erken kaldıramazlardı ama erekenden kalkıyorum şimdi

Maşallah canım çok iyi gidiyorsun, o azimden bana da lazım az göndersen

Ayy isveç diyetimiiii eyvah eyvahhh zorlanmayasın canım?
Ben de son 1 kişi daha alıp 25 kişiye tamamlayim diyordum hoşgeldin:)

Yok canım zorlamaz. Ben zaten öğlene kadar bişey yemiyorum çoğu zaman

aha son 1 mi oldum şimdi ben ucuz yırttım yani

hoşbuldum

candy_candy
@Smc
@ABELLAA

Kızlar kilonuz kaç 60 üzeri mi? Eğer öyleyse sizi alcam listeye ama 1 hafta deneme süreniz olcak yazmaya devam ederseniz esas listeye gececeksiniz.

60 mı benim kilom 111,2

Uf face'e giremiyorum ya. Çıkış yapmıştım pc den tekrar acamadım. Çok sık deniyorsun diyo

ay o bana da oldu ya chrome mu kullanıyorsun? ben explorerdan girdim sonra düzeldi ama kendiliğinden

Ya gec kalmisim ama ben de katilabilir miyimmmm

Uf face'e giremiyorum ya. Çıkış yapmıştım pc den tekrar acamadım. Çok sık deniyorsun diyo

Allahtan yırtmışım kuraldan önceBende giremedim attı sürekli sildim bende yeniden yükleyemiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…