Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah; Yağsız tost ekmeğine kaşarlı tost 1 adet + 1 kupa limonlu su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen;Domates çorbası 1 kase + 4 ufak köfte + 1 kase yeşil salata
Ara; Şekersiz nescafe
Nehir yagsiz tost ekmegi derken 2 dilim demi arasina yapiosun.
Valla ben daha demin bogazimi tutamadim.
Patronum getirdi asure 4-5 kasik yedim.
Ne guzel olmus ya tadi damagimda kaldi.
Ahh ahhh

merhabalar ....direk konuya dalıyorummm başlıgı görür görmez ilk paylaşım hariç digerlerini okuyamadım ... beni de alınn aranızaa çok ihtiyacım var... 5 ay oldu dogum yapalı ve moralım çok bozuk... 95 kilo ile doguma gittim şu an 81 kiloyum... motivasyonum bozuldu ... bu ara sütüm de kesildi çok üzgünüm neler yapabilriim ... yardımcı olur musunuz...

Nehir yagsiz tost ekmegi derken 2 dilim demi arasina yapiosun.
Valla ben daha demin bogazimi tutamadim.
Patronum getirdi asure 4-5 kasik yedim.
Ne guzel olmus ya tadi damagimda kaldi.
Ahh ahhh

Bu arada kimse kimsenin menusune yorum yapmiyo goruorum bakkk

Evet hiç içine üzerine yağ eklemeden 2 tost ekmeğinin arasında koyup yapıyorum canım:21:Olsun akşama daha dikkatli olursun bende akşam gittiğimde yarım kase aşure yerim herhalde anannem dün 2 kg gönderdi eve:KK57::KK70:eşime yedireceğim çoğunu az kayınvalideme de götüreceğim:KK53:

Evet herkes es geçiyor gibi:KK48:

yeni gördüm gerçketne yoksa ilk defa bu kadar azimliyim. sabah elmalı sirkeli suyumu içtim leslilmi yaptım. beni öldürselere erken kaldıramazlardı ama erekenden kalkıyorum şimdi

:KK9::KK9::KK9:
Evelynn Evelynn ozlem bak dun 3 lt su ictim her zaman icemiyorum sence sebebi ne normalde cok su icen biriyim hep 1lt.
Ama dun 3 lt dun yatarken bile hala iciodum canim istiyo agzim kurudu.
Esimde dio yeter artik suyu bitirdin:KK53:

Niye öyle oldu ki kız tuzlu bir şeyler mi yedin ya da kızartma turşu falan. Bazen ben de doyamıyorum suya

ablam yanında fatma abla o benden azimlidir bence onu örenek al:)

Ablanda azimli cidden ama bende iş yok :kk77:

Siz tanısıyor musunuz kız

Yok canım zorlamaz. Ben zaten öğlene kadar bişey yemiyorum çoğu zaman :KK51:

aha son 1 mi oldum şimdi ben :KK53: ucuz yırttım yani :KK48:

hoşbuldum :KK16:

60 mı :KK57: benim kilom 111,2 :oops:

ay o bana da oldu ya chrome mu kullanıyorsun? ben explorerdan girdim sonra düzeldi ama kendiliğinden :KK51:

Evet chrome. Ay hala düzelmedi 3 gun oldu bugun biraz baktım geçmişi silince düzeliyormuş sanırım

Ya gec kalmisim ama ben de katilabilir miyimmmm

Canım 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca konuya aktif bir sekilde menünü yazıp yorum yaparsan listeye girersin. Katılmak istiyor musun?

Eki Görüntüle 1670253

Kizlaar hepinize benden birer takim hediye (elle yemek yok) :KK70:

:KK70:
Ben de bunu kullanıyorum :KK70:
diyet-kasigi.jpg

Minik arkadaslarim bugun yeme gunum:kk77:

Sabah
Sucuklu yumurta
2 fincan yesil cay

Ara
1 bardak tarcinli sicak sut

Ogle
200-250gr.kizarmis tavuk gogsu

Ara
1 sekersiz nescafe

Aksam
İzgara balik
Salata

:KK53:Bugun boyle :KK59:

Oh ölüm orucunu bitirmene cok sevindim. Yavaş olsun sağlıklı olsun. Bak ben sadece 400gr vermiştim ilk hafta. Dün onu da geri aldım :KK70:

Bu arada kimse kimsenin menusune yorum yapmiyo goruorum bakkk

Aynen. Yakında buna da kural getircem artık. Herkes kendinden önceki 2 menüyü yorumlayacak falan gibisinden. İlla her sey kurala dayalı olmak zorunda galiba yoksa yapmıyoruz.

merhabalar ....direk konuya dalıyorummm başlıgı görür görmez ilk paylaşım hariç digerlerini okuyamadım ... beni de alınn aranızaa çok ihtiyacım var... 5 ay oldu dogum yapalı ve moralım çok bozuk... 95 kilo ile doguma gittim şu an 81 kiloyum... motivasyonum bozuldu ... bu ara sütüm de kesildi çok üzgünüm neler yapabilriim ... yardımcı olur musunuz...

Sütün için bir sey diyemiyorum canım ama kizginim kizginim da emziriyordu sanırım o belki fikir verebilir.
Gruba katılmak istiyorsan 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca bizler gibi burada yorum yapacaksın aktif olacaksın menünü yazacaksın. 1 hafta sonunda bırakmazsan gruba dahil oluyorsun. Katılmak istiyor musun?

Evet :KK70: boraz yorum yaksak iyi olur :KK70:

Bak bak diyene bak. Menünü yazıp kaçıyorsun sen hep :KK70:

:KK9::KK9::KK9:

Niye öyle oldu ki kız tuzlu bir şeyler mi yedin ya da kızartma turşu falan. Bazen ben de doyamıyorum suya

Siz tanısıyor musunuz kız

Evet chrome. Ay hala düzelmedi 3 gun oldu bugun biraz baktım geçmişi silince düzeliyormuş sanırım

Canım 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca konuya aktif bir sekilde menünü yazıp yorum yaparsan listeye girersin. Katılmak istiyor musun?

:KK70:
Ben de bunu kullanıyorum :KK70:
Eki Görüntüle 1670302

Oh ölüm orucunu bitirmene cok sevindim. Yavaş olsun sağlıklı olsun. Bak ben sadece 400gr vermiştim ilk hafta. Dün onu da geri aldım :KK70:

Aynen. Yakında buna da kural getircem artık. Herkes kendinden önceki 2 menüyü yorumlayacak falan gibisinden. İlla her sey kurala dayalı olmak zorunda galiba yoksa yapmıyoruz.

Sütün için bir sey diyemiyorum canım ama kizginim kizginim da emziriyordu sanırım o belki fikir verebilir.
Gruba katılmak istiyorsan 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca bizler gibi burada yorum yapacaksın aktif olacaksın menünü yazacaksın. 1 hafta sonunda bırakmazsan gruba dahil oluyorsun. Katılmak istiyor musun?

Bak bak diyene bak. Menünü yazıp kaçıyorsun sen hep :KK70:
Benim iş güç çok napeem menü yazabildiğime şükrediyorum ben :KK70:

Evelynn Evelynn yok kiz ne tursu ne kizartma o gun farkli bi tek balik yedimde
Ne alakasi var balikla
Ozlem sende paylasmiorsun menunu hani menun

Yazıyorum kız. Dünkünü bile yazdım ya evlilik yıldönümümüz diye pasta bile yedim hatta :KK70: Bugunkunu yazmadım daha öğlen cunku

Benim iş güç çok napeem menü yazabildiğime şükrediyorum ben :KK70:

Benim de cok kız ama yetişiyorum işte :KK70:

Evettt yeni kural geliyor geliyor geliyorrrr :KK70:

Bundan kelli :KK70:
Herkes kendinden önce yazılan son 2 menüyü yorumlayacakkkk, yorumlamayanın menüsünü yorumlamadığımız gibi kendisini şiddetle kınayıp dışlıcaz :KK70:
10 günde 150 sayfaya ulaşmış olabiliriz ama daha aktif bir konu olalım istiyoruzzzz.

Evettt yeni kural geliyor geliyor geliyorrrr :KK70:

Bundan kelli :KK70:
Herkes kendinden önce yazılan son 2 menüyü yorumlayacakkkk, yorumlamayanın menüsünü yorumlamadığımız gibi kendisini şiddetle kınayıp dışlıcaz :KK70:
10 günde 150 sayfaya ulaşmış olabiliriz ama daha aktif bir konu olalım istiyoruzzzz.
Ozlem suanda en aktif konu biziz sebebi nehirle bizim cok konusuyor olmamiz :KK70:

X