Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kesinlikle ödül öğünü olmasın.bende karşıyım bir kere kaçamak yapınca bütün motivasyonum bozuluyor...
ödül düşünelim bu aradada...
katılımcı listeleri katılımlar gelsinn:))

Kizlar ben de katilayim 3 gunlukte yazarim fakat spor yapamiyorum 1 senw yasak tendomum zedwlwn di dw

Tamam canım. Ama bu günlüğü ihmal etme diğerlerine dalıp:)
Günün özetini yaparken spor ödevinin yanına + ya da - koymazsın 'yasak' yazarsın sen o zaman.

Kesinlikle ödül öğünü olmasın.bende karşıyım bir kere kaçamak yapınca bütün motivasyonum bozuluyor...
ödül düşünelim bu aradada...
katılımcı listeleri katılımlar gelsinn:))

Düşünelim bakalım.
Hepimiz o kişinin profiline girip tebrikler tarzında bir seyler mi yazsak:) Bilemiyorum. Hep beraber düşünelim bir seyler. İlk ödüle daha 10 gün var. Buluruz mutlaka:)

Kabul mu ikikediannesi (isim neydi canim)

İsmim özlem canım. Ama kedi de diyebilirsin. Sitede kedi derler genelde:)

selamm
ben günlük maratonumu yazayım da siz spor gerekir mi onu söyleyin olur mu :)

Sabah 10 dakika işe yürüyorum, sonra 10 dakika oğlumu okula bırakıp geliyorum öğlen 10 dakika gidiş 10 dakika geliş, eve gidip geliyorum, 2.40 da 10 dakika oğlumu alıp geliyorum, akşam 10 dakika eve gidiyorum bu arada evdede yaklaşık 2 saat ayakta yemek bulaşık derle topla yapıyorum, yazarken yoruldum yaww :)

Zaten yeteri kadar yürüyüş yapıyormuşsun sen Spor gerekmez canım + koyarsın yanına. Zaten ağır spor yapmıyoruz yapmak isteyen ağırını da yapar elbette. Ama günlük spor ödevini yapmanı isteyeceğim yine de senden. Mekik squat gibi olanı yani:) 3-5 dk nı almaz:)

Bu arada kızlar şuanda birbirimizi tanımıyoruz. Pazartesi günü tabloyu hazırlarken listede cıkaracağım. Kimin beli, kimin boynu ağrıyordu not alacağım. Spor ödevlerini ona göre kararlaştırırız.

Tamam canım olur p.tesi tartılıp bildiririm kilomu :)

Mekik sayesinde sakat oldum (yani onunda etkisi oldu) asla yapamam boyun fıtığı oldum geçen kış çok acı çektim ama squat yapabilirim,

Mekik sayesinde sakat oldum (yani onunda etkisi oldu) asla yapamam boyun fıtığı oldum geçen kış çok acı çektim ama squat yapabilirim,

Bazı arkadaslar da yapamıyor. İsteyen squat isteyen mekik yapsın da diyebiliriz. Ptesi bi gelsinde.
Geçmiş olsun canım

Bende katılmak istiyorum aranızda yer var mı Yalnız evde tartım yok tartı alacaktım tam üstüne geldi25 yaşındayım 59 kiloyum hedefim 49 kiloya düşmek boyum 159-160 anca var yok52 de olsam öpüp başıma koyarımBasen problemim var üstüm daha ince en azından

Günde rahat 2 litre su içerim sabahları ıhlamur ya da yeşilçay 2 bardak tüketiyorum sallama olarak bundan sonra yeşilçay tüketmeye özen gösteririmYarım saat sayılmasa da 20 dakika rahat yürüyorum iş ev arası yol mesafelerinden dolayı bundan sonra 1 durak önce inmeyi planlıyorum tam yağmurlar başlamadanBakım genel olarak yaptığım bir şey makyajsız zaten çıkmam

Eksik olduğum tek şey spor yapmıyorum yürüyüş yerim yok evimin oralarda evde spor yapmaktan üşeniyorum ama sizin sayenizde yapıcam artık inşallahBeni tetiklemesi gereken birilerine ihtiyacım vardıKaçamaklara da son onları yapıyorum ne yalan söyliyim hamur işi ve tatlı aşığıyım

Kızlar katılmak istiyorum diyenlerle bir liste oluşturdum.
Pazartesi günü bu listedekilerle başlayacağız.
Katılmak istiyorum deyip de listeye adını yazmadığım söylesin de ekleyeyim gözümden kaçmış olabilir.
Tabloyu pazartesi günü kilolarımızla birlikte oluşturacağım. Ama listemizi ilk mesaja ekliyorum.

1- Evelynn
2- parlakkartanesininaski
3- S sivriburun
4- fatima38
5- M Merve
6- THEY-
7- Wayfi
8- @Dombik
9- Tombuldut
10- AdaisyLove
11- elma_sekerim01
12- tu_bi
13- @EMELinEMELi
14- @Cesminazz
15- nehirnil111

Hoşgeldin
Oo kuralların yarısı zaten cepte senin:) Zorlanmayacaksın.:)
Benim de hamur işi hastalığım var. Ama dukan usülü poğaça falan yapıp yiyeceğim çok canım çekerse.
Tatlı olarak da dr oetkerin şekersiz vanilyalı light pudingi var. Yağsız süt ve tatlandırıcı ile hazırlarsan tam diyet tatlısı olmuş olur.
Kendimizi çok sıkmadan, kısıtlamadan, her seyden yiyerek ama sağlıklı ve az yiyerek zayıflayacağız inşallah:)
Hoşgeldin tekrardan

arkadaşlar ne yemiyorsunuz bana da söyleyin.. bende kilo alayım

Yeyip yeyip kilo alamayan geldi. Saldırınnnnnn

hamur işi çok aldırıyor herhalde.bende hiç yemiyorum gibi.. 49 kiloyum. 53 falan olsam azıcık yüzüme renk gelir

hamur işi çok aldırıyor herhalde.bende hiç yemiyorum gibi.. 49 kiloyum. 53 falan olsam azıcık yüzüme renk gelir

Bana su içsem yarıyor
Bak ben sana ne yapıyorum da kilo alıyorum anlatayım.
Hamur işi çok yiyorum. Ekmeksiz öğünüm yok. 1 öğünde 1 ekmek yerim tost olarak falan
Kumru peşpeşe 2 tane yiyorum doymuyorum.
Orta boy pizzadan 1 bucuk tane yerim bir oturusta. 2 tabak makarna rahat yerim zaten.
Yani hiç 1 tabak yeyip doyduğumu bilmem. İlla 2-3 tabak olacak.
Kola cips çekirdek zaten her gece.
Spor da yok.
Yemeğimi yerim doyup kalkarım yarım saat sonra hamburger yiyelim mi dersen tamam derim
İşte bunlar.
Ha bir de benim hormon bozukluğum var metabolizmam çalışmıyor. Bir zahmet alayım kilo dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…