Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tamam komutanım er esra emir ve görüşlerinize hazırdırdır emret komutanımmmmmmmmm

Ahahahah yerim seni ya tatlışımm

boyumda ufak anacım her yönde zarardayım 1.57 boy kilo 69

Oh hepimiz minnoşuz ya minicik boyumuzla

ay şuan 69 kiloyum bari pazartesine kadar 70 olsun canımın çektiklerini stoklayayım kalbım şıkıyo içim daralıyo hayatımın anlamı yemek olmuş resmen şaka bir yana

Ben de pazartesiye kadar yardırıyorum valla.

ha bide ben spor olarak zumba yapıyorum bide 18 dk basen hareketleri icinde squat da var tabiki ama mekik yapamiyorm boynum cok agriyo yani bu kadar olurmu acaba

Bu ödev işini halledicez bir şekilde canım takma kafanı. O yaptıgın hareketler içinde bizim istediğimiz sayıda squat varsa yeterli, ama mesela ödevde 50 squat vardır sen 30 yapmışsındır. O zaman 20 tane de ek olarak yaparsın. Mekik yerine de başka bir şey buluruz.

Kizlar mrhb size basarilar dilerim.

Bende gunluklerde iki gunlukte yaziyorum :)

Siz yenisiniz hergun okuyacagim kolay gelsinn

Merhaba canım
100lerden 80'e mi indin? Eğer öyleyse süpersin. Ne kadar sürede zayıfladın?

İyi bakalım Ama kaytarıyorum sanma, squat olmazsa başka bir ödev belirleriz alternatif olarak, bacaklarını yormayacak bir seyler. Muhahahah kötüyüm
Tamam ona razıyım o zaman pazartesiye kadar eksiklerimi tamamlayayım bu arada boyum 1.70 kilom ayyy demiyim dınım dınımm dınımm heyecan yapayım
Bende seni bebişim ay dur bu ara yemek yokkk özledim seni bebişim yaa bende şu bebek olayını çözmem lazım önce beynimde bitirmeliyim artık bebişim olsun istiyorum Rabbimin izniyle

İlk 10 u dogum oncesiydi hamile kaldigimda 90-92 arasiydim 95 le doguma gittim dogumdan 1 hafta sonra 82 ye dustum sonra gofret yedim yedim hooop 92 ye ciktim

15 temmuzda k.kulubune uye oldum ve 80 lerdeyim :)

Fakat yaklasik 5 haftadir 79. 9u goremedim

Sporsuz veriyorum bide emziriyorum 9 aylik.bi bebegim var

Ben de varım ama spor olarak bir süre yürüyüş yapacam sonra spor salonuna gidecem.
5 buçuk aylık prensesim var emziriyorum
Evlendigimde 57 kilo idim
Hamile kaldım 65tim doğuma gittim 93
Eve geldim 80.
Cilkini çıkardım 85 kendime dur dedim bugün diyete başladım ben :) pqzartesileri hiç sevmem çünkü hiç baslayamam p.teei günleri ben sizden biraz önde olacam :)
Ha boyum da 1.68

Kızlar benide alın aranıza
Öncelikle kendimi tanıtayım 1.5 yıldır bebek istiyoruz olmayınca doktora gittik ve pco olduğumu öğrendim ve doktor kesinlikle kilo vermelisin dedi bu hastalığı tetikler hamile kalamazsın dedi ve 1 ekimde 94.1 ile kararlı şekilde başladım 15 ekim bugün tartıldım (hergün tartılmak hata mı bilmiyorum ama ) 91.1 olduğumu gördüm yani 15 günde 3 kilo vermişim ve 10 kilo 1 ayda gitsin istiyorum 80 kilo olmak beni çok motive edecek , bu arada dün 90.1 dim neden öyle oluyor beslenme aynı

Merhaba canim topigin hayirli olsun katilmayi inan cok isterdim ama artik benim icin verme degil alma zamani basladi maalesef ama ilerde olur insaallah sana bol bol zayiflamali gunler Evelynn

Tamam ptesi söylersin kilonu canım. bende cok fena hallerdeyim valla
Bende özledim kuzum, olur elbet kısmet.

Süpersin canım çok güzel vermişsin tebrikler. Olsun duraklama olur öyle arada, vücudun direniyor. Pes edecek elbet. Sen daha güçlüsün:) Kuzunu da Allah bağışlasın öp bizim için:)

Hoşgeldin canım.
Allah bağışlasın prensesini:)
Benim daha cocuk yok ama aldım başımı gidiyorum. Birlikte dur diyelim kendimize:) Canım sen şimdiden başlasanda pazartesi günkü kilonu mutlaka bildir bize. Haksızlık olmasın. Pazartesiden pazartesiye tartılcaz cünkü tamammı:) Hoşgeldin tekrar

Canım 1 ayda 4-5 kg vermek ideal, belki sen pco oldugun için daha yavas da verebilirsin. Az da olsa gidecek demotive olmak yok. Önümüzde 2 bucuk ayımız var. Ben de hashimoto tiroidi hastasıyım cok cabuk alıyorum ama veremiyorum ben de. Sabredicez başarıcaz:) Hoşgeldin. Pazartesi başlıyoruz. Yeşil çayını bugday ekmeğini hazırla:)

Merhaba canim topigin hayirli olsun katilmayi inan cok isterdim ama artik benim icin verme degil alma zamani basladi maalesef ama ilerde olur insaallah sana bol bol zayiflamali gunler Evelynn

Aa hamilemisin canım çok sevindim tebrikler:)

Herkese günaydın. Diyet için kaldı 3 gün.
Tadını özleyeceklerinizi abartmadan yeyin bu 3 gunde:) Tabi isteyen bugunden de başlayabilir dikkatli beslenmeye:) Ama esas günümüz pazartesi unutmayın kızlar:)
Daha ben de yeşilçay, tam bugday ekmeği falan almadım. Pazartesi yaparım alışverişimi sanırım.

Bu arada kızlar.
Pazartesi tartı sonucunuz dışında ölçülerinizi de almayı unutmayın. Herkesin mezurası var mı?
Çünkü bazen tartıda eksi göremesek de takılsak da ölçü olarak incelmeye devam edeceğiz. Moralimizin bozulmaması için ölçülerimizi mutlaka alalım.
Göğüs
Bel
Göbek(varsa simit)
Kalça
İç bacak
Olarak alalım ölçülerimizi. Herkes tabloda göğsünün kalçasının ölçüsünün görünmesini istemeyebilir.
O yüzden bana ölçülerinizi değil de incelmenizi yazarsınız bende tabloya incelmeleri eklerim.
2KediAnnesi
Göğüs : -2
Bel : -3

Şeklinde yaparsınız ölçü bildiriminizi:)

Biraz cok konuşuyor gibi olacağım ama aklıma gelmişken bir şey daha ekleyim.
Yeşil çay evet cok faydalı olmazsa olmaz.
Ama bunun yanında bir de mistik çay mı içsek? Günde 1 fincan ya da 2-3 günde 1.
Doğuşun var ve sıcak sütle hazırlıyorsunuz. Ben denemedim ama tadının çok iyi olduğunu söylüyorlar. Hafiften sahlep gibi vanilya kokuluymuş.
Metabolizma hızlandırıyormuş. Ben deneyeceğim size sonucu bildiririm:)
Emziren arkadaslarımız var onlar mutlaka doktorlarına danışsın.

Bugün de 89.9 çıktım ne kadar diyet yaparsanız yapın spor çoook önemlimiş daha 1 ekimde 94.1 iken 15 gün sonra 89.9 çıkcağımı hiç tahmin etmezdim

bende varım kızlar.hep destekkk tam destek:)
kış gelmeden atalım fazlalıklarımızı artık..
76lı rakamları gördüm bu aralar tartıda ve tartıya çıkmak istemiyorum((

Evet pco olduğu için daha yavaş verirsin demişti doktorum ama bunu gördüm ya tartı da çok mutluyum 2kediannesi

Bugün de 89.9 çıktım ne kadar diyet yaparsanız yapın spor çoook önemlimiş daha 1 ekimde 94.1 iken 15 gün sonra 89.9 çıkcağımı hiç tahmin etmezdim

Önemli olmaz mı hiç. Başlı başına metabolizmanı hızlandıran bir şey spor. Nerde hareket orda bereket

bende varım kızlar.hep destekkk tam destek:)
kış gelmeden atalım fazlalıklarımızı artık..
76lı rakamları gördüm bu aralar tartıda ve tartıya çıkmak istemiyorum((

Hepimiz öyleyiz canım hepimiz. Bakalım ben kaç çıkcam pazartesi. Korkudan şimdi tartılmıyorum. En son 73-74 tüm.
Hoşgeldin aramıza:)

hoşbulduk:)
Emziren anneler için diyetisyen listesi verebilirim bende bu diyet liste üzerinden gideceğim.
bu liste ve spor ile doğumdan sonra baya kilo vermiştim..
haftalık yarışlar düzenleyelim birbirimizi kendimizi motive edip hırslı tutalım...
güncel kalalım

Aynen canım. Sadece menümüzü paylaşmak için girersek bu bize bir sey kazandırmaz. Birbirimizi yorumlamamız, tanımamız lazım. Gerekirse yanlışını düzeltmemiz, doğruysa örnek almamız lazım.
Her haftanın kilo verme yüzdesine göre 1.sini seçip ona bir güzellik düşünebiliriz.
Ödül öğünü olması taraftarı değilim diyeti bozmaya lüzum yok ama aklıma baska bir ödül de gelmiyor şuan.

Kizlar ben de katilayim 3 gunlukte yazarim fakat spor yapamiyorum 1 senw yasak tendomum zedwlwn di dw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…