Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Teşekkür ederim. :KK200: tamam o zaman pazartesi başlayalım insallah bitirelim şu kiloları :KK53::KK53:

Yaa inşallah. Yeni yıla şöyle 10 kg zayıf girmek of muhteşem olur. Eğer 10kg verirsek elimize 10litrelik su şişesi alıp farkı görelim. Bu kadar ağırlık taşıyormuşuz üstümüzde diye:KK48:

Ayy cok sevindim esra seni gördüğümeee:) Buluruz canım bir yöntem bir düşünelim bakalım. Hoşgeldin :KK200:

Çokkk sevinirimmmm:) Pazartesi başlıyoruz ama unutma tamammı:) Ben başını ağrıtırım pazartesiye kadar her gun unutma diye:KK48:
Hoşbuldum canım :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
parlakkartanesininaski parlakkartanesininaski canım şimdi biraz araştırdım. Şöyle diyor.

Gece yemek yemek, gün boyu aldığınız toplam kalorinin üstüne çıkmadığı müddetçe yağa dönüşmez. Gece saatleri kasların iyileştiği ve irileştiği zamanlardır; bu yüzden bu sırada yeteri kadar protein sağlamaya ihtiyacınız var. Gece geç saatlerde alınan protein de siz uyurken vücudunuzun gelişmesi ve iyileşmesi için en mükemmel besindir. Sadece aşırıya kaçmayın.

Yani ağır yemezsen ve karbonhidratı kısıtlarsan sorun olmaz sanırım. Gece kaçta uyuyorsun?

Bir de bütün gün ayaktaysan seni sporunu yapmış sayabiliriz. Ayakta durmak da kalori harcatıyor çünkü.
Sadece spor ödevini yaparsın. O da zaten 3-4 dk lık bir şeyler olacak. Uyumadan yatakta yapıverirsin.
Canım gece en geç 11:30 12:00 buluyor evet canım market işi yapıyorum gün boyu ayaktayım spor ödevi de yan mekik yada yarım mekik yapsam yeter mi squat yapamam zaten ayaktayım hep:KK200::KK200::KK200::KK200: tamam kuşum seninleyim

Yaa inşallah. Yeni yıla şöyle 10 kg zayıf girmek of muhteşem olur. Eğer 10kg verirsek elimize 10litrelik su şişesi alıp farkı görelim. Bu kadar ağırlık taşıyormuşuz üstümüzde diye:KK48:

kızım 10 kg çok gel şunu 5 yap....

merhabalar efenim bendenız evlenınce kılo alan abur cubur partılerıyle lıp lıp et pıt pıt yağ olan bir hatunum :KK17: annnemın klasık lafına geldım ''ben bekarken bilmem kac kıloydum''...evleneli 4 ay oldu ve ben neredeyse 10 kg aldım :KK57::KK57::KK57::KK57: şuanlık ne pantolonlarım ne elbıselerım ne gomleklerım hıc biri olmamakta...inşallah bende pazartesi aranıza katılmak istıyorum :KK61::KK61::KK61:

merhabalar efenim bendenız evlenınce kılo alan abur cubur partılerıyle lıp lıp et pıt pıt yağ olan bir hatunum :KK17: annnemın klasık lafına geldım ''ben bekarken bilmem kac kıloydum''...evleneli 4 ay oldu ve ben neredeyse 10 kg aldım :KK57::KK57::KK57::KK57: şuanlık ne pantolonlarım ne elbıselerım ne gomleklerım hıc biri olmamakta...inşallah bende pazartesi aranıza katılmak istıyorum :KK61::KK61::KK61:

evlilik yaramış diyolar mı :)

demezlermiiiii ama yaradıda keşke yaramaz olaydı çok kötü bi durum ki eşim kilodan nefret eder onunda göbeği çıktı dırek kendını tuttu ve gene eskı fit hali... bense yarma gül

erkekler zaten iki gün az yese fitleşiyo uyuz bir durum... hemen toparlanman lazım o vakit boyun kaçtı...

Hoşbuldum canım :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Canım gece en geç 11:30 12:00 buluyor evet canım market işi yapıyorum gün boyu ayaktayım spor ödevi de yan mekik yada yarım mekik yapsam yeter mi squat yapamam zaten ayaktayım hep:KK200::KK200::KK200::KK200: tamam kuşum seninleyim

Aaa ama günlük sporunu bütün gün ayaktasın diye yapmasan da olur dedik. Squattan da mı kaytarıyorsun esra :KK12:
Güzel güzel kalkık selülitsiz totolarımız olmasın mıı:anneadayı:

kızım 10 kg çok gel şunu 5 yap....

Hayatım sen 5 ver. Yeter ki ver. Belki sen 5 kg hayali kuruyorsun ama 7-8 kg vereceksin. Niye kısıtlıyorsun vücudunu :KK70:

Seni çoookkk iyi anlıyorum canım aynısını yaşıyorum. Neyse kilolar geleli daha 4 ay olmuş. Çabuk çabuk gidecekler hepsi inşallah. Hoşgeldin. Pazartesi güncel kilonu söylersin başlarız :) 1 ocakta hiç evlenmemiş gibi olacaksın :KK48:

Aaa ama günlük sporunu bütün gün ayaktasın diye yapmasan da olur dedik. Squattan da mı kaytarıyorsun esra :KK12:

Hayatım sen 5 ver. Yeter ki ver. Belki sen 5 kg hayali kuruyorsun ama 7-8 kg vereceksin. Niye kısıtlıyorsun vücudunu :KK70:

Seni çoookkk iyi anlıyorum canım aynısını yaşıyorum. Neyse kilolar geleli daha 4 ay olmuş. Çabuk çabuk gidecekler hepsi inşallah. Hoşgeldin. Pazartesi güncel kilonu söylersin başlarız :) 1 ocakta hiç evlenmemiş gibi olacaksın :KK48:

bana 5 kilo bile imkansız geliyor ki :)

Bebişim ya onu yaptım mı işte yürüyemem beni azad et lüffen lüffen benim popom kalkık olmasın hiç sevmem öle :KK37::KK37::KK6::KK6::KK6::-):-):-)

ay şuan 69 kiloyum bari pazartesine kadar 70 olsun canımın çektiklerini stoklayayım :KK53: kalbım şıkıyo içim daralıyo hayatımın anlamı yemek olmuş resmen şaka bir yana :mad:

ha bide ben spor olarak zumba yapıyorum bide 18 dk basen hareketleri icinde squat da var tabiki ama mekik yapamiyorm boynum cok agriyo yani bu kadar olurmu acaba

X