Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bencede cnm belkide 1 kg vermissindirde haberin yoktur

Benide dominosssss offf

İnşallah bende verdiğimi düşünüyorum net anlayamayacağım olsun bir kaç hafta önce gördüğüm 59 rakamından sonra ne görsem aşağısı mutluluktan uçucam

Dominos yedin he dayanamadınneyse ki yürüyüş yapmışsın 1 saat

Hafta sonu giremedim üzgünümm

Sabah tartıldım yine 58 tam 5 aydır gram değişiklik yok çıldıracaaamm
Pazar günü yediklerim,

kahvaltıda kepek ekmeği ile tost
peynir, zeytin bi de ballı fındık(ay çok seviyorum ben bunu)

öğlen,
yoğurlu yağsız mantı

ara öğün
kabak tatlısı

akşam
tonbalıklı marullu sandviç

ara öğün
çerez(leblebi fındık fıstık)

yatmadan önce de melisa çayı içtim çok rahatlatıyo strese de mideye de iyi geliyo....(tavsiye edilir)

Kiz yedimde bi orta boymu yedim. Ogun hic ekmek yemedim. Dominostan 2 dilim yedim minnak.minnak nolmus yani

Menun cok guzel ama neden kilo veremedin ki cnm hastaliginmi var ki

Canım böyle yersen kilo vermen biraz zor olabilir. Yani her öğünde ekmek ve türevini yemişsin.
Sabah tost, öğlen mantı, akşam sandviç. Aralarında fazla. Kabak tatlısı ve leblebi yemişsin.
Dengelemen lazım. Sabah tost, öğlen mantı yediysen akşamı çok hafif geçirmen gerekir ama sen eklemişsin de eklemişsin.
Anlatabilmişimdir inşallah

kedi dur yapma biz sensiz naparız:))))
canım bu hafta telafi edersin :)

Ay inşallah tubicim ya çok pis boğazım valla

Neden sen nie veremiosun
Valla ben verdigime bile inanamiorum.
Bu arada dunki menumu yazmadim ben sporda yapmadim dominos pizzadan yedim. Ins bisey yapmaz onlar

Ben de akşam dominos yedim işte
Ama ben insan gibi yemiyorum biliyosun Pizza yetmezmiş gibi bir de cips cekirdek cola. Arkadaslarımız gelmişti hep onlar yuzunden

Ay inşallah tubicim ya çok pis boğazım valla

Ben de akşam dominos yedim işte
Ama ben insan gibi yemiyorum biliyosun Pizza yetmezmiş gibi bir de cips cekirdek cola. Arkadaslarımız gelmişti hep onlar yuzunden
Valla bak esime bir tabak cips cekirdek ivir zivir koydum 1 gidim almadim

Valla bak esime bir tabak cips cekirdek ivir zivir koydum 1 gidim almadim

Malesef ben de o irade yok ya. eşim yerken tutuyorum kendimi ama arkadaslarım vardı bir de diyet yaptığımı söylemiyorum kimseye. Azcık yeyim dedim, başlayınca bırakamadım

ayyy evet yaa hiç farketmedim delice ekmek yemişim

bugün sabah yumuta yedim peynir zeytin yine bir dilim de kepekli ekmek

ara öğün
muz yesem

öğlen ve akşam ne yemeliyim???

Malesef ben de o irade yok ya. eşim yerken tutuyorum kendimi ama arkadaslarım vardı bir de diyet yaptığımı söylemiyorum kimseye. Azcık yeyim dedim, başlayınca bırakamadım
Aynen bende kimseye soylemedim.
Soylesem zayiflandinmi sunu yeme bunu yeme. Kilo veremezsin gibi bi ton.
Sanki ben yemek yerken lokmalarimi sayiolar gibime geliyo.

Ay şimdi okuldayım ya akşam tartilim bidaha

Hatta akşamda tartilma yarin sabah hicbise yemeden tartil çunku aksama kadar birseyler yemiş olucaksin onlar bi ağırlik yapicak ustunde su bile içsen oyle olucak insanin gerçek kilosu sabah hicbir sey yemeden çiplak tartildigi kilo

ayyy evet yaa hiç farketmedim delice ekmek yemişim

bugün sabah yumuta yedim peynir zeytin yine bir dilim de kepekli ekmek

ara öğün
muz yesem

öğlen ve akşam ne yemeliyim???

Canım şöyle anlatim bizim kurallarımızda günlük 3 dilim ekmek hakkımız var. Akşam yemeğinde bunun en fazla 1 dilimini yiyoruz. Mesela makarna veya pilav yiyorsak ekmek hakkından feragat ediyoruz.
Öğle yemeğinde 1 dilim ekmekle sebze yemeği yiyebilirsin
Akşama da mesela tavuk balık salata olabilir. Yine 1 dilim ekmekle. Tabi yemezsen daha iyi.

Evet ama o zaman tşört şort vardı bu sabah eşofman altı kazak üstü hırka vardı

Az varmış kız montunu atkını da giyip tartılaymışsın

Ay şimdi okuldayım ya akşam tartilim bidaha

Akşam tartılma fazla çıkarsın bebeğim yarın sabah aç karnına kıyafetsiz tartılırsın

Canım istersen diyetisyene falan gidip yanlışın nerede ya da bir durum mu var onu öğrenmelisin zayıflamamanın sebebi farklı da olabilirArkadaşımın söylediği gibi ekmeği çok tüketiyorsun sanki spor yapıyor musun mesela en azından yakması açısından
Kiz yedimde bi orta boymu yedim. Ogun hic ekmek yemedim. Dominostan 2 dilim yedim minnak.minnak nolmus yani

Olabilür tabi bende doğum gününde yediklerimden dolayı ne sabah kahvaltı yapmıştım ne öğle yemeği yedim akşam bile 2-3 çatal yimurta yedim

Biraz fazla kacirdiysak onu telafi etmemiz lazim cnm.

Temam öyle yapim bari ben

Tamam o zaman bi de öyle bakim bakalım kaç çıkıcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…