Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ben bugün biraz mıçtım ayıptır sölemesi :KK70:

Kahvaltı bi tane patates kızartması domates salatalık bi dilim peynir ekmek yok

Öğlen bi paket cips bi bira :KK70:

Ara öğün bi muz bi mandalin şekersiz türk kahvesi

Akşam 1 kase çorba

Spor yok. Spor ödevi de yok. Reglim 2 gün gecikti diye terör estirdim resmen heryerim ağrıyodu :KK43: ama sonunda oldum :)

Üf ben daha fazla mıçtım :KK70: Haftasonu diyet yapılmıyor :KK70:

Bozdum diyeti ya akşam yemeği ve sonrasında. Tam da tartı öncesi.

Ya kızlar tartıda bi kg almışım görünüyo ama regl oluyorum bugün 2. Günü doğal mı ki

İlk 2 gün oluyor öyle kuzu haftaya daha fazla vermiş görünürsün salla bu haftayı. İlk haftanın günahı olmaz :KK70:

Eki Görüntüle 1668424 Kızlar günaydın güncel kilimi paylasyrm 65.4 hadi hayrlisi

:KK9::KK9::KK9:

Benimki de bu ama regl oluyorum doğalmış haftaya zayıflamış çıkıcam umarım :)

Edit: +1 kg

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Ben de öyleyimdir sanırım birazdan tartılcam

Kizlar soyle yazalim

Gecen pazartesi 81.4
Bugun 80.2
Fark - 1.2

Hafta sonu +400 almisim :KK43:

Bu bir de 400gr almış halin mi kuzu süpersin:KK9::KK9::KK9:

91.1 idim 90.0 olmuşum arkadaşlar son 3 gündür spor yapamamıştım

Gunaydin kizlar guncel kilom bu. Umarim on kilo verebilirim. Hepimize bol sans. :KK66:

Ekliyorum canım

Kızlar 3 gündür paylaşım yapamadım evimde değildim çok yoğundum sporda yapamadım ama kaçamak yapmadım çok sukur☺

76.5 başlangıç 75 guncel☺

Geçen hafta 67,9
Bu hafta 66,9 tam 1 kilo gitmiş:KK49:
Ben de reglim onun etkisi var mi hic bilmiyorm
Eki Görüntüle 1668452

kızlar ben yeni üye oldum ve sizi takip ederek diyete başladım tam 10 kilo vermem lazım.4 gündür diyete uyuyorum daha yeni leslile 3 mil yaptım şmdi sirkeli limonlu suyumu içiyorum kahvaltı yapmadım

Yerim ya helal olsun canım. Alıyorum listeye

64,2 geçen pazartesi
63.1 bu sabah
Daha fazla giderdi aslında ama cumadan beri kaçırdım maalesef

Canım benim tartım hala kargoda ya gerçi sabit kilomu yazmamıştık bilmediğimden direk eve gidiyorum eczane falan olsa yakınlarımda orada tartılacaktım ama :KK61:Bu hafta birincilik olayında yokum belli değil çünkü:KK51:

Olsun canikom bekleriz

teşekürler canım. bakalım başlangıç kliom da 70 sabah tartıldım 68.3 çıktı

Bu hafta birinci benim canlarım ama sondan :KK70:

:KK70::KK70::KK70:

Ay bir de az vermişim diyorsun süpersin, zaten amacımız haftada 1 kg vermek kuzucum :KK9::KK9::KK9:

68,4 ile başladım
65,4 güncel kilom
- 3 kg gitti yani

Ay istemsizce oha dedim :KK70: Nasıl yaptın kız bunu, çok ödemin vardı herhalde

Evelynn Evelynn bende katılmak istiyorum.64 kiloyu ve 54 e düşmek istiyorum belki burada birbirimizi ozendirebiliriz.

Tamam canım

Kizlar eger diyete yeni basladiysaniz ilk haftalar cok iyi gidiyor uzun sure yapanlardan elbetteki daha az gidiyor.

Bazen bi takiliyosun 3-4-5 hafta gr gr gidiyor sonrasinda 2 bazen daha cok

Aynen bende ilk haftalar 2 şer 2 şer veriyodum ama şimdi 1 kg vermişim:)
Ama memnunum yani haftada 1 kg gitse yilbasina kadar 10 kg gider

Kizlar eger diyete yeni basladiysaniz ilk haftalar cok iyi gidiyor uzun sure yapanlardan elbetteki daha az gidiyor.

Tebrikler canimmm :) cok.iyi gitmisss

Tebrikler canimmm :) cok.iyi gitmisss
evet canım yeni başladım hkalısın ilk çok gidiyor ama kararlıyım bu defa inşallah devamı gelir. ben her gün elma sirkeli su içiyorum akşama pul biberli yoğurt yiyorum faydasını gerçekten görüyorum tavsiye ederim

Canım benim tartım hala kargoda ya gerçi sabit kilomu yazmamıştık bilmediğimden direk eve gidiyorum eczane falan olsa yakınlarımda orada tartılacaktım ama :KK61:Bu hafta birincilik olayında yokum belli değil çünkü:KK51:
Hayir cnm evde kiyafetsiz tartilman gerekiyor bosuna tartilma

Evelynn Evelynn ayyy gercektenmiii cok mutluyum suanda ozlem bu gidisle ins vereceğim suan daha fazla gaza geldim ekmegi bi tek sabah kahvaltisinda 1 dilim yiyecegim
Tabi evde oldugum surece kv veya annemlere gidersem 1 dilim yiyebilriim

Evelynn Evelynn ayyy gercektenmiii cok mutluyum suanda ozlem bu gidisle ins vereceğim suan daha fazla gaza geldim ekmegi bi tek sabah kahvaltisinda 1 dilim yiyecegim
Tabi evde oldugum surece kv veya annemlere gidersem 1 dilim yiyebilriim

Tabiki vereceksin canım keşke bende sen kadar verebilseydim valla

Hayir cnm evde kiyafetsiz tartilman gerekiyor bosuna tartilma

64.8 dim 63.8 ciktim cnm cok mutluyum
Evet bende onu seviorum
Yarın sabah tartılayım o zaman en iyisi çıplak şekilde iş yerinde telefondan aktarırım resmi pc ye :KK54:Güzel bence canım önemli olan gitmesi 1-2 kilo farketmez:KK49:
Gecen hafta 73.4
Bu hafta 73.0
Haaaaaaaaaaahahahahhahahahhahahahhaha :KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben kendimi pıçaklamaya gidiyom :KK70:
Akşam çookkkk fena bozdum çokkkkkkkkkkkkk

Olsun canım başlangıçtayız daha :KK76:Beni de batırdıysa doğum günü batırmıştır:KK70:

Yarın sabah tartılayım o zaman en iyisi çıplak şekilde iş yerinde telefondan aktarırım resmi pc ye :KK54:Güzel bence canım önemli olan gitmesi 1-2 kilo farketmez:KK49:

Olsun canım başlangıçtayız daha :KK76:Beni de batırdıysa doğum günü batırmıştır:KK70:
Bencede cnm belkide 1 kg vermissindirde haberin yoktur :KK66:

Benide dominosssss offf

X