Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Aynen canım dengeleyeceğiz en azından bugün daha dikkatli olacağım mesela akşama eşime iskender yapıcam ben yarım tabak yerim artık
Bisey olmazki ekmek 1 dilim yersin yarim porsiyon yersin. Aksam icin dun mercimek corbasi yaptim o hazir
Kuru fasulye yapcam gidince yanina bol salata tursu bakalim

Hellöööğğğ
Aklıma bakım ödevi gelmedi yaa
Sabahtan makyajını yapıp işe okula gidenler kaptı bile artıyı.
Yapmayanlar da akşam yapsın benana Ben makyaj yapmıyorum sevmiyorum diyenler hiç değilse bir allık bir rimel ruj neyim sürsün

Ozlem dun ben yuz nemlendirme ve yuze bakim yaptimm piril piril oldu yuzum tirnak bakimida yaptim. Bunlari yazma olurmu

Pilav esim sevmez bende yememem gerekiyor o yuzden yapmicam cnm.
Iskender nasil yapiyorsun
Mantıklı olmuş canım eşin sevmiyor o zaman sende kurtarıyorsun ben yapsam yanına pilav yapmam gerekirCanım tabağa kare kare doğranıp ısıtılmış pideleri diziyorum üzerine hafif tereyağı gezdiriyorum üzerine domatesli biberli hazırladığım domatesli sosu ekiyorum üstüne ince ince döner şeklinde doğradığım etleri pişirip diziyorum en üstte sarımsaklı yoğurt ve tereyağ ekiyorumBen yarım anca yerim bütün akşamı onla geçiririm eşim için yapıyorum onun canı istedi çok dün yapacaktık dışarı çıkınca kaldı

Valla ben ne yalan soyliyim disari ckinca disarda yeriz oyle seyleri ben yapmam hicte denemedim yani

Canım aklınıza gelen bakım şeylerini bana söyleyin de ödev olarak verim kız valla aklıma gelmiyor benim
Ya illa bakim olmasi gerekmezki
Kendimiz icin bugun atiorum iste gardrobunuzu gozden gecirin veya makyaj malzemelerinizi duzenleyin.
Illa bakim gerekmiyor.

Gün 68

Spor Ödevi
45 mekik, squat yapanlar dinleniyor.

Bakım Ödevi
Hafif bir makyaj yapmak

8.gün
Squatta dinlenmek iyi oldu ara vermeyeyim diye regl günlerimde yaptım belim açıldı gibiBen bugün yaptım makyaj her gün yapıyorum makyaj akşama nemlendirici olayını yapayım dün yapmamıştım canım cumartesi bakım ödevi neydi onu da yapayım bu akşam

Ağzımın suyu aktı şuan

Ya illa bakim olmasi gerekmezki
Kendimiz icin bugun atiorum iste gardrobunuzu gozden gecirin veya makyaj malzemelerinizi duzenleyin.
Illa bakim gerekmiyor.

Ya o benim de aklıma geliyor. Hatta mesela bugun 10 sayfa kitap okuyun falan demek istiyorum. Ama diyet topiğinde saçma mı olur bilemiyorum. Bu gardrop gözden geçirme falan için başka topikler var cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…