Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

22.10.15
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : Hiç ekmek yemedim:KK53: + akşam hamburger yedim ama :KK14:
  • 2 kupa ıhlamur : +
  • Spor ödevi : Squatta dinlenme günü:KK49:
  • Bakım ödevi : - Kınadaydım yapamadım:eek:
  • Yürüyüş : 20 dakika +
Sabah; 2 kupa ıhlamur
Öğle; 3 yemek kaşığı yeşil fasulye + 4 yemek kaşığı bulgur pilavı + 1 ufak kase puding
Akşam; Dışarıda olduğumuzdan 1 küçük hamburger:oops: + patates + kola yarım bardak :KK51:
Bence bu sakincasi olan bisey goremeidm. Canim cola icmeyi tavsiye etmiorum ama light cola icebilirsin

Ayyy cnm benim gercektenmi cok yoruldum ya hem yika utule valla. Baska bisey yok. Ayrica yine sutlac yaptim ve yemedim. Cok guzel olmus dedi esim bidaha yaptim ayyyy ins kiloma yansimazzz
Afiyet olsun canım öyle arada yenir yani azda midemize hitap edecek öyle enerjimiz kalsın iyice motivasyonumuz düşük olmasın:KK53:Sütlaç diye diye canım çekecek:KK70:

Kendime ceza sabah kahvalti yapmadim.
Sekersiz cay ve 3 tane kepekli biskuvi

Afiyet olsun canım öyle arada yenir yani azda midemize hitap edecek öyle enerjimiz kalsın iyice motivasyonumuz düşük olmasın:KK53:Sütlaç diye diye canım çekecek:KK70:
Ahahhaha caninmi cektiii gel kiz var evde yiyek beraber :)
Valla suan cok pismanim

Bence bu sakincasi olan bisey goremeidm. Canim cola icmeyi tavsiye etmiorum ama light cola icebilirsin
Bende istemiyorum hiç ama mecbur kaldım gibi bir şey canım başka yiyecek bir şey bulamadım kınaya da yetişecektik:mad:Aa akşam yediğim çerezi unutmuşum:KK17:

Selam :KK66:
Ben pek katılamadım sohbetinize. 28 yaşındayım. Bir yaşında kızım var. 59 kiloyum 50 yi görmek için burdayım. İnşallah. Doğum kilolarını doğumdan sonra ilk üç ayda verdim bol su ve emzirerek. Sürekli bulgur ve yeşillik yiyerek hem kiloları verdim hemde sütüm çoğaldı kesilmedi. :KK52:

O zamandan beri yeme düzenim değişmedi. Bulguru kısır yaparak hergün yiyebilirim ve yeşillik salata her daim soframdadır. Ama şimdi 59 kilonun altına bi türlü düşemiyorum.
Ekmek yemiyorum. Tatlı hamur işleri çok yemem. Ama gitmiyor daha fazla kilo.

2 litre su -
Kepek ekmeği 2 dilim
Spor mekik çekemiyorum yatmadan squat deneyeceğim.

Bakım ödevi greyfurt aromalı bi sabun var onunla yüzümü yıkıyorum iki günde bir

Yeşil çayı içemiyorum ama demin bi arkadaşın dediği doğadan büyülü bahçe çayını alıp içeceğim inşallah.

Bugünkü menü

Sabah bir dilim kepekli ekmek ile iki bardak siyah çay
Bi kase yeşil zeytin
Üç kaşık menemen

Öğle
Bir büyük kase kısır yanında bol marul

Akşam
4 kaşık türlü bi küçük kase yayla çorbası

Lütfen yediklerime bakıp yanlış yapıyorsam fazlalık görüyorsanız söylermisiniz. :KK15: teşekkür ederim :KK68:
Canım kısır acıktırmıyor mu?? Şahsen beni şişirir çok yiyemem o sebeple de hemen acıkırım.. Onun dışında ben menünü beğendim afiyet olsun:KK66:
2 lt su : _ 1 lt
Max.3 dilim ekmek : - borek yedigim icin
2fincan y.çay : -
Spor : +
Spor odevi: hicbisey yapamadim sebebi asagida
Bakim odevi: oda yok
Kizlar dun 2 dilim borek yicem dedim. Borek normalde kalin olmasi gerekio ben cok ince yapmisim 3 dilim yedim. Hala icimde pismanlik var. Yorum bekliorum sizden.normal borek kalinliginda degildi.
Bide annem lahana sarmasi yapmis 4-5 tane ondan yedim.
Spor odevimi ve bakim odevimi yapamadim.
Mutfagimi temizledim.perdesi halisi.
Dolabin ustu firin falan temizledim. Indir bindir in cik anlicaginiz.
Yapamadim affedin saygilar o_O
Canım ben mi kaçırdım yoksa börekten başka bir şey yemedin mi?? Kafana takma o kadar hatta sadexe 3 dilim börek ise az bile! Sabah kahvaltısız da olmaz hem cezanı öğlen vet kendine:KK66:

Kızlar ben gece İstanbul a gidiyorum. Yarın yazamaayabilirim öpüldünüz çok. Bugün ve pazar yazıcam ama:KK66:

Günaydın kızlar ☺
Dünkü menum:
Sabah:
1 dilim ekmek
Peynir Zeytin domates salatalik

Ogle:
Yarım pide

Aksam:
4 5 yemek kaşığı taze fasulye

Spor yeşil çay bakım ödevi spor ödevi yok malesef kardesimdeyim bbek Mevlidi misafirleri uğraşıyorum kizlar-☺
Ama su tamam☺

Herkes için iyi bir gün olur umarim

Canım kısır acıktırmıyor mu?? Şahsen beni şişirir çok yiyemem o sebeple de hemen acıkırım.. Onun dışında ben menünü beğendim afiyet olsun:KK66:

Canım ben mi kaçırdım yoksa börekten başka bir şey yemedin mi?? Kafana takma o kadar hatta sadexe 3 dilim börek ise az bile! Sabah kahvaltısız da olmaz hem cezanı öğlen vet kendine:KK66:
Ben menumu daha once yazmistjm cnm sanirim sen onu kacirdin.
Bilmiorum dedigin gibidir belki elma yicem simdi

Günaydın kızlar ☺
Dünkü menum:
Sabah:
1 dilim ekmek
Peynir Zeytin domates salatalik

Ogle:
Yarım pide

Aksam:
4 5 yemek kaşığı taze fasulye

Spor yeşil çay bakım ödevi spor ödevi yok malesef kardesimdeyim bbek Mevlidi misafirleri uğraşıyorum kizlar-☺
Ama su tamam☺

Herkes için iyi bir gün olur umarim
Sabah kahvaltida cay icmiyormusun cnm sen
Yarim pide derken ne kadar cok buyukleride var kucukleride. Kac dilim onu soylersen daha iyi olur.
Aksam yemeginde sadece yemekmi yanina salata yogurt ne bilim degisik biseyler

Günaydınn
Ayyy kafam mok gibi yaaaa
Normalde 8de uyanan insanım bugun hava böyle kapalı olunca az daha uyim dedim. Kedimle köpeğim 2de1 ses yaptı uyandım durdum. Uyudum mu uyumadım mı bilmiyorum ama kafam zonk zonk şuan.

X