Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah; 1 kupa limonlu ılık su
Öğle; 4 adet pişmiş top köfte + 1 ince dilim pişmiş patates + yarım kase biberli limonlu yoğurt
Ara; 2 kısa top tulumba tatlısı
Akşam; 4-5 ymk kaşığı salçalı makarna + 3 minik sivri biber turşusu + yarım ufak kase çilekli puding

13.11.2015

• 2 litre su : 3 lt su +
  • Max 3 dilim ekmek : ekmek yemedim +
  • 2 fincan bitki çayı : - 1 kupa limonlu ılık su
  • Spor : 30 dakika orta tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 225 squat + 15 dakika pilates +
  • Bakım ödevi : yüzü tonikleme + nemlendirme +

Öğle; 4 adet pişmiş top köfte + 1 ince dilim pişmiş patates + yarım kase biberli limonlu yoğurt
Akşam; 4-5 ymk kaşığı salçalı makarna + 3 minik sivri biber turşusu + yarım ufak kase çilekli puding

13.11.2015

Muhteşemsinnn.
Senin kadar yapsam yeter dayanamiom kii

Özlemin de çoğu şey ters gitti ya gelir banı kalkınca bi de onun psikolojisini de düşünmem lazım resmen ölümle karşılaştı kızcağız
Aynen iste cnm ozlemi bekleyelim.
Birde tablo oyle kalakaldi. Duzelten biri olaydi.
20 kisi var 20 kisiden 5 kisisi var digerleri yok silinsin onlar yani

charmant charmant nereye gidiyorun canim yaa...bende çalışıyorum.2 yaşında bir oğlum var her zamma girip yazamıyorum ama hergün yazıyorum en azindan.kimilerinin sinavi var.Sende bırakırsan dahada azalirizz.gitme:KK42::KK42:

Günaydın kizlar:KK54:
Hafta sonu geç kalktım. .öğlen yemegine kahvaltı birleşecek sanırım. ..
Ilık limonu şu icildi

Eklentiler

• 20151106_171459.png
    20151106_171459.png
    590,3 KB · Görüntüleme: 56
Özlemin de çoğu şey ters gitti ya gelir banı kalkınca bi de onun psikolojisini de düşünmem lazım resmen ölümle karşılaştı kızcağız

Aynen iste cnm ozlemi bekleyelim.
Birde tablo oyle kalakaldi. Duzelten biri olaydi.
20 kisi var 20 kisiden 5 kisisi var digerleri yok silinsin onlar yani

charmant charmant nereye gidiyorun canim yaa...bende çalışıyorum.2 yaşında bir oğlum var her zamma girip yazamıyorum ama hergün yazıyorum en azindan.kimilerinin sinavi var.Sende bırakırsan dahada azalirizz.gitme:KK42::KK42:
nehirnil111 nehirnil111

Kizlar anliyorum sizi fakat konu sahibinin dunden beri bani kalkmis durumda ve baska sayfalarda yaziyor malesef...mesajlarindan bakabilirsiniz. Saygi duyuyorum herkesin kendi tercihi tabii ki ama basi bos bir sayfa suan o yuzden icinizden biri bir sayfa acarsa gelirim yani kontrollu bir sayfa :KK66: ama tabii ki siz buraya isindiysaniz kalin derim :KK15:

nehirnil111 nehirnil111

Kizlar anliyorum sizi fakat konu sahibinin dunden beri bani kalkmis durumda ve baska sayfalarda yaziyor malesef...mesajlarindan bakabilirsiniz. Saygi duyuyorum herkesin kendi tercihi tabii ki ama basi bos bir sayfa suan o yuzden icinizden biri bir sayfa acarsa gelirim yani kontrollu bir sayfa :KK66: ama tabii ki siz buraya isindiysaniz kalin derim :KK15:
Neden oyle yapiyorki buraya neden yazmiyor.
Yani kontrollu sayfayi herkes ister

13.11.2015

ay ne guzel yaa bende böle yapmak istıyorummmm artıkkk bıktımm

valla kızlar benım yazamama nedenım evde kalan mısafırım. bu hafta cidden tartılmıcam cunku bılıyorum veremedıgımı üstüne üstük kesın almısımdır sabrediyorum valla insanın hevesıde gıdıyo dün revani yaptım yetmedı ondan oncekı tavukgogusu bugun tuzlu kurabıye kendım ıcın degıl eşimle görümcem cok sevıyo e onlar yıyıncede ben yemesem olmuyo bakalım artık ne olacak

charmant charmant dün geldim banım kalktı dedim zaten sayfada. Gizli gizli baska sayfalarda yazıyormuşum gibi yansıtmaya çalışmandaki amaç ne?
Zor bir hafta geçirdim diyet yapamadım o yuzden size gelip menü yazacak, kendim dağıtmışken hmm fazla yemişsin canım ya yazacak yüzüm yok. Bu hafta beni affedin, pazartesi normale döneceğiz dedim. Başıboş sayfa demek ne alaka?

Gitmek isteyen birine yaa gitme diyemem. Başka bir zayıflama sayfasında yazıyorsun, buradan gitmek için bahane olarak benim sayfaya yazmamamı kullanman yakışık almadı. Gitmek istiyorum diyeni zorla tutmuyoruz zaten.
Yolun açık olsun.

Kızlar sizden de özür dilerim. Açtığım konuyu belki okumuşsunuzdur psikolojim iyi değil. Ama sayfaya yazmamamın sizin motivasyonunuzu düşüreceğini düşünmemiştim. Bundan sonra yazarım, daha dikkatli davranırım.
Katılmak istiyorum diyenlere hayır demeye kıyamadığım, tamam sen de katıl dediğim için bu kadar kalabalık olduk zaten. Bundan sonra böyle olmayacak. Son 3 gundur sayfaya yazmayan mazeret bildirmemiş herkesi siliyorum. 5 kişi olsun bizim olsun:)

charmant charmant dün geldim banım kalktı dedim zaten sayfada. Gizli gizli baska sayfalarda yazıyormuşum gibi yansıtmaya çalışmandaki amaç ne?
Zor bir hafta geçirdim diyet yapamadım o yuzden size gelip menü yazacak, kendim dağıtmışken hmm fazla yemişsin canım ya yazacak yüzüm yok. Bu hafta beni affedin, pazartesi normale döneceğiz dedim. Başıboş sayfa demek ne alaka?

Gitmek isteyen birine yaa gitme diyemem. Başka bir zayıflama sayfasında yazıyorsun, buradan gitmek için bahane olarak benim sayfaya yazmamamı kullanman yakışık almadı. Gitmek istiyorum diyeni zorla tutmuyoruz zaten.
Yolun açık olsun.
Benim anlayamadigim bazi seyler var. Ben gayet kibarca veda edip sayfadan ayrildim zaten. Sana da gecmis olsun dileklerimi ilettim. Gizli yaptigini da yansitmadim ayrica herkes zaten goruyor yazdigin yerleri bu sakli birsey degil. Biz zaten senin durumunun farkindayiz burda ama en azindan menu yazip yorum yapmak yerine muhabbet de edebilirdin diye dusunuyorum diger yeelerde yaptigin gibi. Ama yine soyluyorum zaten mesajimda da yazdim burasi senin sayfan nasil istiyorsan oyle davranabilirsin saygi duyuyorum. Yazdiklarimin alakasiz oldugunu dusunmuyorum. Burdan once de yaziyordum kuzum zaten. Gelme sebebim senin samimiyetindi. Bahane uretmem ben bana gore dogru olani soylerim her zaman. Yine dedigim gibi herkese basarilar diliyorum. Ev sahibi olarak asil ben sana suan bu tavri yakistiramadim. Kimseyi kiskirtmadim dikkatli okursan yazdiklarimi. İsrar eden arkadaslara sebep belirttim sadece. Her neyse.. Benim icin degisen birsey yok. Sadece bazen kendi davranislarimizi elestirmeliyiz diye dusunuyorum. İyi aksamlar tekrar gecmis olsun.

Kizlar iyi aksamlar cogu kisi yazmiyor gordugum kadariyla. E haliyle insanin sevki kiriliyor. Ben haftalik yarismada yaziyorum zaten ayni zamanda kendi gunlugumu tutuyorum. Saolsun Evelynn Evelynn nin davetiyle burdaydim. Tesekkur ediyorum beni sayfasinda agirladigi icin.:KK15: Bundan sonra menu paylasimi yapmayacagim. Etiketlerseniz ugrarim size de merhaba der cikarim. Beni dinleyen ceken cekemeyen herkese vakit ayirdigi icin tesekkur ederim. Umarim hepiniz yolunuzda basarili olursunuz.:nazar::KK39:

Keşke gitmesenn, tabi ki senin kararın ama ben senin yorumlarınla çok motive olanlardan biriyim.. Konu sahibi de gerekli açıklamayı yaptı hem:KK66: tabi tatlım senin kararın

Ben menümü paylaşır ve kaçarım çok işim var bugün..

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık
1 dilim esmer ekmek

Öğle
Dün bahsettiğim kepekli sandwiç

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Eşim yok, bu sebeple yoğurt içine meyve atar yerim. Yalnız yemek yemeyi hüç sevmiyorum çünküü:KK43:

Benim anlayamadigim bazi seyler var. Ben gayet kibarca veda edip sayfadan ayrildim zaten. Sana da gecmis olsun dileklerimi ilettim. Gizli yaptigini da yansitmadim ayrica herkes zaten goruyor yazdigin yerleri bu sakli birsey degil. Biz zaten senin durumunun farkindayiz burda ama en azindan menu yazip yorum yapmak yerine muhabbet de edebilirdin diye dusunuyorum diger yeelerde yaptigin gibi. Ama yine soyluyorum zaten mesajimda da yazdim burasi senin sayfan nasil istiyorsan oyle davranabilirsin saygi duyuyorum. Yazdiklarimin alakasiz oldugunu dusunmuyorum. Burdan once de yaziyordum kuzum zaten. Gelme sebebim senin samimiyetindi. Bahane uretmem ben bana gore dogru olani soylerim her zaman. Yine dedigim gibi herkese basarilar diliyorum. Ev sahibi olarak asil ben sana suan bu tavri yakistiramadim. Kimseyi kiskirtmadim dikkatli okursan yazdiklarimi. İsrar eden arkadaslara sebep belirttim sadece. Her neyse.. Benim icin degisen birsey yok. Sadece bazen kendi davranislarimizi elestirmeliyiz diye dusunuyorum. İyi aksamlar tekrar gecmis olsun.

Ben bu üstteki yazdığın mesajını iyi niyetli bulamadım charmant charmant . Bir şeyler söyleyip sonuna yine de saygı duyuyorum demek iyi niyet olmuyor. İlk veda mesajında evet gayet kibardın hatta okuduğumda gitme döndüm diyecektim ki üstteki 'bana göre' kibar olmayan msjını gördüm.
Böyle ilk fırsatta çekip gitmek bana 'zaten gidecektim bu da bahanem oldu' imajını veriyor. İçini bilemem, sen de benimkini bilemezsin. Neyse uzatmak istemiyorum daha fazla. Sadece gitmek istediğini yazsan zaten sana böyle bir cevap vermezdim. Senin mesajın böyle bir açıklama yapmamı gerektirdi.

Ben bu üstteki yazdığın mesajını iyi niyetli bulamadım charmant charmant . Bir şeyler söyleyip sonuna yine de saygı duyuyorum demek iyi niyet olmuyor. İlk veda mesajında evet gayet kibardın hatta okuduğumda gitme döndüm diyecektim ki üstteki 'bana göre' kibar olmayan msjını gördüm.
Böyle ilk fırsatta çekip gitmek bana 'zaten gidecektim bu da bahanem oldu' imajını veriyor. İçini bilemem, sen de benimkini bilemezsin. Neyse uzatmak istemiyorum daha fazla. Sadece gitmek istediğini yazsan zaten sana böyle bir cevap vermezdim. Senin mesajın böyle bir açıklama yapmamı gerektirdi.
Tamam tatlim ben suclu oldum senin gozunde ki oyle oldugumu sanmiyorum. Yazdiklarim dogru seyler cunku. Senin ne olursa olsun gelip aciklama yapman gerekirdi. Yazdiklarima karsilik. Gormek istedigi gibi gorur ve okur insanlar. Kotu niyetli bir insan benim gibi yapmaz. Dikkatlice olmadigin gunlerdeki sayfalari okursan sayfani ne kadar destekledigimi gorursun. Ki mecbur degilim. Ben durust oldugumu dusunuyorum. Digerleri gibi iki gunde bir girip biseyler yazip ucgun sonra gelmedim yada laf sokup kendimi tatmin etmedim. İnsan psikolojisinden cok iyi anlarim. Burdaki herkese elimden geldigince yardimci oldum. Bence senin bu tavrin yerine tam tersini hakediyorum. Goz gormek istedigini gorur..

Neyse Evelynn Evelynn sorun yok. İnsallah hersey yolundadir. Esinde iyilesmistir. Gereksiz tartismalara luzum yok bana gore. Cocuk degiliz cunku. Onemli olan can sagligidir. Hersey gelip gecer. Kendinize dikkat edin esinle. Biraz duzgun beslenin bu ara :KK66: hoscakal.

X