Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ben 110.0 ım bugün :KK14:

ya arkadaşlar beni listeden çıkardınız mı:KK64: çıkarmayın ya yazık bana valla :KK43:

ben bi tek v-cuma zayıflama yarışmasına yazabildim var ya bu hafta çok kötü geçti haftasonu oraya da yazmadım zaten. hakkımda disiplin soruşturması açıldı:KK42: psikolojim yerlerde :KK14:

Insallah cnm hadi ben boyleyim senin kilon nerde.
Hani bozmak yoktu.
Maalesef canım bozdum kimseyi kırmak istemedim sana özel hazırlanmış herşey sen burun kıvırsan olmuyor tabi ki abartı yemedim abartmadım hiç ama bunun bile kilo vermeme neden olduğunu düşünüyorum Cuma günü tartıldığımda 58.4 çıkmıştım ama hafta sonuyla geri döndüğüme adım gibi eminim tartılıp moral bozmak istemedim bugünden itibaren daha sert şekilde başladım:KK76:

Maalesef canım bozdum kimseyi kırmak istemedim sana özel hazırlanmış herşey sen burun kıvırsan olmuyor tabi ki abartı yemedim abartmadım hiç ama bunun bile kilo vermeme neden olduğunu düşünüyorum Cuma günü tartıldığımda 58.4 çıkmıştım ama hafta sonuyla geri döndüğüme adım gibi eminim tartılıp moral bozmak istemedim bugünden itibaren daha sert şekilde başladım:KK76:
Tm cnm yapcagina inaniorum ben senin arkandayim En Büyük KK

Tm cnm yapcagina inaniorum ben senin arkandayim En Büyük KK
Sağol canım benim evet bende kendime inanıyorum zaten hafta sonunun tek artısı cumartesi 1 saat üzeri pazar 2 saat üzeri yürümem oldu en azından onlar bile az kalori yakmamı sağlamıştır:KK53:Bu arada Cuma akşamı squatta 225 yaptım fakat sol bacağımın diz kapağı felaket oldu yanlış hareketmi yaptım bilemedim o yüzden zorlamak istemiyorum ama 250 olayını da tamamlamak istiyorum:KK51:Direk pilatesemi geçsem kaslarımı zedelemeden:KK43:Bu akşam felaket bir iş yüküm var kaç gündür evi bıraktık ne yediysek ortada kaldı 3 gündür el sürmedim darmadağın her yer ve pis akşam hafif kahvaltı yapacağız ve işlere girişeceğim çamaşırından ütüsüne mutfağından lavabosuna:KK70:

Sağol canım benim evet bende kendime inanıyorum zaten hafta sonunun tek artısı cumartesi 1 saat üzeri pazar 2 saat üzeri yürümem oldu en azından onlar bile az kalori yakmamı sağlamıştır:KK53:Bu arada Cuma akşamı squatta 225 yaptım fakat sol bacağımın diz kapağı felaket oldu yanlış hareketmi yaptım bilemedim o yüzden zorlamak istemiyorum ama 250 olayını da tamamlamak istiyorum:KK51:Direk pilatesemi geçsem kaslarımı zedelemeden:KK43:Bu akşam felaket bir iş yüküm var kaç gündür evi bıraktık ne yediysek ortada kaldı 3 gündür el sürmedim darmadağın her yer ve pis akşam hafif kahvaltı yapacağız ve işlere girişeceğim çamaşırından ütüsüne mutfağından lavabosuna:KK70:
Valla ben cumartesi 2 saatten fazla yurudum arti bide eve gelince temizlik yaptim.
Halilari koltuklari sildim camlarimi sildim balkonu yikadimm off off. Bir suuruuuu

Bende bu aksam kahvalti dusunuorum cnm.
Camasir yikacak bi makine.
2 makine utu yapilcak.
Ufak tefek islerim var birde.
Yine harcarim kalori
Benim 2 makine falan yıkanacak çamaşır sanırım ütüm az var 10 parça bir şey ama evin dağınıklığı akşam maratona koşacak gibiyim:KK70:

Merhabalar kızlarr
Allah kabul ederse orucum bugün tartı resmim yok eve gidince atayım inş.
Sahurda 2 h.yumurta, 1 bardak süt, domates, salatalık 1 dilim ekmek yedim
1 bardak su ayrıca
Akşam da abartmam inşaallah :kk77:

Ben 110.0 ım bugün :KK14:

ya arkadaşlar beni listeden çıkardınız mı:KK64: çıkarmayın ya yazık bana valla :KK43:

ben bi tek v-cuma zayıflama yarışmasına yazabildim var ya bu hafta çok kötü geçti haftasonu oraya da yazmadım zaten. hakkımda disiplin soruşturması açıldı:KK42: psikolojim yerlerde :KK14:
Canım vereceksin inşallah pes etmek yok:KK19:
Merhabalar kızlarr
Allah kabul ederse orucum bugün tartı resmim yok eve gidince atayım inş.
Sahurda 2 h.yumurta, 1 bardak süt, domates, salatalık 1 dilim ekmek yedim
1 bardak su ayrıca
Akşam da abartmam inşaallah :kk77:
Allah kabul etsin canım sahurda gayet iyi yemişsin:21:
nehirnil111 nehirnil111 kiz lahana sarmasi yicem
Bulgur vardi demi icindee

Evet canım bulgur ya da pirinçten oluyordu ama çok kalorili değil abartı değil yani:21:

Sabah; 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay
Öğle; Fasulye pilaki yarım kase (3-4 ymk kaşığı serbest anca) + soyalı mantı 2-3 ymk kaşığı + 1 ad. kırmızı mercimek köftesi

Bugün akşama kahvaltılık tarzı yiyerek hafif atlatacağım yarın yazarım ne yediğimi bütün evin işi ve sporlarımda beni bekliyor. Nil geri döndüEn Büyük KK:KK53:

Aralarda 9lu cay
Aksam: kahvalti turu seyler yiyecegim.
Sabahki gibi

Eklentiler

• 20151116_090951.jpg
    20151116_090951.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 36
  • 20151116_124303.jpg
    20151116_124303.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 41
Sabah; 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay
Öğle; Fasulye pilaki yarım kase (3-4 ymk kaşığı serbest anca) + soyalı mantı 2-3 ymk kaşığı + 1 ad. kırmızı mercimek köftesi

Bugün akşama kahvaltılık tarzı yiyerek hafif atlatacağım yarın yazarım ne yediğimi bütün evin işi ve sporlarımda beni bekliyor. Nil geri döndüEn Büyük KK:KK53:
Bence iyisin cnm

X