Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

12.11.2015 menum
sabah :yarım dilim ekmek 2 catal peynir

öğle :2 dilim ekmek 1 ince dilim peynir 2 çeri domates salatalık 1 çiğ köfte

ara:yarım elma 1 eti form mısır patlagı

akşam yarım kase çorba 3 4 yemek kaşıgı pırasa

spor spor ödevi+
bakım ödevi+
çay+
su+
Sadece alkisliyorum :KK9::KK5:

Arkadasin dedigi gibi et yeseydin makarna yerine daha iyi olurdu birde o 10 dk pilates ne kiz yarim saate cikar bari :KK66:
Et sevmiyorum canım az vardı zaten bugün eşim yesin diye bıraktım makarna yaptım cumartesiye kadar bitirmek gerekirdi bir de bugün iş yerinde yiyebileceğim yemek yok resmen makarna yiyeceğim akşamda ali nazik bitti makarna yiyeceğim makarnalı bir gün olacak:KK70:Sen söyle ezogelin sevmiyorum o var yemekte bir de ekşili köfte var onunda kalorisi çok fazla makarnayla aynı şeye gelecektir karbonhidrat falanda yüksek yani:KK51:Squattan sonra hal kalmıyor canım çok ter döküyorum ama squatın bitmesine son 4 ondan sonra sabit bir squat yapacağım dediğin gibi en az yarım saatte pilates:KK49:
3 çatal tavada sucuk
2 çatal patates kızartması cısss
peynir zeytin domates salatalık çay :)
bunlardan hariç 1 tane mandalina yedim
ama öldüm bittim yaaa
Güzel canım:KK76:
Eki Görüntüle 1687317
Bu kahvaltim

Oglen
1 adet biber dolmasi

Ara
1 bardak sahlep

Aksam
2 kasik melemen
2 catal makarna

Ara
2 fincan rezene-anason cayi
1 mandalina

Son durum kilom
Eki Görüntüle 1687321

Demekki dogru yoldayiz :KK66: bugun dogum gunum kizlar o yuzden ara ara giricem. Opuldunuz :KK59::KK15::KK76::KK73::KK8:
Çok iyi canım doğru yoldasın tabi ki bana yetişeceksin az kaldı ben hala sayayım yerimde:110:
12.11.2015 menum

spor spor ödevi+
bakım ödevi+
çay+
su+
Çok iyisin harikasın canım:KK9:

Et sevmiyorum canım az vardı zaten bugün eşim yesin diye bıraktım makarna yaptım cumartesiye kadar bitirmek gerekirdi bir de bugün iş yerinde yiyebileceğim yemek yok resmen makarna yiyeceğim akşamda ali nazik bitti makarna yiyeceğim makarnalı bir gün olacak:KK70:Sen söyle ezogelin sevmiyorum o var yemekte bir de ekşili köfte var onunda kalorisi çok fazla makarnayla aynı şeye gelecektir karbonhidrat falanda yüksek yani:KK51:Squattan sonra hal kalmıyor canım çok ter döküyorum ama squatın bitmesine son 4 ondan sonra sabit bir squat yapacağım dediğin gibi en az yarım saatte pilates:KK49:

Güzel canım:KK76:

Çok iyi canım doğru yoldasın tabi ki bana yetişeceksin az kaldı ben hala sayayım yerimde:110:

Çok iyisin harikasın canım:KK9:
Eksili kofteyi seviyorsan ye bence aksama baska caren yoksa en azindan bir ogun makarna yemis olursun bazen boyle durumlar olabilir sorun etme :KK66: zaten spor da yapiyorsun diger gun telafi edersin canim. Evet az kaldi yetistim sana :KK66:

Eksili kofteyi seviyorsan ye bence aksama baska caren yoksa en azindan bir ogun makarna yemis olursun bazen boyle durumlar olabilir sorun etme :KK66: zaten spor da yapiyorsun diger gun telafi edersin canim. Evet az kaldi yetistim sana :KK66:

Güzel yaptılarsa yerim aslında ama güzel mi bilemedim bu yemekhaneninkiler hep kötü oluyor:110:Diğer günler telafi edemem sorun orada yarın akşam günah bir gün olacak:KK53::KK70:

Sabah; 1 kupa limonlu ılık su
Öğle; 4 adet pişmiş top köfte + 1 ince dilim pişmiş patates + yarım kase biberli limonlu yoğurt

Arada bir nescafe içerim sanırım akşama da salçalı makarnam var 6-7 ymk kaşığı anca yerim belki daha az günü kapatırım bitki çayımla beraber:KK50:

Öğle; 4 adet pişmiş top köfte + 1 ince dilim pişmiş patates + yarım kase biberli limonlu yoğurt

Arada bir nescafe içerim sanırım akşama da salçalı makarnam var 6-7 ymk kaşığı anca yerim belki daha az günü kapatırım bitki çayımla beraber:KK50:
Bence iyisin cnm

Sabah: 1 dilim kasarli salamli tost.
Ara : 2 kucuk dilim kek.
Ogle: 1 dilim kasarli salamli tost.
Ara: 9lu cay
Aksam kv delerdeyim. Bilmiorum yazarim size

Gündüz çok az yiyorsun gibi geldi bana bu tosta iyi sardın kız :KK70:Kv de de çok yemezsin sanmam bizim için tehlike annemiz:KK53:

Şimdi 1 adet tulumba tatlısı yedim o kısa tombiklerden:KK51:Arkadaşın bebeği olacakmış müjdesini vermek için getirmiş yemezsen olmaz dedi :KK43:

Güzel canım menün :KK54:

Eşinin doğum günü kutlu olsun canım doğum günü hatrına 1 dilim yenir artık bende hafta sonu yapacağım:KK53:

Menün güzel canım akşam ki çok sağlıklı olmuş bir de brokolinin üzerine sarımsaklı yoğurt dökerek yemeyi denesene ben denemedim ama karnabahara çok yakıştı haşladım üzerine domatesli kıymalı sos döktüm en üste sarımsaklı yoğurt bayıldım yedim ben ki karnabahar kokusundan nefret ederim:KK53:Sadece sarımsaklı yoğurtta döksen yedirir bence:KK68:

Bu misafirlikler işi bozuyor ne yapacaksın canım hiç yemesende olmaz:KK53: Kız görümcen niye sizde kalıyor daha kalacak mı hep engelliyor seni:KK51:

Çok aşırı değil canım bulgur pilavının kaşığı porsiyonu önemli sadece:KK51:inşallah önemli bir durum yoktur moralini bozacak:KK68:

Canım keşke gofret yerine yemek yesen bende severim sende benim gibi pco hastasısın bizlerde şeker sınırı oluyor genelde hastalığın getirdiği bir şey o yüzden bu tarz gıdalar daha albenili oluyor maalesef:110:

Güzel canım hasta falan mı olacaksın bazen öyle yeme krizleri geliyor dün akşamda bana abur cubur yeme krizi gelmişti çekirdekle az dindirdim:KK53:

Sporla yakarsın canım durmak yok devam:KK55:

Güzel canım öğlenleri yesen çok iyi olur aslında ama sanırım okul falan var düzene oturmuyor:KK51:

Annen yaktı seni:KK70:Az az yemişsin neyse ki canım benim cumartesi gün ki halim gibisin şuan bende öyle olacağım biliyorum:KK53:Mantı elde mi yapılmıştı annemler elde yapacakmış :confused:Akşam sporuna geç mi kaldın onları yapsaydın iyiydi benimde dinlenme günüm diye diğerlerini de yapamadım halsizlikten:KK51:

canım bır kac gune gider diye umuyorum ya uzaktan geldi eşim memleketınden uzakta gorevde anlayacagın oyuzden arada gelıyolar boyle bizi görmeye. gercekten dıyete dair bise kalmadı sürekli tatlılar bılmem neler veremem kı böyle. anca gıtmesını beklıyrcegım tam gaz devam etmek icin

canım bır kac gune gider diye umuyorum ya uzaktan geldi eşim memleketınden uzakta gorevde anlayacagın oyuzden arada gelıyolar boyle bizi görmeye. gercekten dıyete dair bise kalmadı sürekli tatlılar bılmem neler veremem kı böyle. anca gıtmesını beklıyrcegım tam gaz devam etmek icin
Az az yemeye çalış bari canım misafir ağırlamak zor kendine göre yemek yapamıyorsun çünkü:KK51:

dün
sabah bı yumurta ıkı zeytın ıkı uc catal peynır ıkı cay kasıgı pekmez ıkı dılım ekmek
ogle yok
aksam maras yoresıne aıt eksılı kofte ıkı kucuk tabak yedım
bır dılım revani

cok yogunum bu ara hastaneye falan dun gıttım oyuzden yazamadım.

sular ıcıldı caykar ıcıldı spor yapıdı ekmek iki dilim bakım odevı yapıldı

Az az yemeye çalış bari canım misafir ağırlamak zor kendine göre yemek yapamıyorsun çünkü:KK51:
aynen oyle yaa eşimle beraber ben az da yerım etsızde yerım ama mısafır olunca daha bi üstüne düşüyosun yemeklerın cesıt fazla olsun vs. görüümce görümcee görmeyeyım ömrümce dicem yakında da kız cok iyi biri allahtan :KK53:

dün
sabah bı yumurta ıkı zeytın ıkı uc catal peynır ıkı cay kasıgı pekmez ıkı dılım ekmek
ogle yok
bır dılım revani

aynen oyle yaa eşimle beraber ben az da yerım etsızde yerım ama mısafır olunca daha bi üstüne düşüyosun yemeklerın cesıt fazla olsun vs. görüümce görümcee görmeyeyım ömrümce dicem yakında da kız cok iyi biri allahtan :KK53:

amaaaan bana bak keyfın yerıne gelsın kacıncı tatlı bu hafta bılmıyorum :KK70:

Güzel canım menün çok abartı gelmedi bana:KK49:İnsan misafire olmaz diyemiyor maalesef:KK51:

Ahahha kendimi avutayım yani:KK70:

Eki Görüntüle 1687317
Bu kahvaltim

Oglen
1 adet biber dolmasi

Ara
1 bardak sahlep

Aksam
2 kasik melemen
2 catal makarna

Ara
2 fincan rezene-anason cayi
1 mandalina

Son durum kilom
Eki Görüntüle 1687321

Demekki dogru yoldayiz :KK66: bugun dogum gunum kizlar o yuzden ara ara giricem. Opuldunuz :KK59::KK15::KK76::KK73::KK8:
Menüne yoruma gerek bile yok, verdiğin kilolardan belli canım:KK66:

Doğum günün kutlu olsuuuunnnn:KK200: gönlünden geçen her şey gerçek olsunnn:emir_bebek:
12.11.2015 menum

spor spor ödevi+
bakım ödevi+
çay+
su+
Gayet güzel gün olmuş canım:KK66:

Sanırım menüm değişti, bu hali ile fena canım. Hatta salçalı makarnan bol yağlı değilse gayet başarılı:KK66:
Afiyet olsun, ben olsam keki yemez onun yerine öğle ya da sabah daha bol yerdim:KK66: ben cal açısından hesaplıyorum, o bakımdan dedim yanlış anlama:KK66:
Şimdi 1 adet tulumba tatlısı yedim o kısa tombiklerden:KK51:Arkadaşın bebeği olacakmış müjdesini vermek için getirmiş yemezsen olmaz dedi :KK43:
Arkadaşına hayırlı olsun, 1 tane yenir güzel haber için, ölüm orucu yapmıyoruz sonuçta:KK66:
dün
ogle yok
bır dılım revani

Afiyet olsunnn :KK66: demin they e de dedim, ama sen öğlen yemek yememişsin revani onla dengelemiştir diye düşünüyorum:KK66:
Ay kızlar tam döndüm dedim bu kezde banlandım gittim ya, neyse geldim şimdi
Hoşgeldin:KK66:

Ve menüm

Sabah ve öğle
Pastaneye kepekli sandwiç ekmeği yaptırdım. Boyu bu pastanelerde satıla sandwiç ekmekle aynı boy, ona peynir, domates, salatalık koydum. Yarısını sabah kahvaltıda, yarısını da öğlen yemeğinde yedim:kk77:

Ara
1 çay bardağı ayran

Ara
1 avuç leblebi

Akşam
Izgara hamsi
Salata
1 bardak cola zero

Akşamı yemedim ama menü bu:KK66: ben içeceksiz balık tüketeniyorum, cola da içmedim uzun zamandır, hem zero:KK50:

Bugün sabahtan beri ders ders ders.. Demin mekik çektim, günün özetni vereyim hemen

2 lt su: +
Bitki çayı: -
Max 3 dilim ekmek: +
Spor: -
Spor ödevi: +
Bakım ödevi: +

Sanırım menüm değişti, bu hali ile fena canım. Hatta salçalı makarnan bol yağlı değilse gayet başarılı:KK66:

Arkadaşına hayırlı olsun, 1 tane yenir güzel haber için, ölüm orucu yapmıyoruz sonuçta:KK66:
Çok yağlı değil canım normal inşallah bakalım :KK76:o 1 ama 2 oldu sonra:KK53: neyse artık akşam az fazla yürüyeyim:KK70:
Ve menüm

Sabah ve öğle
Pastaneye kepekli sandwiç ekmeği yaptırdım. Boyu bu pastanelerde satıla sandwiç ekmekle aynı boy, ona peynir, domates, salatalık koydum. Yarısını sabah kahvaltıda, yarısını da öğlen yemeğinde yedim:kk77:

Ara
1 çay bardağı ayran

Ara
1 avuç leblebi

Akşam
Izgara hamsi
Salata
1 bardak cola zero

Akşamı yemedim ama menü bu:KK66: ben içeceksiz balık tüketeniyorum, cola da içmedim uzun zamandır, hem zero:KK50:

Bugün sabahtan beri ders ders ders.. Demin mekik çektim, günün özetni vereyim hemen

2 lt su: +
Bitki çayı: -
Max 3 dilim ekmek: +
Spor: -
Spor ödevi: +
Bakım ödevi: +

Gayet iyi canım zeroda şeker yok diye biliyorum çok zararı olmaz:KK16:

X