Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tamam tatlim ben suclu oldum senin gozunde ki oyle oldugumu sanmiyorum. Yazdiklarim dogru seyler cunku. Senin ne olursa olsun gelip aciklama yapman gerekirdi. Yazdiklarima karsilik. Gormek istedigi gibi gorur ve okur insanlar. Kotu niyetli bir insan benim gibi yapmaz. Dikkatlice olmadigin gunlerdeki sayfalari okursan sayfani ne kadar destekledigimi gorursun. Ki mecbur degilim. Ben durust oldugumu dusunuyorum. Digerleri gibi iki gunde bir girip biseyler yazip ucgun sonra gelmedim yada laf sokup kendimi tatmin etmedim. İnsan psikolojisinden cok iyi anlarim. Burdaki herkese elimden geldigince yardimci oldum. Bence senin bu tavrin yerine tam tersini hakediyorum. Goz gormek istedigini gorur..

Benim senin bu sayfada yeteri kadar yazman konusunda bir şüphem yok ki. 3 kişi say sayfada gercekten aktif olan, yeteri kadar özen gösteren diye sorsalar nehirnil111 nehirnil111 THEY- THEY- ve seni sayarım. Açıklama zaten yaptım neyin açıklamasını yapmamışım? Öyle bir yansıtıyorsun ki duyan sayfaya günlerce girmedim baska sayfalarda fink attım sanır. Dün akşam üzeri geldim siteye ve kötüydüm actıgım konuyu okursan görürsün. Bugun de zaten 3bucukta 4te girdim siteye. Şuan ben kötüyüm ben suçluyum'a neden bağladığını da anlayamadım. Ortada bir suclu yok. Yanlış bir üslup sorunu var.

Neyse Evelynn Evelynn sorun yok. İnsallah hersey yolundadir. Esinde iyilesmistir. Gereksiz tartismalara luzum yok bana gore. Cocuk degiliz cunku. Onemli olan can sagligidir. Hersey gelip gecer. Kendinize dikkat edin esinle. Biraz duzgun beslenin bu ara :KK66: hoscakal.

Teşekkürler. hoşçakal

Ben menümü paylaşır ve kaçarım çok işim var bugün..

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık
1 dilim esmer ekmek

Öğle
Dün bahsettiğim kepekli sandwiç

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Eşim yok, bu sebeple yoğurt içine meyve atar yerim. Yalnız yemek yemeyi hüç sevmiyorum çünküü:KK43:
ay ac kalmadınmı canım az yemıssın maşşalah ben şimdiye bayılmıstım :)

sabah yumurta salatalık domates ıkı dılım ekmek
öglen kahve
aksam karnı bahar bı tabak
bı kasede corba

sular ıcılı
cay ıcıldı
spor yok
kacamak yok
bakım odvı yapıldı

Evelynn Evelynn kedıcim buarada hosgeldin umarım hersey yolundadır sen banlıydın benide yatılı mısafirim banladı uzak kaldım sadece menu paylasıyorum yazılanları takıpte edemıyorum ara ara yazıyorum o gıdınce eskı moduma gırıcem inaşşalah

ay ac kalmadınmı canım az yemıssın maşşalah ben şimdiye bayılmıstım :)
Ya yalnızken istemedi canım.. Zaten öğlen sandwiç yedim ya, ama yoğurda kuru kayısı, elma doğradım. Türk kahvesi içtim. Şimdi de sade nescafe içiyorum.. Belki onlar tok tutuyordur??
öglen kahve
bı kasede corba

sular ıcılı
cay ıcıldı
spor yok
kacamak yok
bakım odvı yapıldı
Canım bana diyorsun da sen de bir şey yememişsin ki:KK66: benim akşam senin öğlenin olmuş:KK66:

Günün özeti
2 lt su: +
Spor ödevi:+
Spor: -
Max 3 dilim ekmek: +
Yeşil çay: -
Bakım ödevi: +

Benim senin bu sayfada yeteri kadar yazman konusunda bir şüphem yok ki. 3 kişi say sayfada gercekten aktif olan, yeteri kadar özen gösteren diye sorsalar nehirnil111 nehirnil111 THEY- THEY- ve seni sayarım. Açıklama zaten yaptım neyin açıklamasını yapmamışım? Öyle bir yansıtıyorsun ki duyan sayfaya günlerce girmedim baska sayfalarda fink attım sanır. Dün akşam üzeri geldim siteye ve kötüydüm actıgım konuyu okursan görürsün. Bugun de zaten 3bucukta 4te girdim siteye. Şuan ben kötüyüm ben suçluyum'a neden bağladığını da anlayamadım. Ortada bir suclu yok. Yanlış bir üslup sorunu var.

Teşekkürler. hoşçakal
Ne oldu kuzum :KK43:

Evelynn Evelynn kedıcim buarada hosgeldin umarım hersey yolundadır sen banlıydın benide yatılı mısafirim banladı uzak kaldım sadece menu paylasıyorum yazılanları takıpte edemıyorum ara ara yazıyorum o gıdınce eskı moduma gırıcem inaşşalah

Teşekkür ederim canım her sey yolunda cok sukur:)
Ne zaman gidiyor misafirlerin

Cuma;

Sabah: tost çay

Öğlen: 1 kase ezogelin çorba 4 çatal şehriye pilavi 4 çatal yoğurt karnıbahar brokoli haşlama

Akşam: 3 yemek kaşığı makarna

Su: 2 litre
Kaçamak yok
Spor:4 km yürüyüş

Cumartesi;

Sabah: 1 haşlanmış yumurta bol yeşillik ve limondan yumurta salatası domates salatalık 1 kk beyaz peynir 2 dilim ekmek

Öğlen: özel ders verdiğim öğrencimin velisi sigara böreği yapmış 4 tane sigara böreği

Akşam : 1 bira efes malt bi tane de şekersiz türk kahvesi

Spor: 1 saat yoga
Su: 1.5 lt malesef
Kaçamak: börekle bira aslında ama onu öğün gibi yaptım :KK70:

Bu ara çok sağlıksız beslendiğimin farkındayım. Ama vize haftam aynı zamanda özel derslerim var ve okul dersleri de devam ediyor derken iyice sapıttım bi de aşık oldum galiba hiç iştahım da yok. Bakalım yarın kaçı görcez :)

Ben de sıkıntı mı var yoksa imse yazmamış mı? Ya telden giriyorum ya ben, bazen geç güncelliyor kendini..
Neyse

Sabah
1 dilim kepek ekmek
2 yk menemem
Az peynir
3 zeytin

Ara ve öğle yapamadım bugün, ev işi yaptım da fırsatım olmadı.. Akşam 5te yedim ama

Akşam
3 yk ıspanak
1 dilim fırın makarna
Yoğurt

Sonra 6 buçukta 1 dilim tavuk göğsü yedim.. Dayanamadım... Ama öğlen yemedim ya dengeler bence:KK66:

Günün özeti

Max 3 dilim ekmek:+
Spor: temizlik???
Spor ödevi: +

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık
1 dilim esmer ekmek

Öğle

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Eşim yok, bu sebeple yoğurt içine meyve atar yerim. Yalnız yemek yemeyi hüç sevmiyorum çünküü:KK43:
Senin kadar gayretli olaydim ahhh ahhh

-300 gr :KK61:

Eklentiler

• 20151116_075939.jpg
    20151116_075939.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 47
Evelynn Evelynn cnm durumundan dolayi gecmis olsun Allahim şifa versin.
1. Sayfada duzeltme yapalim. Musait olunca.
Ben en bastan beri bi defterim var. Yaziorum ona.
Ama burdaki daha duzenli olur.
Duzeltirsen cok iyi olur

Sabah kahvaltim canlarimmm

Eklentiler

• 20151116_090951.jpg
    20151116_090951.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 44
nehirnil111 nehirnil111

Kizlar anliyorum sizi fakat konu sahibinin dunden beri bani kalkmis durumda ve baska sayfalarda yaziyor malesef...mesajlarindan bakabilirsiniz. Saygi duyuyorum herkesin kendi tercihi tabii ki ama basi bos bir sayfa suan o yuzden icinizden biri bir sayfa acarsa gelirim yani kontrollu bir sayfa :KK66: ama tabii ki siz buraya isindiysaniz kalin derim :KK15:
Çok üzücü bu olanlar inşallah konu toparlanır burayla azmi buldum senin konuşmalarınla saglıksız beslendiğimi farkettim beslenme düzenimi oluşturdum çok üzüldüm açıkcası:KK51:
ay ne guzel yaa bende böle yapmak istıyorummmm artıkkk bıktımm
Ben hafta sonu saldım ama devam bugün o 2 günü yokmuş gibi sayacağım doğum günüm hatrına:KK70:

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık
1 dilim esmer ekmek

Öğle

Ara
Türk kahvesi

Akşam
Güzel menü canım akşam doyduysan bravo vallahi:KK9:
öglen kahve
bı kasede corba

sular ıcılı
cay ıcıldı
spor yok
kacamak yok
bakım odvı yapıldı
Çok iyi bak toparladın bile:KK54:
Cuma;

Sabah: tost çay

Öğlen: 1 kase ezogelin çorba 4 çatal şehriye pilavi 4 çatal yoğurt karnıbahar brokoli haşlama

Akşam: 3 yemek kaşığı makarna

Su: 2 litre
Kaçamak yok
Spor:4 km yürüyüş

Cumartesi;

Sabah: 1 haşlanmış yumurta bol yeşillik ve limondan yumurta salatası domates salatalık 1 kk beyaz peynir 2 dilim ekmek

Öğlen: özel ders verdiğim öğrencimin velisi sigara böreği yapmış 4 tane sigara böreği

Akşam : 1 bira efes malt bi tane de şekersiz türk kahvesi

Spor: 1 saat yoga
Su: 1.5 lt malesef
Kaçamak: börekle bira aslında ama onu öğün gibi yaptım :KK70:

Bu ara çok sağlıksız beslendiğimin farkındayım. Ama vize haftam aynı zamanda özel derslerim var ve okul dersleri de devam ediyor derken iyice sapıttım bi de aşık oldum galiba hiç iştahım da yok. Bakalım yarın kaçı görcez :)
Güzel canım börekle birada hafta sonu menülerinden olsun şimdi tam gaz devam:KK55:
Ben de sıkıntı mı var yoksa imse yazmamış mı? Ya telden giriyorum ya ben, bazen geç güncelliyor kendini..
Neyse

Sabah
1 dilim kepek ekmek
2 yk menemem
Az peynir
3 zeytin

Ara ve öğle yapamadım bugün, ev işi yaptım da fırsatım olmadı.. Akşam 5te yedim ama

Akşam
3 yk ıspanak
1 dilim fırın makarna
Yoğurt

Sonra 6 buçukta 1 dilim tavuk göğsü yedim.. Dayanamadım... Ama öğlen yemedim ya dengeler bence:KK66:

Günün özeti

Max 3 dilim ekmek:+
Spor: temizlik???
Spor ödevi: +

Hafta sonları girmeler biraz daha az oluyor canım o yüzden şimdi burada herkes menünde gayet güzel:cool::KK9:

Günaydın hayırlı haftalar herkese kızlar ben tartılmadım açıkcası kilo veremediğimi hatta geri aldığımı düşünüyorum hafta sonu sporumdan tutun yemek listeme hiç bir şeye uymadım doğum günüm diye kimseyi de kırmak istemedim 2 gün farklı şekilde kutladık çünkü aileyle dışarıda falan iyice abarttı herkes:KK53:herkes benim mutluluğum için çabaladı yemekler alındı pastalar kesildi o yüzden geri çevirmedim açıkcası sonuçta benim elimde yine veririm elbet :KK51:Bugün son 2 günü hiç yaşanmamış sayıyorum ve kaldığım yerden devam ediyorum:KK37:

X