Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Aynen manti elde yapilmisti 12de uyuyabildim. Cok uykum vardi ve halsizdim.
Zaten bu ara benden mekik squat plates yapamam.
Reglim o yuzden
Evet siz regl iken yapmıyorsunuz spor doğru canım ben yaptım geçen squata başladığım zamana denk gelmişti sorun olduysa da oldu artık bilmiyordumAnnende ne döktürmüş maşallah ellerine sağlık sarmalar baklava mantı off

Hakkaten ya ben cogu yemegi yaptiktan sonra yiyesim gelmiyo nedense

Ya yapmak isterimde su ilk 3 gun cok agrili oluyor zorlamak istemiorum kendimi cnm.
Ayyy bi gorsen miss gibi bir suru cesit yemek yapmis hepsini elinde

Hakkaten ya ben cogu yemegi yaptiktan sonra yiyesim gelmiyo nedense

Ya yapmak isterimde su ilk 3 gun cok agrili oluyor zorlamak istemiorum kendimi cnm.
Ayyy bi gorsen miss gibi bir suru cesit yemek yapmis hepsini elinde

Kokular karışıyor ya canım zaten yaparken doymuş oluyorsunBen misafirler gittikten sonra rahatlayınca yiyorum genelde ondan geldi bu kilolar3 gün yapma canım sonra yaparsın ne olacak 3 gün dinlenmiş ol

Annelerimiz maşallah yılların tecrübesi işte evladına da hiç kıyamaz

Ayyy sorma kokular karistigindadir heralde dedigin gibi. Ben yemeyince esimde yemiyor . Yiomus gibi yapiorum midem bulana bulana napim
Annem gibi becerikli olabilsem keşke ahhh.

Ayyy sorma kokular karistigindadir heralde dedigin gibi. Ben yemeyince esimde yemiyor . Yiomus gibi yapiorum midem bulana bulana napim
Annem gibi becerikli olabilsem keşke ahhh.
Canım ister istemez annene çekmişsindir merak etme seneleri devirdikçe annen gibi hamarat olacaksın ben mesela hem annemin yemek pişirme tarzını yapıyorum köftemiz falan hep aynı olmuştu geçen sefer çünkü aynılarını uyguluyorsun tatları benziyor

Aynen cnm bide herkesin yemek yapisi farkli . Ben hep anneminki gibi yapiorum.
Bide aklima gelmisken duduklu tencere shafer kullanan taniyormusun. Ufak bi sorum olacakta

Aynen cnm bide herkesin yemek yapisi farkli . Ben hep anneminki gibi yapiorum.
Bide aklima gelmisken duduklu tencere shafer kullanan taniyormusun. Ufak bi sorum olacakta

Evet ben genelde başkasının yemeğini çok beğenmem illa annemin tarzı olacak damak zevki öyle alışmış tabi Maalesef bilmiyorum canım ne oldu ki

nehirnil111 menumu dun gunduz paylasmistim ama hangi sayfa bilmiyorum :) pasta borek fln yok ben en iyisi ertesi gun paylasayim menumu
Anladım canım bende gündüz öğle yemeğinden sonra yazıyorum sonra sabah geliyorum o yazdığımı beğenilerden buluyorum tekrar kopyalayıp tamamlıyorum
su kaçırıyor da bi hatamı yaptım acaba
Allah Allah canım hiç bilgim yok ben bile yeni düdüklümü geçen hafta sonu kullandım annem çorba yaptı

anladım cnm doğrudur
Ben normal duduklu kullaniyorum ama ayni olur mu bilemedim canim. İcine fazla su koymus olabilir misin?

farkı baya var. su koymadım da yani fazla su onunla alakası yok.
üst tıpasından hava vermeyince taşma oluyo.
sorunundan anlamam bide ben .
bi cancağızlarıma sorim dedim

anladım cnm doğrudur

farkı baya var. su koymadım da yani fazla su onunla alakası yok.
üst tıpasından hava vermeyince taşma oluyo.
sorunundan anlamam bide ben .
bi cancağızlarıma sorim dedim
Peki her koydugun seyde mi yoksa sadece nohut fasulye de mi oluyor bu?

nehirnil111 3 kaşık canım fazla değil ben bir yandan bebek için uğraşıyorum da sün dr a gittim, rahim filmi iStedi, korkuyorum da ona sıkıldı biraz canım. İlgin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…