Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Günaydın , dün ;

Sabah: 1 haşlanmş yumurta bi küçük tost

Öğlen 1 mandalin 1 yeşil elma

Akşam: köri soslu tavuk bi porsiyonun 3te birini yiyebildim 4 dilim elma patates

Çok yoğunum sınavlardan dolayı giremiyorum.

Su: 1.5 lt

Spor: 6km yürüyüş
Ayyy bayiliorum kori soslu tavuga yanina kozlenmis biberler ve mantarlar guzelll bir pirinc pilavi ohh misss.
Afiyet olsun cnm

Sabah; Tost ekmeğiyle yarım yağsız kaşarlı tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa zencefilli limonlu çay + 1 ad.şekerpare
Öğle; Yarım kase tarhana çorbası + 3 ymk kaşığı erişte makarna domatesli + 1 kase limonlu biberli yoğurt

Ara; 1 orta boy portakal
Akşam; 1 tabak yoğurtlu karnabahar + 1 avuç çekirdek + 1 ad. 0,71 oz 20 gr lık gofret + 1 kupa zencefilli limonlu çay

11.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 1 dilim ekmek +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 3 kupa zencefilli limonlu çay
  • Spor : 30 dakika orta tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : Squatta dinlenme günüm ayrıca rahatsız olduğumdan farklı bir spor yapmadım -
  • Bakım ödevi : - Hastalıktan kaldı nasipse bu akşam pazartesiden itibaren yapamadıklarımın hepsini bir akşamda yapacağım :KK16:

Öğle; Yarım kase tarhana çorbası + 3 ymk kaşığı erişte makarna domatesli + 1 kase limonlu biberli yoğurt
Ara; 1 orta boy portakal
Akşam; 1 tabak yoğurtlu karnabahar + 1 avuç çekirdek + 1 ad. 0,71 oz 20 gr lık gofret + 1 kupa zencefilli limonlu çay

11.11.2015

• Spor ödevi : Squatta dinlenme günüm ayrıca rahatsız olduğumdan farklı bir spor yapmadım -
  • Bakım ödevi : - Hastalıktan kaldı nasipse bu akşam pazartesiden itibaren yapamadıklarımın hepsini bir akşamda yapacağım :KK16:
Bak bak gofreti de araya sıkıstirmis :KK70: gecmis olsun canim grip mi?

Patates yerine bir sebze olaydi iyiydi :) kiizz sen cay bile mi icmedin icecek hicbirsey yok menude diye yazdim suyu hatirladim:KK70:

Ay içinde bisütü mantar biber falan vardı da üşendim yazmadım :KK70: içecek de şekersiz kahve ve bitki çayı içtim ama onu da üşendiğimden yazmamıştım gözünden de bişey kaçmıyo valla :)

Ayyy bayiliorum kori soslu tavuga yanina kozlenmis biberler ve mantarlar guzelll bir pirinc pilavi ohh misss.
Afiyet olsun cnm

Teşekkür ederiiim :*

Ay içinde bisütü mantar biber falan vardı da üşendim yazmadım :KK70: içecek de şekersiz kahve ve bitki çayı içtim ama onu da üşendiğimden yazmamıştım gözünden de bişey kaçmıyo valla :)

Teşekkür ederiiim :*
Heh simdi olduuu :KK19:sen benim gozume baksanaaa kacar mi hic :confused::KK70:

Bak bak gofreti de araya sıkıstirmis :KK70: gecmis olsun canim grip mi?
Bimde satılan triplex gofret :oops:eşim almış onu yiyemeden duramıyorum hastasıyım :KK70:Şekerpareleri attım bitti gitti çünkü onlar yavaşlattı geçen tartıldığımda 300 gr daha vermiştim tartıdan sonra bu sabah tartıldım yine pazartesindeki tartıya geri dönmüşüm benim için çok önemli pazar gününe 57 yi görmek istiyorum küsüratlıda olsa :KK49:Sağol canım aslında grip değilim ama o kadar halsizim ki bulaşıklarımı bile kaldıramadım bu akşam bulaşıklar ütü yemek ve sporlarım bakımlarım beni bekliyor sanırım hiç durmam inşallah şu halsizliğim geçerse :KK53:

Bimde satılan triplex gofret :oops:eşim almış onu yiyemeden duramıyorum hastasıyım :KK70:Şekerpareleri attım bitti gitti çünkü onlar yavaşlattı geçen tartıldığımda 300 gr daha vermiştim tartıdan sonra bu sabah tartıldım yine pazartesindeki tartıya geri dönmüşüm benim için çok önemli pazar gününe 57 yi görmek istiyorum küsüratlıda olsa :KK49:Sağol canım aslında grip değilim ama o kadar halsizim ki bulaşıklarımı bile kaldıramadım bu akşam bulaşıklar ütü yemek ve sporlarım bakımlarım beni bekliyor sanırım hiç durmam inşallah şu halsizliğim geçerse :KK53:
Olsun arada oluyor ama surekli yaparsan bosa kurek oluyor o insani uzuyor canim. Cunku bir suru spor yapiyorsun ama anca yedigini yakiyor o zaman. Neyse sekerpareler gitmis duzelir artik :KK53: isleri de yaparsin kiizz nolcak az kendine gel sonra halledersin :KK66:

Olsun arada oluyor ama surekli yaparsan bosa kurek oluyor o insani uzuyor canim. Cunku bir suru spor yapiyorsun ama anca yedigini yakiyor o zaman. Neyse sekerpareler gitmis duzelir artik :KK53: isleri de yaparsin kiizz nolcak az kendine gel sonra halledersin :KK66:

Evet ama bu hafta içi çok dikkat etmeliydim hafta sonu doğum günüm ve annemler cumartesiden kutlayacak o kadar özel yemekler yapacak ki tat diyecekler yani mecbur tadacağım pazar dışarıdayız nasipse dışarıda ne kadar ne yenirse yani o yüzden çok kalori yakmalıyım bu akşam halsizde olsam zorlayacağım:KK70:

Ara; 1 orta boy portakal

11.11.2015

Nehir bence iyisin bana gore fazlalik bisey yok.
Bende regl oldugum icin canim tatli seyler istiyor. Trilece yicem valla :)

Evet ama bu hafta içi çok dikkat etmeliydim hafta sonu doğum günüm ve annemler cumartesiden kutlayacak o kadar özel yemekler yapacak ki tat diyecekler yani mecbur tadacağım pazar dışarıdayız nasipse dışarıda ne kadar ne yenirse yani o yüzden çok kalori yakmalıyım bu akşam halsizde olsam zorlayacağım:KK70:
Valla benim de bu hafta malesef cok kotukayinvalideme gittim dun kardesimin dogum gunuydu yarin benim dogum gunum tutmaya calisiyorum kendimi :KK47:

İyi akşamlar :KK200::KK200:

KAHVALTIM:1 kupa sütlü nescafe
2 ceviz

ÖĞLE YEMEĞİM:2 dilim kepek ekmği arasına 1 kk peynir,biraz domates

ARA ÖĞÜN:2 tane elma

AKŞAM YEMEĞİM:1 kahvaltı tabağı tavuk sote,1 kase yoğurt

2 LİTRE

:KK200:SPOR:KK200:
2 Saat yürüyüş yaptım
Güzel canım menün :KK54:
selam kızlar
Kahvaltı
1 büyük dilim köy ekmeği (biber salçalı)
ıhlamur

Ara
Meyveli yoğurt

Öğle
yarım ince dürüm çiğ köfte
ayran

Ara
1 bardak portakal suyu(taze sıkılmış)

Akşam
dünden kalan 4 kaşık kepekli makarna
1 yumurtadan yağsız tavada omlet

spor 30 dk yürüyüş yapıldı,dip boya ve fön çektim eşimin doğum günü akşama çikolatalı pasta yaptım 1 dilim kaçamak yapabilirim..yarın adetin son günü muhtemelen yarın spora başlıcam ve durmak yok yola devam 80 i görmeyi and içtim :)
Eşinin doğum günü kutlu olsun canım doğum günü hatrına 1 dilim yenir artık bende hafta sonu yapacağım:KK53:
Sabah
Tost(light kaşar ve salamlı)
Doğal maden suyu 1 bardak

Öğlen
Activia kahvaltı zamanı
1 tane muz
1 bardak light süt

Ara
Muz

Akşam
Haşlanmış ve üstune kaşar rendelenmiş brokoli

Nesini özledin:):) zorla yedim hafif olsun diye ki kaşarı çok sevmeme rağmen o bile güzelleştirememiş:)
Menün güzel canım akşam ki çok sağlıklı olmuş bir de brokolinin üzerine sarımsaklı yoğurt dökerek yemeyi denesene ben denemedim ama karnabahara çok yakıştı haşladım üzerine domatesli kıymalı sos döktüm en üste sarımsaklı yoğurt bayıldım yedim ben ki karnabahar kokusundan nefret ederim:KK53:Sadece sarımsaklı yoğurtta döksen yedirir bence:KK68:

gene bir mısafır vakası!!!
agırlamaktan ve yedirip içirmekten cok cok memnun olan mısafır perver sevgılı tombuldutun dramını dınlemektesınız:KK14:
evet efenım mısafır geldı bugunde ve bn evı sıl supur temızle mutfakta pasta borek yap derken kahvaltı edemedım.
öglen bı tane sosılı borek bı kucuk kare tavuk gogusu ıkı tane tuzlu kurabıye uc bes catal patates salatası ve bır dılım kek yedim. pişmanmıyım aslaaa:KK47: aksam yemedım zaten. sonrasında baya hareket ettım yaktıgımı dusunuyorum. pişman olsam ne olacak mısafırler yıyo yemesem olmaz ilkten az az yıyodum sonra karsımda oturan yenı tanıstıgım hatunun hunharca boreklerı yedıgını gorunce freni patlamıs kamyon gıbı saldırdım tabagıma. neyse artık zaten gorumcem bende kalıyo o gıttıkten sonra daha dıkkatlı olucam . En Büyük KK

buarada caylar ıcıldı sular ıcıldı bakım odevı yaptım spor yapamadım
gorumcekten dolayı da yazdıklarınızı takıp edemıyorum :110:
Bu misafirlikler işi bozuyor ne yapacaksın canım hiç yemesende olmaz:KK53: Kız görümcen niye sizde kalıyor daha kalacak mı hep engelliyor seni:KK51:
Kızlar bugün biraz canım sıkkın menümü yaAyım da çok duramıycam..

Sabah
1 dilim kepek ekmeği
Peynir

Öğlen
1 simit
Ayran

Akşam
Barbunya fasulye
Bulgur pilavı
Turşu

Günün özeti iyi değildi yapmayacağım ıçı sebeple görüşürüz kızlarr
Çok aşırı değil canım bulgur pilavının kaşığı porsiyonu önemli sadece:KK51:inşallah önemli bir durum yoktur moralini bozacak:KK68:
Sabah :

2 bardak cay

Ogle :

3 4 biskuvi gofret ve cay

Aksam :

Cok az kurufasulye pilav

Cay 2 gofret kahve
Canım keşke gofret yerine yemek yesen bende severim sende benim gibi pco hastasısın bizlerde şeker sınırı oluyor genelde hastalığın getirdiği bir şey o yüzden bu tarz gıdalar daha albenili oluyor maalesef:110:
Selam arkadaşlar.
Menüm
Kahvaltı 3 yemek kaşığı menemen
1 çatal peynir
1 dilim ekmek
Ara meyveli yoğurt

Ögle 2 tane küçük dolma
Ara 1 tane muz

Akşam 1 kase çorba
1 küçük tavuk but
2 yemek kaşığı bulgur pilavı

Akşam 2 ceviz ve 1 kase karışık meyve

2 litre su
45 dak aerobik
1 kupa yeşil çay
Bugün herşeyi yemek istedim. Kendimi zor tuttum.
Güzel canım hasta falan mı olacaksın bazen öyle yeme krizleri geliyor dün akşamda bana abur cubur yeme krizi gelmişti çekirdekle az dindirdim:KK53:
11.11.2015 Menüm
Sabah 1 yumurta 2 Çeri domates salatalık 1 dilim kızarmış ekmek (yağda degil)
Öğle yarım porsiyon karışık ızgara 1 kase cacık
Ara çeyrek elma
Aksam 1 kase çorba 3 yk nohut 2 yk bulgur pilavı 2 yk yogurt

Çay su spor spor ödevi bakim odevi+
Kaçamak 15 tane kadar antep fıstığı .sporu 10 dk artırarak telafi etmeye çalıştım. .
Sporla yakarsın canım durmak yok devam:KK55:
Günaydın , dün ;

Sabah: 1 haşlanmş yumurta bi küçük tost

Öğlen 1 mandalin 1 yeşil elma

Akşam: köri soslu tavuk bi porsiyonun 3te birini yiyebildim 4 dilim elma patates

Çok yoğunum sınavlardan dolayı giremiyorum.

Su: 1.5 lt

Spor: 6km yürüyüş
Güzel canım öğlenleri yesen çok iyi olur aslında ama sanırım okul falan var düzene oturmuyor:KK51:
Aksam : yarim kase corba.
1 kepce manti.
2 kasik kofteli patates
2 kasik pirasa yemegi
1 tane ufak baklavanin yarisi
3 tane yaprak sarmasi
Kizlar mekik squat plates yok

Annen yaktı seni:KK70:Az az yemişsin neyse ki canım benim cumartesi gün ki halim gibisin şuan bende öyle olacağım biliyorum:KK53:Mantı elde mi yapılmıştı annemler elde yapacakmış :confused:Akşam sporuna geç mi kaldın onları yapsaydın iyiydi benimde dinlenme günüm diye diğerlerini de yapamadım halsizlikten:KK51:

Nehir bence iyisin bana gore fazlalik bisey yok.
Bende regl oldugum icin canim tatli seyler istiyor. Trilece yicem valla :)
Bende regl değilim daha çok var ama abur cubur istiyor kendimi tutuyorum tutmalıyım :confused:Trileçe yarısını ye bari zaten çok kalorili bir şey değil hafif tatlı:KK53:
Valla benim de bu hafta malesef cok kotukayinvalideme gittim dun kardesimin dogum gunuydu yarin benim dogum gunum tutmaya calisiyorum kendimi :KK47:
Seni yorumlamamışım canım menünü dün mü yazmıştın çıkmadan:cool:Benimde hafta sonu kötü olacak bakalım böyle söyleyeyim de o gün vicdan yaparım belki:KK70:

Eşinin doğum günü kutlu olsun canım doğum günü hatrına 1 dilim yenir artık bende hafta sonu yapacağım:KK53:

Menün güzel canım akşam ki çok sağlıklı olmuş bir de brokolinin üzerine sarımsaklı yoğurt dökerek yemeyi denesene ben denemedim ama karnabahara çok yakıştı haşladım üzerine domatesli kıymalı sos döktüm en üste sarımsaklı yoğurt bayıldım yedim ben ki karnabahar kokusundan nefret ederim:KK53:Sadece sarımsaklı yoğurtta döksen yedirir bence:KK68:

Bu misafirlikler işi bozuyor ne yapacaksın canım hiç yemesende olmaz:KK53: Kız görümcen niye sizde kalıyor daha kalacak mı hep engelliyor seni:KK51:

Çok aşırı değil canım bulgur pilavının kaşığı porsiyonu önemli sadece:KK51:inşallah önemli bir durum yoktur moralini bozacak:KK68:

Canım keşke gofret yerine yemek yesen bende severim sende benim gibi pco hastasısın bizlerde şeker sınırı oluyor genelde hastalığın getirdiği bir şey o yüzden bu tarz gıdalar daha albenili oluyor maalesef:110:

Güzel canım hasta falan mı olacaksın bazen öyle yeme krizleri geliyor dün akşamda bana abur cubur yeme krizi gelmişti çekirdekle az dindirdim:KK53:

Güzel canım öğlenleri yesen çok iyi olur aslında ama sanırım okul falan var düzene oturmuyor:KK51:

Annen yaktı seni:KK70:Az az yemişsin neyse ki canım benim cumartesi gün ki halim gibisin şuan bende öyle olacağım biliyorum:KK53:Mantı elde mi yapılmıştı annemler elde yapacakmış :confused:Akşam sporuna geç mi kaldın onları yapsaydın iyiydi benimde dinlenme günüm diye diğerlerini de yapamadım halsizlikten:KK51:
Yok canım. Akşam misafirim vardı. Pasta börek derken kokuları beni mafetti. Ama hiç ne kek, ne börek, ne kurabiye yemedim.. akşam pilates yapıyordum çok yoruldum onu da yapamadım :KK6:

Yok canım. Akşam misafirim vardı. Pasta börek derken kokuları beni mafetti. Ama hiç ne kek, ne börek, ne kurabiye yemedim.. akşam pilates yapıyordum çok yoruldum onu da yapamadım :KK6:

Börek yapıpta yememek:KK57:Kendini güzel tutuyorsun ben 1 dilimde olsa götürmüştüm ne yalan söyleyeyim:110:gerçi yapan insanın iştahı pek kalmıyor yiyesi gelmiyor:KK53: Bende dün akşam hiçbirşey yapmadım plankı bile ama squatta dinlenme günümdü tabi onu kaçırmıyorum:KK12:o kadar halsizdim ki bulaşıklarım bile kaldı tezgahın üzerinde oturdum film izledim eşimle aferim bana:KK70:sonrada erkenden uyuyakalmışım hasta olmasam bari:KK51:

Börek yapıpta yememek:KK57:Kendini güzel tutuyorsun ben 1 dilimde olsa götürmüştüm ne yalan söyleyeyim:110:gerçi yapan insanın iştahı pek kalmıyor yiyesi gelmiyor:KK53: Bende dün akşam hiçbirşey yapmadım plankı bile ama squatta dinlenme günümdü tabi onu kaçırmıyorum:KK12:o kadar halsizdim ki bulaşıklarım bile kaldı tezgahın üzerinde oturdum film izledim eşimle aferim bana:KK70:sonrada erkenden uyuyakalmışım hasta olmasam bari:KK51:
Böreğin o fırından ilk çıktığında ki kokusu felaket cezbediyor beni.. sen de insallah hasta olmazsın. Ayrıca evde şu anda yatılı misafirim var. Uyuyor onlar :KK36:

Ya normalfe okul zamanı yiyebiliyorum amavize haftası aklıma bile gelmiyo midem guruldadı dün arkadaş uyardı düşün :KK70:

Aynen manti elde yapilmisti 12de uyuyabildim. Cok uykum vardi ve halsizdim.
Zaten bu ara benden mekik squat plates yapamam.
Reglim o yuzden

X