Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tamam canı.

Evet öylr oldu napalım

İyi akşamlar

KAHVALTIM:1 kupa sütlü nescafe
2 ceviz

ÖĞLE YEMEĞİM:2 dilim kepek ekmği arasına 1 kk peynir,biraz domates

ARA ÖĞÜN:2 tane elma

AKŞAM YEMEĞİM:1 kahvaltı tabağı tavuk sote,1 kase yoğurt

2 LİTRE

SPOR
2 Saat yürüyüş yaptım

selam kızlar
Kahvaltı
1 büyük dilim köy ekmeği (biber salçalı)
ıhlamur

Ara
Meyveli yoğurt

Öğle
yarım ince dürüm çiğ köfte
ayran

Ara
1 bardak portakal suyu(taze sıkılmış)

Akşam
dünden kalan 4 kaşık kepekli makarna
1 yumurtadan yağsız tavada omlet

spor 30 dk yürüyüş yapıldı,dip boya ve fön çektim eşimin doğum günü akşama çikolatalı pasta yaptım 1 dilim kaçamak yapabilirim..yarın adetin son günü muhtemelen yarın spora başlıcam ve durmak yok yola devam 80 i görmeyi and içtim :)

İyi aksamlar tatlim hersey cok guzel sadece elma tek olsaydi mukemmel olurdu ama onu da saymayalim hadi :)

Tatlim hadi oluversin diyorum ama o portakal suyu tasirmis menunu iyice kac porsiyon meyve yerine geciyor o hadi esinin dogum gunuymus bugunluk olsun ama yarin hepsini sporla yak mahfet onlariii - bu arada nice mutlu yillar :) benimde kardesimin dogum gunu

Saa zaten heptende açlıktan ölmeye niyetim yok günde 3 tane meyve yeme hakkım var benim az bile yedim

teşekkürler canım kardeşine de mutlu yıllar olsun ,oluverdi artık bugünlük ama yarın yakıcam hepsini

Menü güzel canım

Seb öyle san ben bu yollardan geçtim öyle açlıktan kırılıp meyve bike yemessen hem kas gider hemde o kilolar geri gelir tam uzmanından biliyorum ben!
Tamam kusum bildigin gibi yap sen ama yanlis yollardan gecmissin ki geri gelmissin (bu arada hic yeme dememistim zaten dikkatli okuduysan) kilolar meyveyle sabit kalmaz :) kaslarin gitmesin istiyorsan da onlari guclendirmeni oneririm. Yine de yolunda basarilar tatlim

Tesekkürler sizede başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…