Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ay akşama kabak yapcam ama nasıl pişirim bilemiyorum ya. Fırında domates havuc ve biberle pişirip üstüne yoğurt sos mu yapsam napsam. Patlıcanım ve patatesim yok
Sizin bildiğiniz bir tarif varmı
Ben zeytinyağlı kabak yapıyorum . Bol soğanlı. Soğanları kavuruyorsun. Kabakları da minik minik doğruyorsun. Domates varsa rende domates yoksa salça. Suyunu çekene kadar pişiriyorsun. OCağı kapatınca maydanozda kıyıp koyabilirsin üstüne değişik ve lezzetli oluyor

Ayy boşver

Yavaş yavaş artıyorum zorlamamk adına kuzum

Ooohh ben de boyle yapiyorum miss gibiii

Sirkeli nasıl oluyor?
  • 400-500 gr kabak
  • 1,5 çay bardağı buğday unu
  • 1 çay bardağı su veya soda
  • 3 yemek kaşığı sirke
  • Tuz
  • Kızarmak için sıvı yağ
Servis için;
  • Süzme yoğurt, dereotu, sarımsak, tuz

Un, sirke, tuzu derince kaseye alalım, azar azar su ekleyerek karışımı pütürsüz hale getirelim. (Koyu boza kıvamında olmalı) Kabağımızı tırtıklı bir bıçakla kazıyalım. Verev şekilde 3-4 mm lik dilimleyelim. Kızartma yağımızı kızgın hale getirelim. Bulamaca buladığımız kabak dilimlerini kızgın yağda hafif pembeleşinceye kadar kızartalım.

Not: Bol dereotlu, sarımsaklı, yoğurtla sıcak servis yapalım. Sarımsaklı yoğurdu kabaklarınızın üstüne döktüğünüz takdirde yumuşayacaktır. Ayrı servis önerim.

Bulamacı kabağıma göre ölçüledim, tarifin püf noktası sirke, bilinen kabak kızartmaları gibi dış harcından dolayı yumuşak olmuyor. Sirke tadı kalmıyor.

Yavaş yavaş artıyorum zorlamamk adına kuzum

Tabi canım yoksa benim gibi direk 30 dakika pilates yaparsan bacak arasını hissetmezsin sonraki gün ağrıdan

vay be :) hiç duymamıştım. Kabak kızartmasına bayılırım canım çekti

heh işte benim dediğimde bu ama ben hiç kavurmadan hepsini tencereye alıyorum pişiyo yani o şekil

İş yerinde sade soda kalmamış meyveli de kalorisi bol nescafe canım çekmiyor neyse ben suya devam az içmiştim zaten bugün

merhaba kızlar
bende ocak ayına 10 kilo vermiş olarak girmek istiyorum.şu an 74.9 kiloyum inşa hedeflediğim kiloya ulaşabilirim
en başta yazılan cetvele uyuluyor mu
2lt su
max 3 dilimekmek vs vs.
bende böyle rapor vermek isterim ama hergün girebilirmiyim bilmiyorum kpssye çalışıyorum ve 7 buçuk aylık bi kızım var.

Bugunku yediklerim

Sabah
Sucuklu yumurta
Biraz peynir
Sut

Ara
2 fincan Yesilcay
Bir avuc Leblebi

Ogle
Yok (ne yicemi bilemedim)

Ara
2 kare bitter cuku
Sade nescafe

Aksam
Barbunya pilav ikilisi var birer kasik alirim artik kocis kizmasin

hergün giremesemde diğier günün rapaorunu yazarım inşa

Merhaba smykmy
Malesef 25 kişilik bir grubuz ve baya kalabalığız bu yuzden yeni kişi almıyoruz. Ama bir üyemiz 2 gundur girmiyor yarında girmezse gruptan silinecek. Silinirse yarın sana haber veririm.
Bir de gercekten aktif olabileceksen katılabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…