Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Merhaba arkadaşlar beni de listeye alır mısınız?

Canım malesef 25 kişiyiz cok kalabalık olduk

o zaman ben de spor ödevinin dışında tutayım bunu :KK51: ama yapıcam hoşuma gitti :KK49: kolum bacağım açılıyor hem :KK53: otur otur akşama kadar valla iyi geldi :KK53:

Yok kuzu spor ödevine sayabilirsin ya nasıl yaptığınıza ben karışmıyorum sadece öylesi daha yararlı olur:)

WP_20151103_003.jpg
WP_20151103_004.jpg

Ahahah yapmışım becerebilmişim :KK70:Dediğim gibi kızlar eşimin sevdiklerine göre yapıyorum mesela bu menüde bezelye, karnıbahar, pırasa, brokoli, bamya falan yok :KK53:Sayınca ne kadar yemekten mahrum kaldığımızı farkettim az az yedirmeliyim eşime ya bir dahaki ay onları koyacağım:KK59:

Kahvaltı yapim ben bi

Afiyet olsun kaptan :kk77:
Ahahah yapmışım becerebilmişim :KK70:Dediğim gibi kızlar eşimin sevdiklerine göre yapıyorum mesela bu menüde bezelye, karnıbahar, pırasa, brokoli, bamya falan yok :KK53:Sayınca ne kadar yemekten mahrum kaldığımızı farkettim az az yedirmeliyim eşime ya bir dahaki ay onları koyacağım:KK59:

Benim eşimde bi patlıcanı yemez bi de kıymalı sulu yemekleri. ama bende yedircem artık :63:

Benim eşimde bi patlıcanı yemez bi de kıymalı sulu yemekleri. ama bende yedircem artık :63:
Patlıcanı da çok sevdiği söylenemez canım ben beşamel soslu kıymalı falan yaparak aradan kaçırıyorum:KK53:Bende karnıbaharı pırasayı sevmem ama yiyeceğim bundan sonra azda olsa en sağlıkları da ileri de hamileliğimde bebek olduktan sonrada bu durum işime yarar ben bu zayıflama olayıyla kendime sağlıklı olan şeyleri de idrak ediyorum artık he :cool::KK73:

Ayy buna göre aylık ya da haftalık alışveriş mi yapıyorsun?
Ben de yapcam böyle
Afiyet olsun kaptan :kk77:

Teşekkür ederimm :KK15:

Ama benim eşim dünden kalan yemek yemez. Isıtılınca yemez. Patlıcan fasulye kabak pırasa vs vs hiç yemez. Yediklerini saysam daha kısa sürer. Benimki biraz zor olcak

X