Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ya tabi saglik ama dedimya zayiflamak gibi gibi amacim yok oructa .
Oruc bana kilo aldiriyor.
Sadece almiyim yeter dikkatli olmaya calisiorum.
Yarin tutmicam zaten 1 gun ara
Tabi ki canım aralarda tutacaksın bir şey olmaz kilo almazsın bence:KK53:
Ayy nehirrr senin böyle düzenli disiplinli yazmana bayılıyorum ya. Sen okulda da defteri düzenli olan öğrencilerden miydin? :KK48:

günaydııınnnnn:KK15:
Evet ben hep düzenliydim o öğretmen masasının ya en önünde ya 2.sırasında oturan öğrencilerdim harcandım ah ahh:KK70:Ben çok programlıyım canım aylık yemek listem vardır haftalık iş yapacağım günler hemen hemen aynıdır falan:KK53:

günaydın kızlarrr:KK28::KK28:
dünkü menüm:
kahvaltı:1 dilim ekmek
1 dilim peynir 3 4 zeytin
domates salatalalık 2 3 dilim

öğle :yarım poriyon karışık ızgara
1 kase cacık

ara :1 elma

akşam:1 kase tarhana çorbası

çay su spor +
spor ödevi-
bakım+

:KK62::KK62:akşam 9 gibi 1 ince dilim kek yedim.vicdan azabı çekiyorum:mad::mad:

Evet ben hep düzenliydim o öğretmen masasının ya en önünde ya 2.sırasında oturan öğrencilerdim harcandım ah ahh:KK70:Ben çok programlıyım canım aylık yemek listem vardır haftalık iş yapacağım günler hemen hemen aynıdır falan:KK53:
Yemek listen yanindami cnm neler yapiyorsun yemekte

dünkü menüm:

1 kase cacık

çay su spor +
spor ödevi-
bakım+

:KK62::KK62:akşam 9 gibi 1 ince dilim kek yedim.vicdan azabı çekiyorum:mad::mad:
Allah seni benim canim istiyorduda yemedim sen dayanamadinmiii

Ay bana da at o listeleriiiii :KK48:
Benim de temizlik listem var ama genelde uymuyorum :KK70:

dünkü menüm:

1 kase cacık

çay su spor +
spor ödevi-
bakım+

Keki saymazsak cok iyi bir gün geçirmişsin. Kekin hemen ardından kalkıp 10dk spor yapsaydın

tebrik ediyorum canım seni ya :KK9:

hep öyle düzenli olmayı istedim. ben de çok güzel plan yaparım ama hiç uymam :KK70: ama plan yapmakta ustayım :KK59:

Kizlar su fatsecret kim kullaniyordu

Ya orda 1 tbekmegi falan gibi girmiyomu gr cikiyor hep :u
Eşimin telefonundan bakıyorum da evet biraz farklı bir şey canım anlamadan az çok işaretliyorum bende:KK53:
dünkü menüm:

1 kase cacık

çay su spor +
spor ödevi-
bakım+

Çok iyi gidiyorsun canım:KK76:
Yemek listen yanindami cnm neler yapiyorsun yemekte

İş yerinde bilgisayarımda canım excelde yapıyorum:21:İsterseniz her gün burada paylaşırım ya da sana gönderirim özeldenEn Büyük KK

Eşimin telefonundan bakıyorum da evet biraz farklı bir şey canım anlamadan az çok işaretliyorum bende:KK53:

Çok iyi gidiyorsun canım:KK76:

İş yerinde bilgisayarımda canım excelde yapıyorum:21:İsterseniz her gün burada paylaşırım ya da sana gönderirim özeldenEn Büyük KK
Ozelden atarmisn cnm bekliyorum

Ay bana da at o listeleriiiii :KK48:
Benim de temizlik listem var ama genelde uymuyorum :KK70:
Gönderirim canım tabi ki yalnız ben damak zevkimize göre yapıyorum size uymayabilir belki eşim neyi severse onu yapıyorum mesela çok isterdim menümde nohut olsun bezelye bamya olsun ama maalesef:KK51:Bezelye yine de bulursam alıcam yaparım:KK53:Ben kesinlikle uymaya çalışırım tabi ki bazen aksar misafir gelir ya da bir yere gitmemiz gerekir o zaman diğer güne yaparım muhakkak bir de pazar günlerini hep dışarıda gibi yaparım ya dışarı oluruz ya da evdeysek atıştırmalık o gün canımız ne istiyorsa kahvaltı türü börek çiğ köfte günü falan yaparız:KK70:
tebrik ediyorum canım seni ya :KK9:

hep öyle düzenli olmayı istedim. ben de çok güzel plan yaparım ama hiç uymam :KK70: ama plan yapmakta ustayım :KK59:

Sağol canım:oops:Ben uyarım çok fazla detaycı plancıyım hastalık gibi fazlası iyi değil buzdolabımın üstünde listem hazırdır:KK53:

Ben biraz önce iş yerinde lavaboya gittim sonra orda 25 tane squat yaptım :KK53:

böyle böyle 100 squatı iş yerinde yapabilirim :KK70:

böyle squat caiz midir hocam kabul olur mu :KK70:

Evelynn Evelynn

Mutlaka faydası olur öyle yapmanın da ama asıl faydası tek seferde setler halinde yapmak olur diye düşünüyorum canım.
25 tane yapıp 30sn dinlenip tekrar bi 25 yaparak öyle öyle set halinde tamamlamak lazım bence.

Mutlaka faydası olur öyle yapmanın da ama asıl faydası tek seferde setler halinde yapmak olur diye düşünüyorum canım.
25 tane yapıp 30sn dinlenip tekrar bi 25 yaparak öyle öyle set halinde tamamlamak lazım bence.

o zaman ben de spor ödevinin dışında tutayım bunu :KK51: ama yapıcam hoşuma gitti :KK49: kolum bacağım açılıyor hem :KK53: otur otur akşama kadar valla iyi geldi :KK53:

THEY- THEY- canım benim bilgisayarım değişti windows 8 mi ne bunda painti falan bulamıyorum kaydedemiyorum kız :KK70:Tek tek elle yazıcam herhalde ofis sakinleştiğinde:KK53:

X