Yıl dönümü hediyesi

Off ben gamer erkek hiç sevmiyorum arkadaşlar. Dünya ile bağlantısını kesiyor, mal gibi ekran başında geceden sabaha sabahtan geceye. Hiçbir sorumluluğunu yerine getirmez, sohbet etmez, iletişim sıfır, moron gibi uyu işe git oyun oyna uyu işe git oyun oyna. Iyy Günde 1 2 saat ile sınırlayabilen erkekler hariç onlar tamam. Ama müptelası olan gerçekten iğrenç ben olsam eşime asla böyle bir hediye almazdım ne kadar param olursa olsun. İçindeki gamer canavarını uyandırmazdım

Oyun oynayan erkekler hep çok şirin gözükür gözüme
Bende oyun oynamaya çok seviyorum
Telefonla sosyal medyada gezeceği yerde oyun oynaması daha iyi

Bence alın heves etmiş ,sizde arkadaşların dediği gibi mücevher isteyebilirsiniz günlük kullanabileceğiniz

Evde mezeler ve alkol alıp kutlarsınız madem çocuk durmuyor

Kararında oynayabiliyorsa sıkıntı yok. Eve ilk alacağımızda en çok ben heyecanlanmıştım. Çok da eğlenerek oynadık. Benim hevesim her şeye çabuk geçtiği için ben bıraktım eşim fifadan devam. Oynayabilsem fifa da oynardık onla ama beceremedim. İlişki dinamiğini karşılıklı yakalarsınız. Ayrıca sen de çok pahalı hediye iste mantığına katılmıyorum. Ben ona ps5 alırım ama o bana başka bir zamanda daha pahalı hediye alır. Bu işler ben pahalı aldım o da bana alcak diyerek yürümemeli diye düşünüyorum. Bebek konusunda yorum yapamayacağım henüz doğmadı bizde de ne olur bilmiyorum ama eşim bana göre duruma göre oyun zamanlarını seçtiği için sorun olmaz bizde. Siz de evin ilişkinin dinamiğine göre karar verip alabilirsiniz.

Dün aldım hemen kargolandı akşam geldiğinde yine fiyatlara bakıyodu almayacak mıyız diye bende paramız yok napıcaz falan dedim bozuldu bu sefer sürpriz olacak cidden hep her şey haberli oluyordu yarına gelir bakalım

O sizi yurt dışına tatile götürsün, siz de gitmişken uyguna ps5 alıverin tax free'den. Win-win.

Bence madem hep telefonda vakit geçiriyor o zaman alabilirim diye düşünmek yerine telefonda vakit geçirmesini engelleseniz evliliğiniz daha sağlıklı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…