Yıl dönümü hediyesi

Sınırını biliyorsa sıkıntı olmaz. Bizde xbox var mesela, çocuklar yatınca, benimde işim varsa o zaman oynuyor eşim. Onun dışında çok çok nadirdir. Ve bu sınırı çizen kendisi benim kuralım değil. Benim kuralım olsaydı uymakta zorlanırdı, iç disiplin önemli.
Sizde altın takı isteyin

bizde var ps5 önceden de 4 vardı. Bekarken de oyun oynamayı da seven biriydi eşim. Ben açıkçası çok düşer mi falan diye bi ufak düşünmüştüm seneler önce 4 ü aldığımızda benim sakinliğimden mi bilmiyorum ama adam hiç düşmedi evde ben yoksam açıp oynuyor, ben varsam telle uğrayacaksam kitap okuyacaksam açıyor aynı yerde takılıyoruz. Çalışma odasında falan da değil baya salonda bizim ana televizyona bağlı. Esecekte açacak falan filan.

Doğru valla
Fifa 25 istiyor oğlum
2900 gibi bir fiyatı var
Babası olmaz eskiyle oyna işte diyor
Dün bana diyor ki sen istesen anneee sen ne dersen yapıyor

Gadınlığımı kullanacam mecbur

Kişiden kişiye değişiyo bu bence. Benimki de gamer gibi, ben yokken sıkılıyo ama. O oyundayken ben de oralarda takılıyım bana laf atsın istiyo. Mesela o oyundayken ben de kendi dizilerimi yayınlarımı falan izlerim mutlaka tutturur burda otur aç aç beraber izleyelim ben dinliyorum bi yandan diye.

Kişiden kişiye değişebilir ama kaliteli bir iletişim olduğunu düşünmüyorum yoksa bizimde benzer şekilde takıldığımız oluyor. Arada birbirimize yalandan laf atıyoruz, bazen bana bişeyler söylüyor ben dinlemiyorum falan

Puhahahahahahahahahahhahahahahahahaahgahagaagaggahahahahahahahaha assfaddfasdffadffasdff
Düğmesi var çünkü basıp kapatıyoruz.
Valla gayette insanlar bebeği arabasına koyup fıldır fıldır geziyor mesela ben. Sağolsun arabada uyuyan bir bebekti. Gezmelerde akşam dışarda cafe oturmalarında vs hiç sorun yaşamadım. Siz yaşadınız herhalde

Birde alıştırma meselesi biliyormusunuz

Siz de öğrenir birlikte oynarsiniz.

Biz de hep dışardaydık kucağımızda uyurdu minikken de arabada asla uyumazdı. En alıştıracak insanlardan biri de benimdir emin olabilirsiniz. Yüzlerce fotosu var sokaklarda kucağımda uyurken. 1 yaştan sonra asla uyumadı zaten gündüz. Evde bile zor uyuyodu. Biz beceremedik. Siz becerebilmişsiniz.

Benim de kocam çok istiyordu. Bi kaç ay önce doğum gününe aldım. Adam başindan kalkmaz diye düşünürken ben ondan çok oynamaya başlamıştım hatta eşime çok kızdım o kadar para verdim oynamıyorsun diye. hala ya biz uyuduktan sonra oynar ya da benim işim varsa... Sorumluluğunu bilen biriyse sorun yaşamazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…