Yıl dönümü hediyesi

Eşim hediye ps5 istiyor hem biraz paraya kıyamıyorum ücretsiz izindeyim hem de aramız acaba bozulur mu sürekli oyun oynarsa diye. Ama zaten sürekli telefona bakıyor o açıdan bişey değişmez gibi. Baya istekli hevesi var napsam acaba? Arada kaldığımı da biliyor. O nedenle almayacağımı sandı.
Bir de bana ne istersin diye soruyor biz sürpriz aşamalarını biraz geçtik birbirimize sormaya başladık ne alalım diye 😂 ben de ne istediğimi bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor.
Eşim şehir dışında akşam yemeğe çıkarmak istedi ama bebeğimiz var bırakacak bir yer yok uyku vakti
Sınırını biliyorsa sıkıntı olmaz. Bizde xbox var mesela, çocuklar yatınca, benimde işim varsa o zaman oynuyor eşim. Onun dışında çok çok nadirdir. Ve bu sınırı çizen kendisi benim kuralım değil. Benim kuralım olsaydı uymakta zorlanırdı, iç disiplin önemli.
Sizde altın takı isteyin:rapci:

bizde var ps5 önceden de 4 vardı. Bekarken de oyun oynamayı da seven biriydi eşim. Ben açıkçası çok düşer mi falan diye bi ufak düşünmüştüm seneler önce 4 ü aldığımızda benim sakinliğimden mi bilmiyorum ama adam hiç düşmedi evde ben yoksam açıp oynuyor, ben varsam telle uğrayacaksam kitap okuyacaksam açıyor aynı yerde takılıyoruz. Çalışma odasında falan da değil baya salonda bizim ana televizyona bağlı. Esecekte açacak falan filan.

Ps5 ile bitmeyecek, süslü kadın gibi kendisi. Oyun da alacaksınız 🤣 oğluma aldık. Bağımlı olursa diye korktuk, biraz oynadı şimdi oynamıyor. Elimiz gitse biz oynayacağız da çocuk uyuyunca dizi seyrediyoruz
Doğru valla
Fifa 25 istiyor oğlum
2900 gibi bir fiyatı var😬
Babası olmaz eskiyle oyna işte diyor
Dün bana diyor ki sen istesen anneee sen ne dersen yapıyor:KK57:

Gadınlığımı kullanacam mecbur:KK53:

Oyun vs oynarken nasıl sohbet muhabbet devam ediliyor ben cidden anlamıyorum. Eşimde arada telefondan oynar ama o kadar az oynamasına rağmen oyundaysa yine de sohbet muhabbet edemeyiz. Kendi adıma oyun oynamayı hiç sevmiyorum, evime de almam yani. Zaten akşamdan akşama birbirimizi görüyoruz, birde çocuğun ödevi vs derken kısacık zaman bile kalmıyor bize.
Kişiden kişiye değişiyo bu bence. Benimki de gamer gibi, ben yokken sıkılıyo ama. O oyundayken ben de oralarda takılıyım bana laf atsın istiyo. Mesela o oyundayken ben de kendi dizilerimi yayınlarımı falan izlerim mutlaka tutturur burda otur aç aç beraber izleyelim ben dinliyorum bi yandan diye.

Kişiden kişiye değişiyo bu bence. Benimki de gamer gibi, ben yokken sıkılıyo ama. O oyundayken ben de oralarda takılıyım bana laf atsın istiyo. Mesela o oyundayken ben de kendi dizilerimi yayınlarımı falan izlerim mutlaka tutturur burda otur aç aç beraber izleyelim ben dinliyorum bi yandan diye.
Kişiden kişiye değişebilir ama kaliteli bir iletişim olduğunu düşünmüyorum ☺️ yoksa bizimde benzer şekilde takıldığımız oluyor. Arada birbirimize yalandan laf atıyoruz, bazen bana bişeyler söylüyor ben dinlemiyorum falan

Puhahahahahahahahahahhahahahahahahaahgahagaagaggahahahahahahahaha assfaddfasdffadffasdff
Düğmesi var çünkü basıp kapatıyoruz.
Valla gayette insanlar bebeği arabasına koyup fıldır fıldır geziyor mesela ben. Sağolsun arabada uyuyan bir bebekti. Gezmelerde akşam dışarda cafe oturmalarında vs hiç sorun yaşamadım. Siz yaşadınız herhalde

Birde alıştırma meselesi biliyormusunuz 😄

Eşim hediye ps5 istiyor hem biraz paraya kıyamıyorum ücretsiz izindeyim hem de aramız acaba bozulur mu sürekli oyun oynarsa diye. Ama zaten sürekli telefona bakıyor o açıdan bişey değişmez gibi. Baya istekli hevesi var napsam acaba? Arada kaldığımı da biliyor. O nedenle almayacağımı sandı.
Bir de bana ne istersin diye soruyor biz sürpriz aşamalarını biraz geçtik birbirimize sormaya başladık ne alalım diye 😂 ben de ne istediğimi bilmiyorum aklıma bir şey gelmiyor.
Eşim şehir dışında akşam yemeğe çıkarmak istedi ama bebeğimiz var bırakacak bir yer yok uyku vakti
Siz de öğrenir birlikte oynarsiniz.

Valla gayette insanlar bebeği arabasına koyup fıldır fıldır geziyor mesela ben. Sağolsun arabada uyuyan bir bebekti. Gezmelerde akşam dışarda cafe oturmalarında vs hiç sorun yaşamadım. Siz yaşadınız herhalde

Birde alıştırma meselesi biliyormusunuz 😄
Biz de hep dışardaydık kucağımızda uyurdu minikken de arabada asla uyumazdı. En alıştıracak insanlardan biri de benimdir emin olabilirsiniz. Yüzlerce fotosu var sokaklarda kucağımda uyurken. 1 yaştan sonra asla uyumadı zaten gündüz. Evde bile zor uyuyodu. Biz beceremedik. Siz becerebilmişsiniz. 🏆

Benim de kocam çok istiyordu. Bi kaç ay önce doğum gününe aldım. Adam başindan kalkmaz diye düşünürken ben ondan çok oynamaya başlamıştım😀 hatta eşime çok kızdım o kadar para verdim oynamıyorsun diye. hala ya biz uyuduktan sonra oynar ya da benim işim varsa... Sorumluluğunu bilen biriyse sorun yaşamazsınız

X