Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar şimdilik benden bukadar eşim geldı grş yıne yemegımızı yıyelım:)))

ayy ben burayı pek sevdım yaa ne guzel eşim en gec 5 te gelıyor eve öglende evvde sankı çalışmıyormuş gıbı gelıyor.

valla bence benım kurbanım cok sanslı..... ole gzl yapıcam kiii...... beklemedıgı seyler de olabılır ıcınde....

benim hediye seçmem çok zor ya.evlide değil.kırmızı don alsam kime beğendirip giyecek.yinede alayım ben.uğur getirir belki o gece bir tane bulur da evlenir bellimi olur.

bellimi olur belkide

yok canım neden yanlış anlayım valla şuan 2 hediyem var , ama sizleri görünce gaze geldim belki bende biriki şey daha alırım

senin katilin kim biliyormusun

ben fenerbahçeliyim kiiiii
bendeeeee delicesineee yarın için kalbim şimdiden çarpıyooo
alemsın yaaa aşure ayındayız yaa nar bugday atmışken dıger malzemeelerıde koyunda asure yapalım

cici inşalah sen bana cıkmıssındır tatlım ya... hedıye almayı coook sevyrm hemde dgm gune denk gelse keskeee 15 aralık :)))))
nasipp artık bilemeyiz
ben dün yaptım aşuremi katilim koyacaksa bana zahmet etmesin
hımm bak bak aşure yaptın ve bize ikram etmedin ölemi
allah kabuletsin canım

benim hediye seçmem çok zor ya.evlide değil.kırmızı don alsam kime beğendirip giyecek.yinede alayım ben.uğur getirir belki o gece bir tane bulur da evlenir bellimi olur.
belkide ugurlu gelir
Aşure de olur valla ama ben yapamam ki cesaret edip, annem de başka şehirde, kayınvalide desen, amannnnnn deme hiç boşver, o da yapmaz, yapsa da göndermez. Bana koyabilirsin katilim aşure, canım çekti valla
aynen yaa benimdee olsada yesek şölee mis gibii

Kurbana hediye alıcam, eşime, kardeşime, anneme, babama ve tabiki kendime
Bu ay ben başka bişe düşünemem artık. Yatıp kalkıp ona şunu mu alsam bunu mu alsam die düşünürüm

bende katılmak istiyorum ama mesaj sayım 100 olmadığı için size mesaj atamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…