Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

şittt kızlar aşağıda olupta sesleri cıkmayanlar siz neden susuyosunuz bakimm

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
Now,
MeLeZGuZeL+,
figen4807,
mandalina01,
KK Pro Üyesuprensesi,
nazap85+,
nissan+,
ghs+,
kkgd2010+,
mmousee

gelldim geldim cicim.

ben hediyemi 15 nden sonra alıcam dahada karar veremedim.4 seçenek var aklımda bakalım artık. bi maaşı alsında eşim.

bende öyle yapıcam birsürü birsürü şeyler almak istiyorum içimdeki alışveriş canavarıı dışarıyaa çıkkkkkk

cici inşalah sen bana cıkmıssındır tatlım ya... hedıye almayı coook sevyrm hemde dgm gune denk gelse keskeee 15 aralık :)))))

Narın bereket getirdiğini bende duydum, renkli nar bibloları var, fazla pahalı da değillerdir, onlardan atsam daha iyi sanki..

Kızlar ya bi yerimden kalkıyorum, aşağıya inip çıkıyorum, bi hava almaya! çıkıyorum gelip bakıyorum, 3 sayfa geçmiş

benim hediye seçmem çok zor ya.evlide değil.kırmızı don alsam kime beğendirip giyecek.yinede alayım ben.uğur getirir belki o gece bir tane bulur da evlenir bellimi olur.

Aşure de olur valla ama ben yapamam ki cesaret edip, annem de başka şehirde, kayınvalide desen, amannnnnn deme hiç boşver, o da yapmaz, yapsa da göndermez. Bana koyabilirsin katilim aşure, canım çekti valla

ben adanalı değilimki trabzonluyum :)

çok yüzsüsüz değilmi kaç sayfa yazdık artık kanka olunca samimiyetten soruyoruz yanlış anlama sende takıl bize kangamız ol

yok canım neden yanlış anlayım valla şuan 2 hediyem var , ama sizleri görünce gaze geldim belki bende biriki şey daha alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…