Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

acaba size yer tarif eden bizim bellboy mehmet abimiydi ????????
canım trabzonda şöyle bi sorun var reklam yapmıyorlar ,çok güzel mekanlar var fiyatlarda uygun mekana göre reklam yapmıyorlar ,o yerler bende olsa full çeker
hani erken kapanmayan ,tvdaki yerlerden daha da güzel yerler var ama bilirsen

benim kurbanımda ortalıkta yok yine hu hu hu nerdesin?gelde biraz konuşalım.

kızlar günaydın bende birazını tamamladım sayılır kurbanımın hediyelerinin hatta biraz önce internetten güzel birşey aldım onun için. aslında başka bir şey daha buldum ama kararsız kaldım beklemedeyim.

aa ne güzellll

kurbanım ses veerrrr kurbanımmmm
benimkide hiç ortalarda yok yaaa..
bi şu sesi çıkmayanların sesi çıksın yaaa sonrasında açıkta kalanlar olmaz inşşş

bir aylık bebeyken en son gitmiştim 30 yıl sonra tekrar gidince hiç bir yer bilemedim ama kime sorduysak yönlendiremedi yada biz anlamadık ahh ozaman seni tanımış olaydım tiyo verirdin bize

valla canım hala daha kararsızlıklar yaşamaktayım ama birazda kesin karar vermek lazım bence.listeyi yaptım neler alacağım belli aradığım gibi birşey bulunca da kaçırmamak için acele ediyorum ve alıyorum.

kurbanlar sanslıııı

ya arkadaşlar sadece kurbana hediye olmasın ben başkalarına da göndermek istiyorum derseniz ben size yardımcı olabilirim
ben burdayım bana da yollayabilirsiniz hiç problem olmazzzz

hangi siteden alşveriş yapıyorsun canım

mmousee
ya arkadaşlar sadece kurbana hediye olmasın ben başkalarına da göndermek istiyorum derseniz ben size yardımcı olabilirim

Çok güldüm yaaa

hahahahah süpersinnnnn sende yollucanmı bari hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…