Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
selam nasılsınız kurbanıma 1 hedıyem hazr ama ben hala duşunuyorum hoşlandıgı şeyler çok fazla ne alsam dıye:18:

herkesi düşünceler sardıı allahtan tanıtma topng var bide olmasa ne yapardıkk :26:

benimde 1 hediyem hazııır ve herkese kim cıktıgını cok merak ediyorum

çatlaa çatlaaa

ben sadece paketlerimi hazırladım :26: çok işim var çooookkk

ben onuda yapmadım

bu ay hiç bitmicekmiş gibi geliyor kızlar ya neden acaba
nedenkii :26: ?

sağol tatlım :) vallahi pazartesiden nefret ediyorum . bu soğukta sıcak yatak ve ben mükemmel ikiliydik. iyi anlıyorum seni.

günaydın hayırlı haftalar herkese

cici seni çok iyi anlıyorum eşimde bir ay izine çıktı ve ben işe geldim ama uyutmadım her sabah beni şe bırakıp eve döndü :))

günaydın hayırlı haftalar herkese

cici seni çok iyi anlıyorum eşimde bir ay izine çıktı ve ben işe geldim ama uyutmadım her sabah beni şe bırakıp eve döndü :))

sabah çok ugraştımm sarılıyom öpüyom tık yokk adam uyuyoo

sağol tatlım :) vallahi pazartesiden nefret ediyorum . bu soğukta sıcak yatak ve ben mükemmel ikiliydik. iyi anlıyorum seni.

bendeeeeeeeeeeee

Gunaydin kizlar. Nasilsiniz bakalim. Okuldayim ben ve yarin sunumum var bana şans dileyin
Acaba ben kime ciktim diye buyuk merak icindeyim
ipucu versin birileri

günaydın kızşeler ptesi sendromuna hoşgeldinizzzzzzz en azından düşündügümüz hediyelerimiz var ne güzel ne güzellllllllll

heh buldum kurbanımı , okudum ..
işim kolay sınavdan sonraki hafta fırsatım olur ancak.
18 aralıkta alır 19'da yollarım ben

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
KK Pro Üyeminikdepresif,
MeLeZGuZeL+,
ghs+,
mandalina01,
suprensesi

Günaydın kızlarrrrr
Bir hafta daha başladı offff offff. Haftasonları akşam yatmayıp sabah kalkmamaktan
tüm dengem bozulmuş, alarmı erteleyip durdum ama önemli derslerim var gitmem lazımmmm14:

Bu aradaaa kurbanlar hakkında ipucu vermek var mııı???

ya kızlar ayın kaçında elimizde olması gerekiyoduuuu kurbanıma sürprizim vaarrr nihahahah

gunaydin hanimlar nasilsiniz herkese iyi haftalar ve pazartesi sendromlari diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…