Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
canım bana özelden mesaj atmışsın ben 100u doldurmadığım için cvbı buradan veriyorum. Ben hiç katılacağım demedim hayatım karıştırdın sanırım katılmıyorum yani

ewet senide eklemişim listeye ilk topnk açılınca yazmışsın ya bende katılcan sanıp ekledim heralde çıkartıyorum canım

:119::119::119::119::119::119:

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
cezayir55 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
ofeliya +
suprensesi +
lilyum-85 +
rose01 +
cyd86 +
toredo +
figen4807 +
mmousee +
fatos_00100 +

:nazar::nazar::nazar:

nasıl yapıyosun derken canım her kişi farklı birine cıkıcak yani senin aldıgın sana almıycak bitanem

hmm yok öle değil de onu biliyorum da yani isimleri nasıl belirliyorsun bi yere yazıp ordan çekiyormusun :KK1: nasıl oluyo

:nazar:BÖYLE BİŞEY OLMIYCAK ARKADAŞLAR BEN BÜTÜN ÖNLEMLERİMİ ALMAYA ÇALIŞIYORUMM ELİMDEN GELDİĞİ KADAR AMA BİLİYORUMKİ KİMSE BENİM İYİ NİYETİMİ SUİSTMAL ETMİYCEK BEN HERKESE GÜVENİYORM :kkk:

SÜPERSİN SEN iyi niyetin çok belli oluyor canım sağolasın

canım zaten seninle alakalı değil bunu hepimiz biliyoruz ne yapalım olursa da olacak artık.

şimdi üzmeyelim kendimizi. biz şimdi haftasonu yapılacak olan çekilişi yani kurbanlarımızı düşünelim acaba kim olacak diye.

sen dedin ya hani ben mesaj atarım size diye bende birazdan kendini tanıtma kısmındaki yazıları ayarlamaya çalışıyorum akşam çıkarken çıktısını alıcam ki haftasonu biryerlere çıkınca ona göre bir şeyler bakabileyim.

süper fikirrrrr :KK1:

bence de olmayacak
hem kimse kimseyi zorla çekilişe davet etmedi ki
katılan herkes kendi isteği ile katıldı
:KK16: seviyorumm herkesiii

bende seni sevdimmm canımcım :)))))

çekiliş günü yaklaştıkca korkar oldum kızlar ismini yazdırdıktan sonra topinge ugramayan çok arkadaşım umarım problem yaşamayız canım çok sıkıldı girmeyen arkadaşlara özelden msj atıyorum teyit için umarım olumlu dönerler :KK14:[/QUO

telefon numaralarını bi teyit et bence canım yoksa birimiz üzülse hepimiz üzülecez

Haklısın ama rahatsız etmekte istemem telde özelden msj atıyorum bakalım ordan cvp gelmezse ararım bitanem :KK34:

korkma cicişim iyi şeyler düşünki güzel şeyler olsun herkes sorumlulugunu bilir güzel bi çekiliş olucak işallah

SÜPERSİN SEN iyi niyetin çok belli oluyor canım sağolasın

süper fikirrrrr :KK1:

bende seni sevdimmm canımcım :)))))

:KK17::KK17::KK17::KK17:

teşekkürler canım ben sizin iyi niyetinize güvendim unutalım bunları herşey güzel olacak inanıyorum ben :KK8:

X