Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
bi sorum daha var :)))
bize çıkan kişi hediye eline ulaştığında mı öğrenecek gönderenin kim olduğunu

En Büyük KK

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
cezayir55 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
ofeliya +
suprensesi +
lilyum-85 +
rose01 +
cyd86 +
toredo +
figen4807 +
biberdolma
mmousee +
fatos_00100 +

:nazar::nazar::nazar:

biberdolma canım birtek sen kaldın adres bilgileri eksik olan sende gönderirsen sevinirim oksa çıkartmak durumunda kalıcam

günaydın fıstıklar... ben oylamamı verdım....

diğer topiclere de yazayım da bugun ayı 2si .. yarın katılım için son gün arkadaşlar...... hadı hayırlısı :)

çekiliş günü yaklaştıkca korkar oldum kızlar ismini yazdırdıktan sonra topinge ugramayan çok arkadaşım umarım problem yaşamayız canım çok sıkıldı girmeyen arkadaşlara özelden msj atıyorum teyit için umarım olumlu dönerler :KK14:

dun eşimde bjklide izlerken resmen sen geldin aklıma simdi giymiştir formasını izliyordur dedim heyecanla :emir_bebek:

Eyvallah canım,kaçar mı hiç tam kadro ekran başındaydık yine:KK53:
Günaydın kızlar:KK3:Çok mutluyum bugün değmeyin keyfime:KK76:
Herkese benden tavşan kanı çay:KK68::KK68::KK68:
Afiyet olsun:124::124:

çekiliş günü yaklaştıkca korkar oldum kızlar ismini yazdırdıktan sonra topinge ugramayan çok arkadaşım umarım problem yaşamayız canım çok sıkıldı girmeyen arkadaşlara özelden msj atıyorum teyit için umarım olumlu dönerler :KK14:

aslında geçen yıl ufak da olsa bir sorun olmuş bir arkadaşın başına gelmiş ama hediyesini daha sonradan almış. inşallah böyle bir sorun olmaz yoksa herkesin birden canı sıkılıyor.

Eyvallah canım,kaçar mı hiç tam kadro ekran başındaydık yine:KK53:
Günaydın kızlar:KK3:Çok mutluyum bugün değmeyin keyfime:KK76:
Herkese benden tavşan kanı çay:KK68::KK68::KK68:
Afiyet olsun:124::124:

Allah daim etsin
ehh içiyorum o zaman çayımı :))
:KK1:

inşallah sorun olmaz tabi ki cici sen sıkma canını :KK66:
:KK76:

aynı sıkıntı bendede varrrr nedenseeee ugramayan cok arkadas var endişe duyuyorum

günaydın fıstıklar... ben oylamamı verdım....

diğer topiclere de yazayım da bugun ayı 2si .. yarın katılım için son gün arkadaşlar...... hadı hayırlısı :)

günaydın fıstıkımmmmm:KK1:

evet ya ben aslında belki gündüz katılamıyorlar en azından akşam falan uğrarlar diye düşünüyordum. çünkü ben akşam giremediğim için sabah gelir gelmez geçmişe hemen bir göz atıyorum.

ama yine de düşünmek istemiyorum işin o kısmını

inşallah sorun olmaz tabi ki cici sen sıkma canını :KK66:
:KK76:

elimde değil ben kimseyi elemedim giremezsin demedim secim yapmadım herkese güveniyorum beni umarım magdur bırakmazlar sadece kaliteli bi çekiliş olsun istiyorum okadar

Haklısın tereddütlerinde ama senin suçun yok ki tatlım.Eğer dediğin olursa elimizden birşey gelmez.:KK50:

dediğin gibi sen herkese güvendin artık elden bişey gelmez inş güzel ve eğlenceli bi çekiliş olacak :KK76:

kusura bakmayın arkadaşlar ben pek ilgilenemedim, ama kendimi tanıttım diğer topikte biraz önce , şimdide burdayımmmm :)

X