Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

Eklentiler

• $Tiffany_bride_of_chucky.jpg
    $Tiffany_bride_of_chucky.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 28
kızlar ben kacar.ablama gidiyorum.bebeyi sevmeye.size doyum olmuyor.katilim duyrulur ben cıkıyorum evden.her halde bu saatden sonra kargo gelmez verdiysen tabii.:KK1:hadi şimdilik hoşcakalın.öptüm kocaman hepinizi:KK69:

kızlar ben kacar.ablama gidiyorum.bebeyi sevmeye.size doyum olmuyor.katilim duyrulur ben cıkıyorum evden.her halde bu saatden sonra kargo gelmez verdiysen tabii.:KK1:hadi şimdilik hoşcakalın.öptüm kocaman hepinizi:KK69:

görüşürüz canımm bebişi öp :KK16:

Bu daha güzelmiş evet bu olayım ben:KK49::13:

Ütü bilmem,temizlik yapamam,yemekte bilmem...Bide üstüne çirkinim adam napsın beni:KK1::KK1:

senin gibi temiz kalplısini bulmuş bide yemek ütümü isticek sen alma zaten seni kullanmak isteyen birini köle izavramısın canım sen:KK1::KK1:az yesin çok çalışsın sana baksın

Allah iyiliğinizi versin emi o hikayeler resimler yazılar şiirler ne diyim size kızlar vatandaşımın tacizlerinden size bakamadım süper geyik dönmüş buralarda

hele hikayeye koptum yinede yedirmem anacım ben kendimi prensese saklıyorum nissana saklıyorum ilk taliplilerim onlar hıh :KK1::KK1::KK1::KK1::KK53:

şekerim bende bjkliyim ama eşimi gıcık etmek için çok fazla kaydeleri bilmiyodum kendimizedemi karşıyız:KK1::KK1:tabi ben şimdi acemilik zamanlarımı atlatıyım alışırım
Dişi Kartalsın sende tuttum seni şekerim:KK51::KK9:
senin gibi temiz kalplısini bulmuş bide yemek ütümü isticek sen alma zaten seni kullanmak isteyen birini köle izavramısın canım sen:KK1::KK1:az yesin çok çalışsın sana baksın

Öyle bi dangalak bulamadığım için evlenemedim ya:KK60::KK60:

X