Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Kızlar Hediyelerim geldi.Öncelikle çok mutlu olduğumu ve gerçekten bu çekilişe girmekle çok iyi bi şey yaptığımı anladım.Canım emeğine sağlık , Kesene bereket herşey çok güzel.Çok güzel notlar eklemişsin çok beğendim.İçine sevginide katmışsın onuda hissettim.
İnsanın tanımadığı birinden hediye alması çok farklı ve güzel bir şey bir kere daha bunu bana yaşattın.
Resimleri birazdan yüklüyorum kızlar :KK9::KK9::KK9::KK9:

Katilim : mmouse :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yaowwwwssss' cum güle güle kullan cicilerini canımm :KK19: mmouse' un da ellerine sağlık :KK9:

prenses olmasın oda karadenizli

yok ben daha göndermedim hediyelerimi henüz bi niyetim yok daha karar vermedim ne zaman göndersem diye ,merak etmek nasıl oluyormuş görrr kurbancık kı ki ki
Kargom sakarya-adapazarından geldii.. ORdan kim var :)

bide katiller adını yazmamışmı ,valla geri gönderirim zaten çatladım ben ne göndercek diye merak etmiyorum kim gönderecek diye çatladım :KK52::KK52:

nur0993 senin de hediyelerin çok güzelll güle güle, sağlıkla, mutlulukla kullan hepsini :KK9:

şu ayyıldızlı biblo çok güzelmiş.hediyelerin hepsi birbirinden güzeller.güle güle kullanın bende merak ediyorum neler almış katilim acaba.

Yaowwwwssss hediyelerin özellikle de küpelerin çok güzellll iyi gunlerde kullannnn:KK54:

Benim deodorantı kutudan çıkardılar yaaa kargoda, sizinkini görmediler mi kızlar:44:
Yasak mı patlama yapabilir diye:44:

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
cyd86,
mandalina01,
Now+,
nur0993,
MeLeZGuZeL+,
yaowwwwssss+,
figen4807,
Su-Perisi

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hediyelerin kokusunu alan gelmiş ne güzell :KK54:

Yaowwwwssss hediyelerin özellikle de küpelerin çok güzellll iyi gunlerde kullannnn:KK54:

Benim deodorantı kutudan çıkardılar yaaa kargoda, sizinkini görmediler mi kızlar:44:
Yasak mı patlama yapabilir diye:44:

gerçi benimkinde deo falan yoktu ama hiç kontrol olmadı
koysaydım olurmuş yani :KK1:

X