Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
güle güle kullan nur katilinin de cebine bereket
tuzluğunu beğendim aynısından bendede var

evet bende çok hoş buldmm :)

adaşım yaaa :KK16:
kesesine berekett katilinin
:) Biz adaşmıyızz.. Amin katilime :)

hala bilmiyormusun kim olduğunu yazmamışmı

Hayır haala bilmiyorum yazmamış :KK43: Bi tahmin et dedi bilemedim dedim şmdi söyler heralde mesaj bekliyorum :)

nur canım güle güle kullan bitanem çok güzel hepsi katilinin de kesesine bereket belki süprizdir ben söylemiyim şimdi kimin aldıgını unttumu acıba yazmayıı :26:

kurbanımm herşey hazır karkocu amcayı bekliyoruz yarın sende hediyelerin yuppiiiiii :KK8:

dün kurbanıma oyun yaptım çok şaşırdı.yiğenime arattırdım.çok ciddi konuştu.yanlışmı aradılar diye tekrar tekrar telefona bakmış yazık..fazla sürdürmedim tabi.kadın nicki açıp erkek sesi duyması tuhaflaştırdı.paketini çok güzel süslemiştim ama dediğim gibi büyük birşey vardı koli bulursam göndercem diyordum.süslü küçük paket sığmadı.bana kaldı oda.alınca nereye asacağını nasıl asacağını söylerim cnm.

nur canım güle güle kullan bitanem çok güzel hepsi katilinin de kesesine bereket belki süprizdir ben söylemiyim şimdi kimin aldıgını unttumu acıba yazmayıı :26:

kurbanımm herşey hazır karkocu amcayı bekliyoruz yarın sende hediyelerin yuppiiiiii :KK8:

Söyle söyle söyle söyle :)

dün kurbanıma oyun yaptım çok şaşırdı.yiğenime arattırdım.çok ciddi konuştu.yanlışmı aradılar diye tekrar tekrar telefona bakmış yazık..fazla sürdürmedim tabi.kadın nicki açıp erkek sesi duyması tuhaflaştırdı.paketini çok güzel süslemiştim ama dediğim gibi büyük birşey vardı koli bulursam göndercem diyordum.süslü küçük paket sığmadı.bana kaldı oda.alınca nereye asacağını nasıl asacağını söylerim cnm.

:KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

bilerek yapmıştır
bende kurbanıma yollarken yazmamıştım nickimi :KK1:

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, mandalina01, Now+, cyd86, suprensesi, genic+, alici_bjk+, nur0993, Su-Perisi, CİCİ35+

X