Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

rosecan83,
f.yigit+,
ghs,
nur0993,
Ofeliya,
mandalina01,
alici_bjk,
Su-Perisi

ayyy benim katilimde burdaymış naber fıstıkkkk:KK55:

sizi katilinizde bulusturcam bende kurbanımla bulusmus olcammmm :KK23:

Kızlar Hediyelerim geldi.Öncelikle çok mutlu olduğumu ve gerçekten bu çekilişe girmekle çok iyi bi şey yaptığımı anladım.Canım emeğine sağlık , Kesene bereket herşey çok güzel.Çok güzel notlar eklemişsin çok beğendim.İçine sevginide katmışsın onuda hissettim.
İnsanın tanımadığı birinden hediye alması çok farklı ve güzel bir şey bir kere daha bunu bana yaşattın.
Resimleri birazdan yüklüyorum kızlar :KK9::KK9::KK9::KK9:

Katilim : mmouse :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tünaydınnn kızzlarrrrrrrr ben de geldimmmmmmmm:21::21:
Nasılsınızzzz:KK16:

Hediyelerini yeni alanlar güle güle kullansınlarr, en kısa zamanda
rsim bekliyoruz kendilerinden:KK1:

Kızlar Hediyelerim geldi.Öncelikle çok mutlu olduğumu ve gerçekten bu çekilişe girmekle çok iyi bi şey yaptığımı anladım.Canım emeğine sağlık , Kesene bereket herşey çok güzel.Çok güzel notlar eklemişsin çok beğendim.İçine sevginide katmışsın onuda hissettim.
İnsanın tanımadığı birinden hediye alması çok farklı ve güzel bir şey bir kere daha bunu bana yaşattın.

oooo gözün aydın yaowwwsss :KK53:

gözün aydın hadiiii fotolarrr gelsinnnnn

yükledimmmmmmmmmm :)))

hemen bakıyorum

yükledimmmmmmmmmm :)))

Fındıklara bakkkkk:KK53:9:
Güle güle kullan canım hediyeleriniiii:KK54: Kurbanın kimm, kaçırdım ben galiba orayı:44:

Gözün aydın canımmm bekliyoruz resimleriiiiii:21:

kızlar gozunuz aydın gule gule kulanın hediyelerınızı.nur hediyelerıne bayıldım.katillerinizinde kesesıne bereket

ne kadar çokkk :KK53:
hepsini güle güle kullan tabi bazıları mideye :KK1:
afiyet olsun
katilin kim di ???

Rabbim yerini doldursun :KK16:

çok beğendimm paketler de çok hoşşş

:) evet çokk :) katilim şuan beni çatlatmaya çalışıyor hala söylemedi kim olduğunu bekliyorum mesajını :) Mideye indirdm anında :) finduklarda tazecikkk

nur hediyelerini güle glüe günlerde kullan canım...
katilininde kesesine bereket...
çok teşekkür ederimmm. amin :)

Fındıklara bakkkkk:KK53:9:
Güle güle kullan canım hediyeleriniiii:KK54: Kurbanın kimm, kaçırdım ben galiba orayı:44:

Bende bilmiyorum mesaj attım cevabını bekliyorum heyecanla :) Teşekkür ederm :)

Gözün aydın canımmm bekliyoruz resimleriiiiii:21:

ayyy çok guzell yaa bayıldım ne guzel susllemış öyle kım acaba katılın :))))

kesesıne bereket vallahı
aynen çok sağolsun çok güzel süslemiş :)
kızlar gozunuz aydın gule gule kulanın hediyelerınızı.nur hediyelerıne bayıldım.katillerinizinde kesesıne bereket

Aminn teşekkür ederimm.. Meçhul katilimle beraber.. :)

X