Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
cydacım hedıyelerın gercekten çok guzel gule gule kullan:)))darısı basıma ınsallah

az önce kaı calınca kargocu sanmıştımm megersem sütçümmüş süt getırmış allah razı olsun teyze hedıye sanmıştım dıyınce kadında anlamadı ama çok guldu

:KK60:
Allah yardımcın olsun sınavlarında

vayy bee ceydacım bende hem çalışıp hem okurdum final vakitlerinde zehir gibi nescafeleri içip sabaha kadar ders çalırdım sabah işe giderdim iş çıkışı okula ikinci öğretim pahalı olduğu için de onur almak için parçalardım kendimi internetmi telefon bile bir köşeye fıydırırırdım yada sesi kısıktı arkadaş dersen sadece der çalışmak için öğrenci evi perişanlığında :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

valla ayakta alkışlıyorum sizi kızlar :KK9:
katılımle mesajlasıyoruz aramıza gırmeyın lutfen:nazar::KK22::KK19::KK76:

katiline sordun mu kız ne zaman gönderiyomuş hediyelerini :KK23:

kızlar ben cok kötüyüm yaaa her tarafım tutulmuş boynumdan kalcama kadar tutulmuş yaa cok kötü kımıldayamıyorum.napıcam yaaa?off hic bişey yapamıyorum.nasıl gecicek yardım edin kızlar?:KK43::KK43::KK43::KK43:

Geçmiş olsun ayy nasıl oldu da tutuldun bu kadar :26:

kızlar yılbası ıçın eşimle tanıştıgımız yıldan bu yana cekıldıgımız fotolardan secım yapıyorum slayt yapıcam daha sonra tanışma nısan evlılık hamılelık bebek oglumuzun buyume evrelerını koyucam nasıl sızce

Bence gayet güzel bir hediye olur canm, bu arada oğlun çok yakışıklı maaşallah subhanallah :KK16:

ayyy çok sagolun gözyaslarımı tutamadım

kızlar oglumun buyumesını beklemenıze gerek yok oglum zaten gecen haftadan berı evlenme vaktının geldıgını söyleyıp duruyor hatta bızde kalıp odasında yatcaklarmış o yanasırmış yataga sıgarlarmış arabacılık oynarlarmış

kızlar oglumun buyumesını beklemenıze gerek yok oglum zaten gecen haftadan berı evlenme vaktının geldıgını söyleyıp duruyor hatta bızde kalıp odasında yatcaklarmış o yanasırmış yataga sıgarlarmış arabacılık oynarlarmış

Ben ben benim o,benden bahsediyor.Sevgilimden de ayrıldım,gelip onla her istediğini oynayabilirim:KK53::KK53::KK60::KK60:

hay ALlahım cocukluk hayalleri işte :KK55:

Arkadaşlar biri bana dese ki oğlum böyle böyle diyor. İnanmam belki yalan söylüyo derim :) AMa duyduğum için o 20 yaş laflarını herşeyi beklerm :) Büyümüşte küçülmüş kuzucuk :)

Hey Allahım yaaa hayale bakın hayal gücüne bakın maşallah

Ben ben benim o,benden bahsediyor.Sevgilimden de ayrıldım,gelip onla her istediğini oynayabilirim:KK53::KK53::KK60::KK60:

süpersin alici türkan sultan geldi aklıma nedense

Arkadaşlar biri bana dese ki oğlum böyle böyle diyor. İnanmam belki yalan söylüyo derim :) AMa duyduğum için o 20 yaş laflarını herşeyi beklerm :) Büyümüşte küçülmüş kuzucuk :)

evet kuzenım sahıttır yazık onlara demedıgı sey kalmıyor:))))

ben evde oturuyorum oglum kapı kapı komşularımı gezıp yıyıp ıçıp gelıyor:))

gecen gun çok muz yedı yok dedım ayse ablaya gıtcem dedı ust komsum oluyor gıtmış kadına demışkı bızım evde muz yok sızde varsa versene bana ayy ne guldum ya kızdım soylendım bıde bana demezmı çok ayıp çok yukarda allah bızı göruyor suclu ben oldum yanı

X