Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
7 ocak kk bulusmamız ve ist lularrr

alici_bjk
cyd86
ghs
nazap
nazapın kız kardeşi
rosecan
nesmit
f.yigit

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yok mu baska ist luuuuu wuhuuuuuuu :KK52:

şuan itibariyle kargom korgocunun elinde yola çıkmış bulunmaktadır dediklerine göre bu akşam bu şehirden çıkacak yarın başka şehirde kargo şubesinde olurlar ve akşama kadarda sahibinin elinde olurmuş

Sevgili kurbanım inşallahhh beğenirsin buraya gelip sohbetimizede katılmasanda kendini tanıttığın kadarıyla başka topiklere yazdıklarını takip ederek birşeyler yapmaya çalıştım tek korkum bilmeyerek seni üzmek bilerek zaten üzmem inşallah beğenirsin inşallah kullanırsın inşallah işine yarar ayyyyy panikledim yaa

Cyd'cım hediyelerini güle güle kullan:KK54:
Paketini senden önce gördüm tatlım kusura bakma:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Nasılınız kızlarrrr buluşma mı varrrr:21:

şuan itibariyle kargom korgocunun elinde yola çıkmış bulunmaktadır dediklerine göre bu akşam bu şehirden çıkacak yarın başka şehirde kargo şubesinde olurlar ve akşama kadarda sahibinin elinde olurmuş

Sevgili kurbanım inşallahhh beğenirsin buraya gelip sohbetimizede katılmasanda kendini tanıttığın kadarıyla başka topiklere yazdıklarını takip ederek birşeyler yapmaya çalıştım tek korkum bilmeyerek seni üzmek bilerek zaten üzmem inşallah beğenirsin inşallah kullanırsın inşallah işine yarar ayyyyy panikledim yaa

beğenirim tabi katilimmm benim :KK52:

mandalin seni çok sevdimm sana katilim diyebilir miyim :KK52:

Cyd'cım hediyelerini güle güle kullan:KK54:
Paketini senden önce gördüm tatlım kusura bakma:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Nasılınız kızlarrrr buluşma mı varrrr:21:

evet cnm sana nasıl ulassam diye bi hal oldum yaaa kadıkoyde yapıozzzz 7 ocak ctesiiiiiii bnmde dogum günümmm burdada herkes kanka oldu tanısıp kaynasalım diorum artıkın :KK33:

paketlere bayıldım
emeğine sağlık fulya :KK16:
çok ince ve zevkli hediyeler
cyd sende mutlu günlerde kullan

:KK53:

sağol Now'cumm :KK19:

canımm gözün atıdın süperr güle güle kullan canım fulya1234 kesene bereket bitanem

cici'mmm sağol bitanem :KK19:
Geliyom tabiki:21:Beraber gidebiliriz annende olursan:KK19:

orda olmasam bile Beşiktaş' ta buluşuruk baby :KK23:

cyd hediyelerin pakatleri çoook güzel güle güle kullan :KK19:

teşekkür ederim :KK16:

Neden Kadıköy koskoca Avrupa yakası kutuya mı girdi :26::KK60::KK60:
Tam Ceydam buluşuruz yavrum

Son düzenleme:
X