Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ayyy kızlar burayı takıp etmekten ısımı yapamıom valla yaaa... bagımlılık yapıosnuzzzz... ben cıkıyorum artık yarın grsrz.. opyrm herkesı az ıs yapayım :)

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 0 ziyaretçi)

ghs, f.yigit+, cyd86, alici_bjk, nazap85+

buluşma ekibi burdaaaaa teyteytey:KK36:

Yaa benim katilimm bugün kargoya vercekti ama hiç sesi soluğu çıkmadı arayıp sormadı vermedimi acep :KK43:

Şimdi gitti benim kargomda çok zor ayrıldık,giderken anne anneciğim beni bırakma dedi ama yapacak bişey yok:KK14::KK43::KK43:

Şaka bi yana yarın elinde olacak kurbanımın canım benim inş beğenir:KK8::KK19:

cyd cim hediyelerin cok guzelmis gule gule kullan canim
katilinin kesesine bereket

ne güzel buluşmalarda ayarlanmış:KK23:. ne varsa bu istanbulda var. özendiriyosunuz bizi ayıp ama ya olan var olmayan var :KK36::KK36:

cyd 86 hediyelerini güle güle kullan hepsi çok güzller. katilinin kesesine bereket.

çınar efenin annesi oğlunun maşallahı var o ne yakışıklılık öylee :nazar::nazar:

Kızlarrrr uyumak istiyorm :KK43:
$5C39545EE8B9AC4DB44C66CFr.jpg

geçmiş olsun canım hayırdır neden tutuldun ???

Geçmiş olsun canım neden öyle olduki:26:Benim boynum ağrıyor çok offfffff:KK14:

selam söyle bizdende :)

evet yaaa bir önce her neyse sıkıntı kuş olup uçuverse birdahada gelmese hep mutlu neşeli olsa

geçmiş olsun

Geçmiş olsun ayy nasıl oldu da tutuldun bu kadar :26:

Bence gayet güzel bir hediye olur canm, bu arada oğlun çok yakışıklı maaşallah subhanallah :KK16:

kızlar hepinize cok tşk ederim bilmiyorum ki neden oldu surekli ablama gidib geliyorum ince giyniyorum dün yine cok ince giyinmişdim bebeyi yıkmaya gittik hemen eve döndüm ne olduysa o zaman oldu zaten.eşimi bekliyorum gelsınde dr gidicem belki iyne yaparsa gecicek

kızlar buluşmaya aylin arkadasımızda geliyor diger bir ifadeyle toredo nickli arkadasın resmi oymuş aynı zamanda toredonun kuzeniymiş toredoda gelebilrmiş :KK1:

X