Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
evet cnm sana nasıl ulassam diye bi hal oldum yaaa kadıkoyde yapıozzzz 7 ocak ctesiiiiiii bnmde dogum günümmm burdada herkes kanka oldu tanısıp kaynasalım diorum artıkın

Tatlım benim 9 ocakta finallerim başlıyo malesefff Çok çokkk ufak bi ihtimal gelebilirim
anca, haftaya kesin bişey söylebilirim:44:

Derse kaçıyorum ben canım şimdi,, ödevlerim falan var msn e fazla takılamıyorum ama burdan yazarım gelip gelmeme durumumu

Son düzenleme:

mandiş don't panic yavrucumm

Cyd'cım hediyelerini güle güle kullan
Paketini senden önce gördüm tatlım kusura bakma

Nasılınız kızlarrrr buluşma mı varrrr

yok canımcımm kusura bakmadım elbette teşekkür ederim

Neden Kadıköy koskoca Avrupa yakası kutuya mı girdi :26:

heç yani Ortaköy' de buluşalım, hem köprünün ayağı sayılır hem Avrupa- hem Anadolu

cydacım hedıyelerın gercekten çok guzel gule gule kullan:)))darısı basıma ınsallah

az önce kaı calınca kargocu sanmıştımm megersem sütçümmüş süt getırmış allah razı olsun teyze hedıye sanmıştım dıyınce kadında anlamadı ama çok guldu

ya ama ben fotoların çoğunu göremedim

ayy neden niçııınn? :26:

ya ben böyle sınav var diye, gezmeden, msnden internetten uzak kalmayı başarabilen kişilere hakkaten çok imreniyorum hee ben üniv.deyken 2 sınav arası 1 saatlik arayı bile mutlaka bi cafede hamburger yiyerek ya da arkadaşlarla okey oynayarak, olmadı kızlarla muhabbet ederek geçirirdim hele eve kapanıp ders çalıştığımı hiç bilmem. Kocacığımla üniv.de aynı okuldaydık. Birgün ben sınavdayken o beni dışarda bekliyordu, ben de 10 soruluk bir sınavın 7 sorusunu çözmüş ve ' neyse 50 alsam yeter' deyip diğer 3 soruyu çözmeden hop kocamın yanına zıpladıydım ordan da ver elini Galata Köprüsü altı ON MUMARA cafe Tembel teneke değildim ama eve kapanıp ders çalışma styla hiç benlik değil yani seni tebrik ediyor alnından öpüyorum MeLeZGuZeL Allah bu emeklerinin karşılığını versin canım inş.

Allah yardımcın olsun sınavlarında

vayy bee ceydacım bende hem çalışıp hem okurdum final vakitlerinde zehir gibi nescafeleri içip sabaha kadar ders çalırdım sabah işe giderdim iş çıkışı okula ikinci öğretim pahalı olduğu için de onur almak için parçalardım kendimi internetmi telefon bile bir köşeye fıydırırırdım yada sesi kısıktı arkadaş dersen sadece der çalışmak için öğrenci evi perişanlığında

kızlar ben cok kötüyüm yaaa her tarafım tutulmuş boynumdan kalcama kadar tutulmuş yaa cok kötü kımıldayamıyorum.napıcam yaaa?off hic bişey yapamıyorum.nasıl gecicek yardım edin kızlar?

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, f.yigit, cyd86, dilem49, ghs+, alici_bjk+, CİCİ35+

kızlar ben cok kötüyüm yaaa her tarafım tutulmuş boynumdan kalcama kadar tutulmuş yaa cok kötü kımıldayamıyorum.napıcam yaaa?off hic bişey yapamıyorum.nasıl gecicek yardım edin kızlar?

geçmiş olsun canım hayırdır neden tutuldun ???

Geçmiş olsun canım neden öyle olduki:26:Benim boynum ağrıyor çok offfffff

kızlar yılbası ıçın eşimle tanıştıgımız yıldan bu yana cekıldıgımız fotolardan secım yapıyorum slayt yapıcam daha sonra tanışma nısan evlılık hamılelık bebek oglumuzun buyume evrelerını koyucam nasıl sızce

katılımle mesajlasıyoruz aramıza gırmeyın lutfen

selam söyle bizdende :)

nissan nissan nissan nerdesin biz senide istiyoruzzzzzzzzz

evet yaaa bir önce her neyse sıkıntı kuş olup uçuverse birdahada gelmese hep mutlu neşeli olsa

geçmiş olsun

ay ben mi yoksa :))) sohbete katılmayan buralarda olmayan diyince direk üstüme alınıyoooooooooourm :))))))))

canım güzel olur bende evlilik yıldönümüz için benzer bişiy düşünüyodum sırayla her fotoğraffı bir sayfaya yapıştırıp karşısına o anlık sözler yazmayı süslemeyi filan öyle albüm yapmayı hatta hikaye tarzı yazmayı düşünmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…