Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Ben bugün gönderiyorum hediyeleri yarın inşallah elinde olacak.
Kızlar paketi gelenler resim koysa da gözümüz gönlümüz açılsa:KK3::KK52::KK52:

valla ben benimkini biliyorum 2 hadi bilemedin 3 kişiden biriii zaten kim kaldıki :KK53:

Ben bugün gönderiyorum hediyeleri yarın inşallah elinde olacak.
Kızlar paketi gelenler resim koysa da gözümüz gönlümüz açılsa:KK3::KK52::KK52:

bende bugün yollayacam kargocu gelirse iki kargo şirketini de aradım gelin alın diye hangisi önce gelirse ona vercem :)))

valla ben benimkini biliyorum 2 hadi bilemedin 3 kişiden biriii zaten kim kaldıki :KK53:

belki ben belki ben değilim :)))

tabiki bennnnnn ,merak nedir ,uykusuzluk nasıl bişeydir gör kurbanımmm

belkide bennn :))

yükleyemem işyerindeyim..lütfen çok kurumsal bir müessese burası :) daha yeni geldi. gelme üzerime :):)::):KK52::KK52::KK52:

hiii hala koymadınmı fotoları aşk ol yani :emir_bebek:

arkadaslar resım yukleme topıgımızde 2 arkadas msjlasmış topıgımız boş yere bırıkım yıgınlıgı yapmış sılınmıyor degılmı

tahmınımce katılım benı bezdırmeye calısıyor 1 haftadır kargoda dıyorrrrr yaaaaaaa cıldıracam.........

benım de gelmedı..... kaynanam bıle çatlıcakk... hehehehe.. tabı solemedım nerden gelcegını bir ark dan gelcek dedım hihih:KK53::KK53: yoksa bılse ne enaneler yedım burda aman amannnnnn....

Son düzenleyen: Moderatör:
kurbanımın hediyeleri hazır kargosuda hazır 4 gibi kargo geliyor bugün gidicek yarın elinde olur. ayyy umarım beğenirrr :KK52:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hediyelerim geldi. genic arkadaşımız yani adaşım fatmacım taaaaaaaaa antalyalardan göndermiş. çok mutlu oldu. ayrıca oğluşuyla fotoğrafını da telefonuma yolladı. kendisine çok teşekkür ediyorum. küçük küçük paketler yapmış ayrıca düğün hediyesi göndermiş şimdiden :):) birde çikolata kutusu yollamış ki işyerindeki arkdaşlar nasiplendi. Çok teşekkür ediyorum kendisine. en kısa zamanda fotoğraflıcam ... :KK9::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

gozun aydin canim iyi gunlerde kullan
genic kesene bereket arkadasim:KK34:

ya bu arada hediyeleri yükledipimiz topiğin linkini 1. sayfaya koysak ya her seferinde kaybediyorum. cicişşşş imdadımıza yetişşşşşş :KK16:

X