Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kurbanıma msj attımki sen mandalinamısın dedim ,deilim dedi ,,bende bişey bulurum diye mandalinanın geçmişini okudum durdum 2 saattir

Kızzz mandişe niye taktın kafayı başkası olamaz mıııı
Ben paketi elime aldığım anda bile tahmin edemedim açıkçası canım.
Buraya yazanlardan biri olmadığını düşünüyordum nedense ya da Now.
Minik olduğunu anlayınca çokkkk şaşırdımmm, çakallll ipucu da vermedi hiçççç

haa bu arada katilim fatma yiğit kızlarr çok teşekkür ediyorum kesesine bereket....

canım ne demek gerçi kırmıız donunu işyerine getirmeyi unuttuğumdan koyamadım ama buluşunca cebinde bil. :)
benim katilim kim bilmiyorum ama pazartesi gelicekmiş aradı uuznca muhabbet ettik:)çok sevdim hem katilimi hem kurbanımı.ayrıca bu ara çok yoğunum ve nişanlım yeni askere gitti.pek takılamıyorum kızlar.ama takipteyim...herkesi öpüyorummm..

aaa bu yıl ki çekilişi kaçırdıım :26:
hiç denk gelmemişti yapılmıyo sandım off ya
neyse kızçeler hepiniz hediyelerinizi güle güle kullanın
şimdiden mutlu umutlu nice seneler herkese

bak bak eski kurbanım da gemiş ama geç kalmış
sana da şimdiden iyi seneler canım

rose01 iyi gunlerde kullan canım hediyelerini hepsi çok güzel
cınarefenınannesı ellerine kesene bereket canım

günaydın kızlar herkese hayırlı pazarlar ceyda rose güle güle kullanın hediyelerinizi katillerinde keselerine bereket

hayırlı teskereler canım allah kavuştursun

mrb kurbanım hedıyelerımı aldı begendı çok rahatım sımdı sıra beklemede bakalım ne zaman gelıcek:))

cici altta bıtek sen varsın nasılsın

selam kızlar.bugün kurbanımın hediyelerini tamamladım.akşam kutu süsleme işim kaldı sadece.yarın gönderiyorum hediyeni kurbanım.katilim nasılsın iyiyimisin.özledim seni.anaaaammmmm mektup yazacak kağıt almayı unuttum.gideyim onda halledeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…