Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
günaydınn kızlarr :KK3:

geçmişi okuyodum ya resimlere hangi linkten bakıyoduk

hediyelerine kavuşanlaarrr güle güle kullanın
katillerinde keselerine bereket..

kızlarrr 8 ocakta ümraniyede buluscazzzz hadi buyrun gelinnnnnn anadolu yakası havası alalımmmmmmm wuhuuuuuuuuuu :KK76::KK34::KK36::KK4:

yaaaaa.... kızlar bende gelmek ıstıyorummm ümranıye degıl de kadıköy olsa hemencecık gelırım metrobusle... nolur kadıkoy yapalımm.. hemde cok merkezı :)

kızlarrr 8 ocakta ümraniyede buluscazzzz hadi buyrun gelinnnnnn anadolu yakası havası alalımmmmmmm wuhuuuuuuuuuu :KK76::KK34::KK36::KK4:

ana ben anadolunun istanbul köşesinde değilim az daha beri gelin yanıma:KK1:

Bende bugün veriyorum kargoya hediyeleri.Umarım beğenir canım arkadaşım aldıklarımıı:44:

bana aldıysan beğenirim evet evet katilim sen misin yoksa :KK1:

yaaaaa.... kızlar bende gelmek ıstıyorummm ümranıye degıl de kadıköy olsa hemencecık gelırım metrobusle... nolur kadıkoy yapalımm.. hemde cok merkezı :)

tmmdır kadıkoy oldu kadıkoyde bulusuruz herkese merkeziiiiiiii canlarımmmm 8 OCAKTA KAR KIS DEMEDEN KADIKOYDE HALDUN TANER SAHNESİNİN ÖNÜNDE BULUSUYORUZZZZZZZZZ :KK42::nazar::KK39::KK16::KK37:

tmmdır kadıkoy oldu kadıkoyde bulusuruz herkese merkeziiiiiiii canlarımmmm 8 OCAKTA KAR KIS DEMEDEN KADIKOYDE HALDUN TANER SAHNESİNİN ÖNÜNDE BULUSUYORUZZZZZZZZZ :KK42::nazar::KK39::KK16::KK37:

hee bizim haldunun sahnesi :KK1:

Olabilirsin de olmayabilirsin de :2:

enemmmmm sende katilimsin ben de senin katilin olabilirim de olmayabilirimde

Ben bilmemki Kadıköy'ü Üsküdar olsa ya:44:

yaa bilinmezmi kadıköy kız kulesini takip et elbet bir köşesinde bulursun :KK1:

X