Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlarr amma çok yazmışsınız ya bi kaç tanesine cvp yazacam çatlamarım yoksa

Ben çok özendim vallahi ya , paketlerim sergilensin istiyorum

bende becerebilecekmiyim paketleme işini diye telaşlanıyorum kızlar

Donlarımızı unutmayalım

olmazsa olmaz o zaten,hediye gelmesin don gelsin
herkesin yüzü gülmeye başladı ne güzel keyifli bişeymiş bu yaaa bende hediyelerimi en geç salı kargoya vericem kurbanım merak etme seni mağdur etmicem

evet aceleye gerek yok ,uzatabilirsiniz kargo sürecini demi ama ciciş

kızlar ben namaz kılmaya gidiyorum çok yazmayın ben gelene kadar emi sonra okuması zor oluyo

aynen ya okuyacam diye ne hale geldim

Mandalina neden duygularımla oynuyosunnnn?? Yerim bak seni

onu bi kerem ben ısırdım ,benim artık o

Allah kabul etsin

sendemiii yaaa yi anacım sende yi

kız sende herkese ısıttırma

canım aynen valla ne aldı diye değil kim aldı diye merak ediyorum,allah aşkına söyle artık

canım katilim sesin o kadar icten ve samimiydiki anlatamam.cok güzel bir sesin var.seni tanımamam cok sevindim.iyiki aradın.cok ötüm seni tatlım.ama hic ipucu vermedin ama kim oldugunu.ama olsun seninle konuşmak bile cok güzeldi..
kızlr bazıları nızın hediyelerii gelmiş güle güle kullanın katillerin kesesine bereket

Seninde kesene bereket

kızlar çok teşekkür ederim hepinize acele acele okudum tek tek teşekkür etmek isterdim çokkkk sağolun.

şimdi akşam eve gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum hediyerimin hepsini tek tek deneyeceğim aksi gibi bu akşam da eve geç gidicem rahat rahat bakamadım da işyerinde ama hepsi çok güzeller.

şimdi akşam eve gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum hediyerimin hepsini tek tek deneyeceğim aksi gibi bu akşam da eve geç gidicem rahat rahat bakamadım da işyerinde ama hepsi çok güzeller.

Yerim ben seniiiiiiiiiiiiiiiii
Abur cuburları oğluşunla eşine ver de imha etsinler tatlım gitmesin gül gibi diyet
Ah bi de ben yapabilsemmm:44: Göbüş aldı başını gidiyooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…