Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
benim paketler devam ediyor çamaşırda paketlerken fark ettim püsküllerinden biri kopuk yarın değiştirmeye götürcem onuda paketledimmi bitti tamam olur yarısı paketlendi zaten $Fotoğraf0262.jpg

benim paketler devam ediyor çamaşırda paketlerken fark ettim püsküllerinden biri kopuk yarın değiştirmeye götürcem onuda paketledimmi bitti tamam olur yarısı paketlendi zaten Eki Görüntüle 310943

Ooooo ne kadar çok maşallah:nazar:
Kızlar çok mutluyum paketler süper öğle arası fotoğraflayacağım içini açmadım henüz:KK8::KK9:.2 süper süslenmiş kutu var canım katilimm benim:KK19::KK19::KK48:

Ooooo ne kadar çok maşallah:nazar:
Kızlar çok mutluyum paketler süper öğle arası fotoğraflayacağım içini açmadım henüz:KK8::KK9:.2 süper süslenmiş kutu var canım katilimm benim:KK19::KK19::KK48:

aa hala açmadın mı ben olsam meraktan çoktan açmıştım yazmadan açardım sanırım :)))

çok güzell görünüyolarr neye koydun canım

kullanacağı şeyler fotoda büyük duruyor ama küçük ufak şeyler minik minik hediyeler hepsi

aa hala açmadın mı ben olsam meraktan çoktan açmıştım yazmadan açardım sanırım :)))

kullanacağı şeyler fotoda büyük duruyor ama küçük ufak şeyler minik minik hediyeler hepsi

anladım canımm çok güzel paketlemişsin emeğine sağlık
bende uğur böcekleriyle süsledim :KK16:

anladım canımm çok güzel paketlemişsin emeğine sağlık
bende uğur böcekleriyle süsledim :KK16:

aldıklarımızı paylaşmak yasakmı bilmiyorum o yüzden açık açık yazmadım ama günlük hayattaki olağan şeyler :))
uğur böceklerine bende bayılıyorum çiçeklerimin yaplarına kadar heryere yapıştırdım onlardan
paketler acemice oldu inşallah kurbanımda beğenir

Şirketteyim anca öğle tatilinde bakabilirim:KK24:

alici sabredebilcenmi öğlene kadar ilk hediye alanda sensin bu arada :KK1:

aldıklarımızı paylaşmak yasakmı bilmiyorum o yüzden açık açık yazmadım ama günlük hayattaki olağan şeyler :))
uğur böceklerine bende bayılıyorum çiçeklerimin yaplarına kadar heryere yapıştırdım onlardan
paketler acemice oldu inşallah kurbanımda beğenir

ben olsam beğenirdim :KK16:

X