Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
lütfen öyle düşünmee kimse düşünmesin herkesin beklentileri en alt olsunn herzman dedimm aldıgınız önemli değil kesinlikle sadece itina ile hazırlansın yeterr :13:

cicim paketlemeyi kendim yapıyorum tek tek uğraşıyorum sticker aldım hepsine ayrı ayrı yapıştırıyorum ve hepsine ayrı ayrı notlar yazıyorum k üçük küçük bir çok olduğundan paketlemeleri hem zor hemde zaman alıyor ama severek yapıyorum elimden geldiğince içindekileri ise ilk günden bugüne kadar dolaşıp her gördüğümden bir şey alarak biriktirdim hemen hemen hergün çarşı pazar dolaştım dolaşmaya da devam inşallah beğenir mutlu olur kurbanım

[SUB][/SUB]merabalar kızlar bu senenin en büyük hediyelerinden birini aldım.teyze oldum cok ama cok mutlu oldum.:KK52::KK52::KK52:
bebeyimiz kız.melisa tosun.kendiside tosun gibi maşallah4.600grboyu 53 santim.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

[SUB][/SUB]merabalar kızlar bu senenin en büyük hediyelerinden birini aldım.teyze oldum cok ama cok mutlu oldum.:KK52::KK52::KK52:
bebeyimiz kız.melisa tosun.kendiside tosun gibi maşallah4.600grboyu 53 santim.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

oy oy maşşallah bitanemm hayırlı olsun alllahh nazarlardan korusun

masallah masallah allah anali babali buyutsun allah uzun omurler versi saglikla sihhatle.

hey maşşallah allah nazarlardan saklasın anası neyle beslendi hamileyken bacım :emir_bebek:

kızlar artık hediyeler yavaş yavaş gönderilmeye başlanıcak gönderilmeden önce size hatırlatmak istediğim birşey var lütfen gönderdiğiniz kargoların parasını kendiniz ödeyin kimseyi zor durumda bırakmayın sizden tek ricam hepinize anlayışınız için teşekkürlerr

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
ghs+

günaydın bitanem :21::21:

kızlar artık hediyeler yavaş yavaş gönderilmeye başlanıcak gönderilmeden önce size hatırlatmak istediğim birşey var lütfen gönderdiğiniz kargoların parasını kendiniz ödeyin kimseyi zor durumda bırakmayın sizden tek ricam hepinize anlayışınız için teşekkürlerr

CANLARIM BENİMM HEDİYELERİ PAYLAŞICAK OLDUGUMUZ YENİ TOPİNGİMİZİ AÇTIM HAYIRLI OLSUN :KK16: ORDADA BELİRTTİĞİM GİBİ ORDA SOHBET YOK TEŞEKKÜR VE TEBRİKLER BURDA OLACAK ORASI SADECE HEDİYELERİMİZE AİT

http://www.kadinlarkulubu.com/mutlu...381-yeni-yil-hediyelerimizi-sergiliyoruz.html

:KK9::KK9::KK9: işte buuuuuuuuuuuuuuuuu

Herkese günaydınnn :KK3:

Kızlar Cumartesi günü bana kesin geleceklerin mesajla belirtmesini rica ediyorum, mamalar az gelir falan rezil rüsva olurum :KK60:

Ben daha tamamlamadım ama:KK14:
Bugün tamamlayıp yarın yolluyorum Allahın izniyle:KK48:

hala vaktimiz var zaten bitanem cumartesiye kadar süremiz var ve bencede geç gönderilsinki yeni yıla yakın olsun ama önce göndermek isteyen arkadaşlar var o yüzden ben yeni konu açtım :KK34:

Herkese günaydınnn :KK3:

Kızlar Cumartesi günü bana kesin geleceklerin mesajla belirtmesini rica ediyorum, mamalar az gelir falan rezil rüsva olurum :KK60:
Len ben geliyom zaten beni sayma:KK1::KK9::KK60:
hala vaktimiz var zaten bitanem cumartesiye kadar süremiz var ve bencede geç gönderilsinki yeni yıla yakın olsun ama önce göndermek isteyen arkadaşlar var o yüzden ben yeni konu açtım :KK34:

Benim kargomda geliyooor katilim vermiş kargoya bugün elimde oluurrr
Allahım çok mutluyumm:21::KK8::nazar:

Günaydın kızlarrrrrr:KK54:
Tam çizmemi elime almıştım ki arkadaştanbi msj, ders iptal:KK53:
Sevinsem mi o kadar hazırlandığıma üzülsem mi bilemedim.Veee
soluğu tabiki de kkda aldım:KK1::KK1::KK1:

Hediyemi yarın göndercem ben deee çok heyecanlıyımmmm, umarım
kurbanım hediyelerini beğenir:KK31::KK31:

acaba benim katilim yolladımı kiiiiiiiiii ımmmmm çok merak ettim şimdi galiba herkes yollamaya baslamıs bi ben cumayı bekliyorum herhalde bide ciici

maasallah :nazar::nazar::nazar:
allah anali babali buyutsun canim

Yazmayı unuttummmm, sabah özel numara aramış ama ben onu alarm sandığım için bakmadım kapattım:26:
Katilim sensen eğer kusura bakmaaa:44:

X