Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
BUGUN bende bu durumdayım sana noldu cnm:44:

cnm annemle babam boşandılar 2 ayy oldu ama rahat bırakmıyor akıl saglıgı yerınde hıç degıl çok kötu durumu herkese zarar verıyor şimdi annemle grşlardı bugun hastanede kadını sıkıştırmış salmıyor zarar ercek dıye çok korkuyorum kı zaten hep tehtıd edıp duruyordu oldurcem dıye annemede ulasamayınca korktum uzuldum :)))nefret edıyoruz babamda aılecek hatta kendı aılesıde

cnm annemle babam boşandılar 2 ayy oldu ama rahat bırakmıyor akıl saglıgı yerınde hıç degıl çok kötu durumu herkese zarar verıyor şimdi annemle grşlardı bugun hastanede kadını sıkıştırmış salmıyor zarar ercek dıye çok korkuyorum kı zaten hep tehtıd edıp duruyordu oldurcem dıye annemede ulasamayınca korktum uzuldum :)))nefret edıyoruz babamda aılecek hatta kendı aılesıde

hıııım cnm cok zor Allah yardımcınız olsun yaaaa akıl saglıgı yerinde dglse o kötü yani :26:

ne kadar gotusunuz ya ohh ne guzel gezın tozun bende burda saap gibi kalayım bana bu reva mı ya?:KK19:
sana da coooooooooooooooook kızıyorum katilim haberin olsun insan bi ara ama diymi?cok kötüyüm cook:KK43:

evet kesınlıkle yerınde degıl mesela bısı dıyor herkes bılıyor oyle olmadıgını buseferde dogruyu soyleyınce sövup sayıyor

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, zehranurum, cyd86, alici_bjk+, Now+
niye konuşmuyorsunuz kızlar?heyyy ordamısınız?:KK3:

Bir taraftan da temizlik yapıyorum kızçeler ondan aktif değilim pek ama takip ediyorum hee :KK23:

slm herkese sabah eşimle kahvaltıya gitmiştik ordan ceydaya gidersek diye evine hediye aldım kurbanımada aynısından aldım tabii kendimede aldım nedense bilmem para harcadıkça mutlu oluyorum kızlar benya manyakmıyım neyimmm:KK1::KK1:yanii bu haftaya güzel başladım bide ceydoş bahçelievlerden nasıl geliniyo size

canımçok üzüldüm karakola şikayet etseydiniz dicem ama onlarda yetersiz kalıyo dimi

slm herkese sabah eşimle kahvaltıya gitmiştik ordan ceydaya gidersek diye evine hediye aldım kurbanımada aynısından aldım tabii kendimede aldım nedense bilmem para harcadıkça mutlu oluyorum kızlar benya manyakmıyım neyimmm:KK1::KK1:yanii bu haftaya güzel başladım bide ceydoş bahçelievlerden nasıl geliniyo size

Aynen bende alışveriş yaptıkça mutlu oluyorum delimiyim neyim:KK9::KK53:

Canım ya kızlar beni çok mahcup ediyorsunuz gerçekten, inanın hediye vs hiç gerek yok :KK17: yanımda olun yeter :KK16:

Canım ben Bahçelievler'i pek bilmiyorum ama sen Eyüp'e nasıl geliyorsun mesela?

yok anam yokk bize para batıyooo:KK43::KK43:

Valla ben de alışverişi çoook seviyorum :KK52:

Geçen gün internetten şal aldım kendime, güvenlik açısından kredi kartıyla alışveriş yapınca eşime ve bana sms gönderiyor banka. Neyse şal aldım geçen gün, eşime mesaj geldi tabii. Diyor ki 'bankadan geliyor aşkım bakalım kaç TL, ben büyük hissediyorum yaaaa açmasam mı' :KK60:

Valla ben de alışverişi çoook seviyorum :KK52:

Geçen gün internetten şal aldım kendime, güvenlik açısından kredi kartıyla alışveriş yapınca eşime ve bana sms gönderiyor banka. Neyse şal aldım geçen gün, eşime mesaj geldi tabii. Diyor ki 'bankadan geliyor aşkım bakalım kaç TL, ben büyük hissediyorum yaaaa açmasam mı' :KK60:

gençken yyip gezip alıp harcamıcazda nezaman yapıcaz dimi valla canım cevizlibagdan eyübe geliyorum ordan varmı

X