Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
neyseki 12sayfayi okuyup yazabiliyorum boyle az olunca okuyorum bakiyorum bayagi derkn mevzulara girmisiniz hanimlar. valla gun icinde giremedigim icin hemencecik okuyorum bu arada benim katilimde bana msj atti hic beklemiyordum tam oglen yemege gidiyordum msj geldi nasil sevindim anlatamam size bugun birde cok guzel birsey daha oldu onu anlatmak istiyorum yani birilerine soylemem lazim benim ogum 2,5 yasinda ve ilk defa bu aksam eve donerken arabada ben berbere gitmek istiyorum dedi esimde onu hemen aldi goturdu 15dk sonra geldiler saclarini cok guzel kestirmisbhic huysuzluk yapmamis o kadar mutlu oldumki anlatamam bugun benim icin cok keyifli bir gundu diyebilirim

oh ne güzel canım ALLAH daha keyifli günler yaşatması dileğiyle..

hoşbulduk canım nasılsın?
İyiyim tatlım Hürremimi izledim geldim misler gibi Sen nasılsın

Paşa bey büyümüş de saçlarını mı kestirmek istermiş ay ay ayyyy:93: Daha nice nice ilkler, güzellikler yaşarsınız inşallah birlikte tatlım

Benim katilim msj atmadı banaaaa

insallah bitanem

melezgüzelcim saatlar olsun sana da .
bende dgsyi çalışıyorum.bir yandanda kafam dağılsın diye kadınlar kulübünde takılıyorum.
sen hediyelerini tamamlıyabildin mi

melezgüzelcim saatlar olsun sana da .
bende dgsyi çalışıyorum.bir yandanda kafam dağılsın diye kadınlar kulübünde takılıyorum.
sen hediyelerini tamamlıyabildin mi

Kırmızı don eksiğim vardı, bugün onu da tamamladım hele şükür tatlım
Sen ne yaptın canım, tamamlayabildin mi? 27 çok geç geldi bana,
22-23 ünde falan mı göndersem bilemedim:44: Uzağa gidecek kargolar da
var sonuçta:44:

evet canım tamamladım kırmızı donumuda aldım
bende ayın 22 ya da 23 de göndermeyi düşünüyorum.gerçi benimkisie istanbulda çok uzak değil ama ne biliyim artık sıkıldım beklemekten
bir tek paketlemem kaldı.hediyelerimi

Neeee İstanbul muuuuuu Benim o benimmmmm di miii İtiraf et artık katilciğimmmm
Paketlemeyi de yaptım ben dayanamayıp tatlım Sadece kutuyu koycam o kadar

Neeee İstanbul muuuuuu Benim o benimmmmm di miii İtiraf et artık katilciğimmmm
Paketlemeyi de yaptım ben dayanamayıp tatlım Sadece kutuyu koycam o kadar

evet canım itiraf ediyorum sensin dermişim...
canım ben birde kutu almıştım ama kutu küçük geldi.sonra koli buldum onada sığmadı bu gidişle iki küçük kutu birde büyük bir koliye koyucam süsleme için baya uğraşıcağım kesin

yoksa benmiyim kurbanınbensem mesaj at kimseye söylememm

yoksa benmiyim kurbanınbensem mesaj at kimseye söylememm

tamam anlaştık ama sana msj atabilmem için cici35ten numaranı almam lazım.
benim kurbanım yaşadı valla hiç öyle süs eşyası falan almadım hespide kullanıcakları işine yarıcak eşyalar aldım

tamam anlaştık ama sana msj atabilmem için cici35ten numaranı almam lazım.
benim kurbanım yaşadı valla hiç öyle süs eşyası falan almadım hespide kullanıcakları işine yarıcak eşyalar aldım

Benim kurban da süs sevmiyo tatlım bende hep işe yarar şeyler aldım

günaydın kızlarrrr
hayalimde ki çamaşırı bulamayınca gecelik tarzı takım aldım geceliğede benzemiyor acayip transparan bişiy inşallah beğenir kurbanım evettthediyelerim tamamdır paketleme kaldı paketleride kendim yapacam birde üzerlerine yazması kaldı .

Günaydın kızlar sevgilimle sorunumu hallettim sanırım.Pazar günü buluşucaz çok şükürr
Ben daha bişey almadım desem yeridir ama bu moralle süper bir alışveriş yapıcam arkadaşım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…