Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Merhaba kızlar, biz eşimle tanıştıktan 2 ay sonra nişanlandık ve nişandan 5 ay sonra da evlendik:KK16: Şimdi 1,5 yıllık evliyiz

Merhaba kızlar, biz eşimle tanıştıktan 2 ay sonra nişanlandık ve nişandan 5 ay sonra da evlendik:KK16: Şimdi 1,5 yıllık evliyiz
Allah bozmasın çok kısa olmuş:KK54:
neden alışamayasınki ben kocamla her yere giderim herşeyin zorluğu vardır ama doğdugun yer değil doydugun yer demişlerrr

Ne güzel moral veriyorsun destek oluyorsun bana teşekkür ederim:KK16:

Saol tatlım, çok kısa sürede oldu herşey ama ben ondan o kadar emindim ki hiç bi sorun yaşamadık. Fazla uzatmadan hallettik herşeyi.

kılzar yoğun çalıştığım için bu ara pek yazamıyorum. hediyeleri ne zaman yolluyoruz. bilgi please .topiği tek tek okuyamam şu an 26 aralık falandı sanırm

ay bu soru cok zor olduuuu nerden anlarız dogru kısı oldugunuuuuu ımmmmmm :26: sevgi hissetmek kişiligi karakteri ailenin ne düşündüğü birsürü birsürü şeyyyy

Yani hissettim ama aynı zamanda davranışlarını, huyunu suyunu, kişiliğini de gözardı etmedim tabi. Çok önemli konular bunlar canım. Biz aşık olduk evlendik ve herşeyin bu kadar hızlı olmasından dolayı Allah'a şükür bi sorun yaşamadık şimdiye kadar. Tabiki kavga ediyoruz, tartışıyoruz bazen sabrımızı zorluyoruz ama bunlar her evlilikte var. Kabul edersen benim sana şöyle bi tavsiyem olabilir, nişanlılık döneminde bunalman, karşındaki kişiyi sorgulaman, doğru insan olup olmadığından şüphe etmen çok doğal, çünkü bu hayatını değiştirecek bir karar. Emin olman lazım ama bu soru işaretleri de evlenmeden önce herkesin kafasında oluşur bence. Sen karşındaki insanı iyice gözlemle bence, davranışlarını, olaylar karşısındaki tutumlarını, ailesini iyice gözlemle. Nişanlılık döneminde karşılaşılan küçük sorunlara takılma. Cevaplaman gereken asıl soru, sen bu insanla hayatını geçirmek istiyo musun ve geçirebilir misin? Umarım herşey istediğin gibi olur canım.

Yani hissettim ama aynı zamanda davranışlarını, huyunu suyunu, kişiliğini de gözardı etmedim tabi. Çok önemli konular bunlar canım. Biz aşık olduk evlendik ve herşeyin bu kadar hızlı olmasından dolayı Allah'a şükür bi sorun yaşamadık şimdiye kadar. Tabiki kavga ediyoruz, tartışıyoruz bazen sabrımızı zorluyoruz ama bunlar her evlilikte var. Kabul edersen benim sana şöyle bi tavsiyem olabilir, nişanlılık döneminde bunalman, karşındaki kişiyi sorgulaman, doğru insan olup olmadığından şüphe etmen çok doğal, çünkü bu hayatını değiştirecek bir karar. Emin olman lazım ama bu soru işaretleri de evlenmeden önce herkesin kafasında oluşur bence. Sen karşındaki insanı iyice gözlemle bence, davranışlarını, olaylar karşısındaki tutumlarını, ailesini iyice gözlemle. Nişanlılık döneminde karşılaşılan küçük sorunlara takılma. Cevaplaman gereken asıl soru, sen bu insanla hayatını geçirmek istiyo musun ve geçirebilir misin? Umarım herşey istediğin gibi olur canım.

Teşekkür ederim canm benim:KK16:
Evet istiyorum dünden beri ağlıyorum uykusuzum bişey yemedim:KK43:Onu istiyorum ben:KK14:

ağlama tatlım, kıyamammm. Sen olumlu düşün ama tamamen gözlerini herşeye kapatma. herşey istediğin gibi olur inşallah.

aa pazaramı denk geliyoooooo ımmmmmm bilmemki

ben 23 ünde diye düşünmüştüm benim ki uzak memlekete gidecek yolu uzun

bu akşam artık alacam çamaşırı sapık damgası yemekten bıktım düz sıradan hiç bakmadan bu akşam bir tane alacam delirtti beni çamaşır olayı

ben 23 ünde diye düşünmüştüm benim ki uzak memlekete gidecek yolu uzun

bu akşam artık alacam çamaşırı sapık damgası yemekten bıktım düz sıradan hiç bakmadan bu akşam bir tane alacam delirtti beni çamaşır olayı

benimde artık almam lazım yaaa :18:

CANIM nedemek herşeyi paylaşmak lazım söyle güzelim ya noldu msn e gel yada yaaa :26:
:2::2::2: sevdiklerimin canimi yakmasi beniz mahvetti

zaman tanı bebeğim kendine ..
2012 çoook güzel olucak ..
pazar günü kafa kafaya verir kahveleri şerefeeeeeeeeeeee yaparız :KK37:
bende derbederim ..

ama genede diyorum ki herşey güzel olucak :KK69:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nerden anlıyorsunuz peki karşınızdakinin doğru kişi olduğunu?Akıl verin bana
anlamiyorsun maalesef..dogru kisi diye bir sey yok :KK5::KK5::KK5:
bana uygun mu diye sor kendine

X