Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
birde saygı duymakkk karsındaki dinlemek de çok önemli. futbolmu anlatıyor cok sıkılıyorsun ama olsun dinle hatta merak edermiş gibi yap.bu her iki tarafıda son derece mutlu eden bişeydir herkes dinlenilmek önem verilmek ister. bazen düşünüyorumda ne kadar tahammülsüz olabiliyoruz :KK24:

Süpersin tatlım:KK19:Dünya çapında seminer vermeyi düşünürsen tüm masraflar benden:KK9:
Deneyeceğim bunları:KK48:[/B]

Hahahahahaaa saol canımm:KK52::KK52: Ama ama terzi kendi şöküğünü dikemiyo kiii...
Bak nasıl bal şeker bi insan evladıyım, ama benimki arada fırçayı da atıyo bi güzel:KK14:
Küsüyorum mis gibi gönlümü aldırıyorum o da ayrıııııı :KK53:

birde saygı duymakkk karsındaki dinlemek de çok önemli. futbolmu anlatıyor cok sıkılıyorsun ama olsun dinle hatta merak edermiş gibi yap.bu her iki tarafıda son derece mutlu eden bişeydir herkes dinlenilmek önem verilmek ister. bazen düşünüyorumda ne kadar tahammülsüz olabiliyoruz :KK24:

Kesinlikle katılıyorum:KK9: Dinlenmek, önemsenmek, hak verilmek erkekler için önemli.
Egolarını kabartmak da lazım arada ama sınırında tabiiii:KK30:

Hahahahahaaa saol canımm:KK52::KK52: Ama ama terzi kendi şöküğünü dikemiyo kiii...
Bak nasıl bal şeker bi insan evladıyım, ama benimki arada fırçayı da atıyo bi güzel:KK14:

gönül aldırma asaması çok keyifli oluyorrrr......... :KK34: zaten tartısmak kavgaya donusmedıgı muddetce gereklidir cunku her tartısma bir çözümü getirir birbirini tanırsın.yeterki kavga boyutuna ses yükselmeye agresiflige dönüşmesin olay.gerisi tuzu biberi :KK51:

Benim önceden alıyordu ama artık ben gidip onun gönlünü alıyorum.Biçok şeyi yitirdik sanırım:KK14:Haftasonu düzeltmem lazım

Haklısın tatlım daha tahammüllü olacağım

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)

ghs, alici_bjk, kkgd2010, CİCİ35+, rosecan83, minikdepresif

Biri sinirliyse birinin susması... en iyi kurallardan biridirr ben hiç beceremem :KK25:

ben bu biri sinirliyse diğernin susması durumuna katılmıyorum nedenine gelince bir tartışmada susan taraf bir sonraki tartışmada
önceki suskunluğunuda üzerine koyarak daha fazla çıkış yaparak tartışmayı dahada büyütür ev daha içinden çıkılmaz bir hal alır
en iyiysi tartışmayı her iki tarafda susmadan gerekirse bağıra çağıra sonuca kavuşturmalı ama bir sonrakii tartışmaya sıfırdan başlamalı benceee....

Hoşgeldin:KK54:......
Kızlar öyle bir geçer zamankiyi izlediniz mi nasıldı?

ben izledim canım cemile malesef karcı holdingten çekildi.mete gazınodakı sevdıgı kızı evlenırken kacırdı.soner kıza evlenme teklif etti tüm ailesinin önünde aylinde kabul etti.

Telefondan girmek zor oluyo kizlar ama varmi bi sikintniz derdiniz bi sorayim dedim

seni özlemek dısında sıkıntı yok :nazar:

X