Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
gunaydın benımde meçhul bır katılım var ne aradı ne msj çektı ne çagrı bıraktı offf yıne unutuldum kesın ben arada kaynıcam

aynen ya bende cok merak ettım:26:

bendeee

gunaydın benımde meçhul bır katılım var ne aradı ne msj çektı ne çagrı bıraktı offf yıne unutuldum kesın ben arada kaynıcam

banda çeken eden yok ama bende aramadım kurbanımı belkide sensindir belkide değilsindir:KK1:

Kızlar mesaj atıp haberleşmek mi gerekiyor

cıks gerekmiyor ama atıp kendini tanıtmadan birşeyler yazarsanda hoşluk olur

yaa kızlar neler aldınız diyiverseniz belki fikir alırım eksik olduğum yerleri görürüm bana yetersiz görünüyor evdekiler

$393253_306002022764440_118554608175850_1067623_360091510_n.jpg

işte ben

Merhaba kızlar, nasılsınız? nissan bende aynı senin gibiyim bugün, bi yanım kalk çek git diyo, bi yanım nereye gidiyosun otur yerine diyo:KK43:

hayırdır nissan ne oldu neden mutsuzsun

:KK54:

yaa sorma neler geldi başıma sapıkmışım gibi bakıyorlar artık sormuyorum giriyorum mağazaya bakıyorum geziyorum çıkıyorum bu seferde iki günde bir gidip çamaşırlara bakıp bakıp çıkan birine iyi gözle bakmıyorlar ne hallere düştüm yaa
senin kurbanın battal değil hee haberin olsun yani ben inceyim 54 kiloyum 1.68 boyum var aramana gerek yok yani :KK53::KK37::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

noldu cnmmmmmmmm :26:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

acaba nissanın neyi var çıkmış da siteden :KK31::26:

aynen ya bende cok merak ettım:26:

kizlar ben kotuyum sanirim bu yil hic iyi olmayacak neyse kendime geldigimde ugrarim..arada sirada geliyom yalniz kalmamak icin

Merhaba kızlar, nasılsınız? nissan bende aynı senin gibiyim bugün, bi yanım kalk çek git diyo, bi yanım nereye gidiyosun otur yerine diyo:KK43:

sağol cnm salıda sendrom sayılır takılıoruz işte ...... yoksa ahhh simdiiii soyle gezmek vardı ahhhh :KK14:

katilim sana sesleniyorum bana kirmizi don alma ben yeni yila girmemeye karar verdim eskisinde kalicam:KK43:

X