Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Kızlar aslında tam olarak şu an neye ihtiyacınız varsa onu yazın alalım bizde.Ne bileyim mutfak eşyası ev eşyası falan gibi
İyi olmamı

Yedim kankaGel sanada ısmarlayayım salata falan bişey hehee

anca bacım beni salata paklar ama sen bize gelince ben sana dolmalar pastalar börekler ısmarlıiiicimmm
yok bacım değilsin :)))
kısss onlardan senmi satıyon.facede arkadaş olarak eklemiş.
bende kabul etmediydim..
şimcik ettim hemen...

Allah seni evet yafrum o benim

Kızlar aslında tam olarak şu an neye ihtiyacınız varsa onu yazın alalım bizde.Ne bileyim mutfak eşyası ev eşyası falan gibi
İyi olmamı

hemen yazıyorum canım kuçuk bır tost makınası salonuma 6m2 halı arıyordum olabılır uyku setı ıstıyorum oda olabılır:)))

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 0 ziyaretçi)
mmousee, Now, ghs, rose01, nissan, mandalina01, yasmin89, rosecan83, cyd86, Su-Perisi, suprensesi, dreamsea27, CİCİ35, Ofeliya+

ya kızlar benim hediye alacağım kişiyi hiç göremedim buralarda yaaa nerdesin kurbanımmmmm

ehuuu katilim gelmiş hoşgelmiş burdayım gurban olduğum

bilmiyorum olabilurümdeee olmayabilurümdeee hehehe :)))

evet evet sende katilsin hissettim bunu

o zaman sen şahitsen ben kime çıktım söyle bakıyım

cekilişe sahidim kimin cıktıgına değil bir yandan ferihaya bakıodum zaten wuhuuu uzunda sürdü bayagı haaaa

slm kızlar ben burdayım merak etmeyin sadece gündüzleri pek giremiyorum onun için karşılaşamıyoruz
ama ben hep varım yaniii

rosecancım istda bulusma yapcaz haberin ola haaa

Çok çabuk ilerliyor sayfalar

hemde nasıl yemekten geldim birsürü sayfa okudum ki bnmki 20 li ilerliyor

Bende 20sinde göndereyim bari

yavrukuslar böyle karısık olur bende ciciye uyalım

İyi olmamı

çok şükür bir eksiğim yok ama örneğin benim katilim bana şu yeni çıkan ayna saatlerden alabilir hani kelebekli falan olanlar varya onlardan

kültür turu yaptırırım size buraya gelirseniz sümela ,uzungöl,karaca mağarası ....... gezdiririm hemde
ajandama not ettim kesin gelicem bekle beni

gecen gun trendyolda vardi cok guzel elbiseler kacirdin ama

sehirdisina gidecekse kutular ona gore hesaplayin bence

ben yeni ev aldım yeni taşındım salon takımı masa sandalye koltuk tv ünitesi bunlar lazım alcanmı
alayim ne renk istersin

katillerimmmm nerelerdesiniz kurbanınız geldi
simdi geldim oglen mandalina suyu ictim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…