Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar ben geride kalan sayfalarda bi öneride bulunmuştum hidiyelerin kargoya verilme tarihiyle ilgili
26-27 geç gibi sanki çünkü yılbaşı zamanı kargo şirketlerinde yoğunluk olacaktır hediyesi geç ulaşanlar olabilir
o zamanda işin bi espiririsi kalmaz tabiki bu benim şahsi fikrim siz ne düşünürsünüz bilmem ben ayın 25ine kadar göndersek dahamı iyi olur
diyorum hani sağlama almış oluruz işimizi:KK28:

kızlar ben geride kalan sayfalarda bi öneride bulunmuştum hidiyelerin kargoya verilme tarihiyle ilgili
26-27 geç gibi sanki çünkü yılbaşı zamanı kargo şirketlerinde yoğunluk olacaktır hediyesi geç ulaşanlar olabilir
o zamanda işin bi espiririsi kalmaz tabiki bu benim şahsi fikrim siz ne düşünürsünüz bilmem ben ayın 25ine kadar göndersek dahamı iyi olur
diyorum hani sağlama almış oluruz işimizi:KK28:

bence de ayın 25 i iii olur

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (13 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, backwood, rosecan83, cyd86, rose01, Su-Perisi, Now+, figen4807, suprensesi, alici_bjk+, CİCİ35+, beren91+, kkgd2010
Oooo süper kurbanlarla katiller bir arada.:KK15:

kızlar selamm ben de burdayımmmm.

merhaba hoşgeldin :KK3:
hb canım benim.
iyiyim çok şükür sen nasılsın..
sendemi çekilişdesin...

sağol canım ben de iyiyimmm.. evet kızzz ben de çekilişteyim :KK23: kambersiz düğün olur mu :KK60:
ufak tefek ya onlar bacım bize gelmez o elbiseler:KK1::KK1::KK1::KK1:

canım ben de japon style kıyafetler satıyorum. isteyen kişilere kıyaetin beden ölçülerini yazıyorum kontrol ettiktek sonra alıyorum siparişi. çünkü japon hatunlar normal avrupa standartlarındaki bedenlerden 1 beden ufak oluyor bunu dikkate alarak alınırsa problem çıkkmıyor :KK34:
Çok çabuk ilerliyor sayfalar:KK23:
sen nerdesin kızzz :KK20: yemek yiyon di mi :KK60:

katilim duyuyorsan beni canımı fazla acıtmadan 3 kere tıkla özelimi yada numaramı tıkla.of ne sır doluymuş.çatladım ha.insan ip ucu verir azcık ya.benim kurbanda çatlamıştır kesin.gerçi ben ip ucu veriyom seni öldürcem diye ama.

merhaba hoşgeldin :KK3:

sağol canım ben de iyiyimmm.. evet kızzz ben de çekilişteyim :KK23: kambersiz düğün olur mu :KK60:

canım ben de japon style kıyafetler satıyorum. isteyen kişilere kıyaetin beden ölçülerini yazıyorum kontrol ettiktek sonra alıyorum siparişi. çünkü japon hatunlar normal avrupa standartlarındaki bedenlerden 1 beden ufak oluyor bunu dikkate alarak alınırsa problem çıkkmıyor :KK34:

sen nerdesin kızzz :KK20: yemek yiyon di mi :KK60:

he bacım kambersiz düğün olurmu...
yoksa katilim senmisin canım..... :)))

X